Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mój kolejny traktorek ... gekon edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fele to nic ale opony duzo kosztuja :wink:

Opublikowano
fele to nic ale opony duzo kosztuja

Z niemiec w b.dobrym stanie ok 7mm tez mozna dobrze trafic :twisted:

Opublikowano
  • Autor

Opony tylko nowe, już upatrzyłem nówki , 1600 zeta trza wydać ... :sad:

Opublikowano
Opony tylko nowe, już upatrzyłem nówki , 1600 zeta trza wydać ...

Jak tam chcesz, ja trafilem extra 7mm i za komplet zaplacilem 320 zł :razz:

Opublikowano
  • Autor
Opony tylko nowe, już upatrzyłem nówki , 1600 zeta trza wydać ...

Jak tam chcesz, ja trafilem extra 7mm i za komplet zaplacilem 320 zł :razz:

Powiedzialem sobie ze nigdy w zyciu wiecej uzywek.

Opublikowano
Powiedzialem sobie ze nigdy w zyciu wiecej uzywek.

No niby tak, ale nowe opony maja 8 mm , i placisz 1600, a po sezonie masz 7mm i placisz ..... :mrgreen: Ale jak tam chcesz, daj znac i fotki jak zmienisz koła

Opublikowano
Opony tylko nowe, już upatrzyłem nówki , 1600 zeta trza wydać ...

Jak tam chcesz, ja trafilem extra 7mm i za komplet zaplacilem 320 zł :razz:

A co to za opony :shock: Jakieś dębice z 1964 roku ?? :lol:

Opublikowano
A co to za opony Jakieś dębice z 1964 roku ??

Nie Hugo :mrgreen: Własnie CONTINENTAL CONTACT SPORT 225/45/17 z niemiec :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor
Powiedzialem sobie ze nigdy w zyciu wiecej uzywek.

No niby tak, ale nowe opony maja 8 mm , i placisz 1600, a po sezonie masz 7mm i placisz ..... :mrgreen: Ale jak tam chcesz, daj znac i fotki jak zmienisz koła

GWARANCJA

Opublikowano
GWARANCJA

:roll: A co Ci po tej gwarancji, zachaczysz o chodnik i juz zacięta :razz:

Opublikowano
GWARANCJA

:roll: A co Ci po tej gwarancji, zachaczysz o chodnik i juz zacięta :razz:

Tu bardziej chodzi na przykład o wade fabryczną :wink:

Opublikowano
Tu bardziej chodzi na przykład o wade fabryczną

No kazdy ma inne zdanie, jak bym mial duzooo kasy to bym wzial i nowe , a tak tanio i dobre oponki .... Co do felg, pisali ze miekkie, troche dolow zaliczyly juz i nie ma oznak skrzywien, moze przez to ze oponki dobre .

Opublikowano

tak jak ja nigdy juz nie kupie bieznikowanych na lato...raz juz sie pomylilem...nowki sa nowki jezeli uzywki to w super stanie nie starsze niz 2 lata i 10 razy bym je sprawdzil

Opublikowano
tak jak ja nigdy juz nie kupie bieznikowanych na lato...raz juz sie pomylilem...nowki sa nowki jezeli uzywki to w super stanie nie starsze niz 2 lata i 10 razy bym je sprawdzil

Sa w super stanie , i 20 razy je sprawdzilem :mrgreen:

Opublikowano

Najwazniejsze to zeby nie z wypadku co trudno poznac no i zeby nie jakies łatane.

Jak wiadomo to 99% opon uzywanych z zachodu wlasnie pochodza z takiego zrodla. :mrgreen:

Przkonasz sie jak przy 150 albo wiecej Ci tak pieknie strzeli, ze pozniej auta niepoznasz. :mrgreen:

Opublikowano

i o to chodzi...na bezpieczenstwie sie nie oszczedza

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie tak, bezpieczeństwo nie ma żadnej ceny ... wyznaję zasadę że opony , hamulce etc etc muszą być nówki ... i juz :)

Opublikowano

Przkonasz sie jak przy 150 albo wiecej Ci tak pieknie strzeli, ze pozniej auta niepoznasz. :mrgreen:

Auta jak auta ale rodzina będzie miała problem z rozpoznaniem kto prowadził :mrgreen:

Opublikowano
Auta jak auta ale rodzina będzie miała problem z rozpoznaniem kto prowadził

Etam, damy rade :mrgreen: Narazie najwiecej 160 wchodzilem w zakret i elegancko sie wjezdza :twisted:

Opublikowano

Na niskim profilu wystrzał opony przeżywa się dużo lepiej niż na seryjnej 15 cali ;) Felga może ucierpieć trochę, ale nie rzuca od razu autem ;) Przeżyłem już coś takiego więc spoko :]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.