Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[audi a4 b5 1,6] Czerwoniutka A4 (nowe zdjęcia dodane)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo ładna, felgi też śliczne :a4fan:

Opublikowano

nawet silniczek wypucowany :afro:

Opublikowano

ładnie wyglada :a4fan:

Opublikowano

Piekna ;)

Jak szerokie kapcie masz i jak sie na nich jeździ?

Kolektor chyba spawany, nie? Pomalowany(czym) i cyz nie pęka znowu ?

Ah, no i chyba brakuje Ci uszczelki na przerodzie silnika (tej między nią a maską). Ładnie sie prezentuje :]

Opublikowano

ladna A4

a teraz negatywy :evil:

wywal odrazu ten filter powietrza(stozek) z tego co widze to i tak Ci pewnie bierze cieple powietrze bo za blisko kolektora i silnika a jak wiadomo zeby filter dzialal jak nalezy potrzeba Ci powietrza zimnego .... moim zdaniem seria bedzie najlepsza :tongue:

pozdro :grin:

Opublikowano

ładna :a4fan: no i wygląda na zadbana :wink: no i mój ulubiony kolor wprawdzie w audi mamy inny ale za to w jetcie jest juz taki sam :cool::a4fan:

Opublikowano

Ładniutka :audi: tylko troche za wysoko stoi, i jaden drobiazg w środku autka- te gumowe wycieraczki lepiej bedą wyglądały dywaniki welurowe :a4fan::grin:

Opublikowano
  • Autor

Ładniutka :audi: tylko troche za wysoko stoi, i jaden drobiazg w środku autka- te gumowe wycieraczki lepiej bedą wyglądały dywaniki welurowe :a4fan::grin:

Ale gumowe latwiej doczyscic i po zimie lepiej wygladaja niz welurowe :P.[br]Dopisany: 19 Maj 2007, 10:52 _________________________________________________

Piekna ;)

Jak szerokie kapcie masz i jak sie na nich jeździ?

Kolektor chyba spawany, nie? Pomalowany(czym) i cyz nie pęka znowu ?

Ah, no i chyba brakuje Ci uszczelki na przerodzie silnika (tej między nią a maską). Ładnie sie prezentuje :]

No jak to w życiu nie ma niczego bez wad... narazie jeździ i nic nie wskazuje na to by przestał jeździć .... a pomalowany pastą do procków termo przewodzącą ... <hehe żart :P.> ......

Opublikowano

wywal ta krzywo przyklejona naklejke PL z tylnej klapy

Opublikowano

Ładniutka :audi: tylko troche za wysoko stoi, i jaden drobiazg w środku autka- te gumowe wycieraczki lepiej bedą wyglądały dywaniki welurowe :a4fan::grin:

Ale gumowe latwiej doczyscic i po zimie lepiej wygladaja niz welurowe

Oczywiście szanuje twoje zdanie kolego ale mojego nie zmienie jednak miło jest wejść do autka w którym są ładne welurowe dywaniki - i wcale nie jest tak ciężko utrzymać je w czystości wystarczy co jakiś czas wytrzepać je o co kolwiek np: drzewo a gumy jak są z błota to kończy się to myciem. A ha jeszcze jedno ja już nadejdzie wysoka temperatura i auto jest nagrzane porządnie w środku to zapach nagrzanej gumy nie jest zbyt przyjemny - ale to jest tylko moje zdanie zrobisz jak bedziesz uwarzał Pozdrawiam ! :grin:

Opublikowano
  • Autor

wywal ta krzywo przyklejona naklejke PL z tylnej klapy

Wywale tą krzywo przyklejona naklejkę.... tylko najpierw zanim oderwe ją to musze przemyśleć zanim ja urwę ....... jak zniwelować różnicę koloru ....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.