Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] żabka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ładnie autko usiadło ale tył na fotach wygląda tak jakby był wyżej niż przód. Felgi świetne :kox:

Opublikowano

foto by Reniu :notworthy:

spot2010071105.jpg

Opublikowano

Kolego amorki ori zostały ?

Opublikowano

Grzechu widzę jeszcze jeden mod, który się przyda - białe kierunki z boku zamiast tych pomarańczowych...

Opublikowano

Kolego amorki ori zostały ?

tak,na razie ori.ale jak ori padną to będzie gwint :naughty:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 08:50_________________________________________________

Grzechu widzę jeszcze jeden mod, który się przyda - białe kierunki z boku zamiast tych pomarańczowych...

jest od dawna na liście modów :cool1:
Opublikowano

rezaj rezaj,... zeby bylo o czym pogadac na spocie:D :decayed:

Opublikowano

rezaj rezaj,... zeby bylo o czym pogadac na spocie:D :decayed:

a kiedy będziesz??? :naughty:
Opublikowano

no jeszce chyba w lipcu;)

Opublikowano

no jest zupełnie inaczej - lepiej. teraz pora na boczne kierunki i z zewnątrz moim zdaniem nic więcej nie potrzeba :good:

Opublikowano

No teraz żaba dostała gębę jak się patrzy :good: Teraz do kompletu poliftowy gril i będzie baja :cool1:

Wreszcie poleciał fpiz*u znaczek S4 :evil::kox:

Opublikowano

no Grzechu :notworthy:

Opublikowano

Manny przy rezaniu :gwizdanie: Dobra robota grzechu! Muszę lampki na spocie obczaić :polew:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Bardzo bardzo ladna ta twoja zabka :good: :good: :good:

sie wie ... :naughty:

Bardzo fajna sesja ! Kiedyś będzie trzeba wybrać się na wspólną ... grubszą :wink4:

a no i nie będę ukrywać , ale to chyba najlepiej wyglądająca A4 w tym kolorze w Polsce ! :tongue4:

Opublikowano

Wielkie Dzięki Koledzy :hi:

PS Kierownik będzie jeszcze ładniejsze jak reszte modów zrobie :kox:

Opublikowano

Autko fajne, mody idą w dobrym kierunku ale... pojedź w jakieś fajne miejsce a nie ciągle cykasz przy myjni :naughty:

Zdjęcia wyjdą ciekawsze :good: no i przydało by się by kolorki były żywsze ale to już kwestia aparatu.

Kieras... ale poleciałeś z lukrem :>

Opublikowano

pojedź w jakieś fajne miejsce a nie ciągle cykasz przy myjni :naughty:

Zdjęcia wyjdą ciekawsze :good: no i przydało by się by kolorki były żywsze ale to już kwestia aparatu.

będzie lepszy aparat to i miejscówka będzie lepsza :good:
Opublikowano

Służę moim pstrykadłem, szału nie robi ale zawsze coś można ustrzelić. W razie czego daj cynka :hi:

Opublikowano

Służę moim pstrykadłem, szału nie robi ale zawsze coś można ustrzelić. W razie czego daj cynka :hi:

mam dobrą cyfre ale nie chce mi się akumulatorów ładować :decayed:

jak co dzięki :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.