Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 ADR] Mój nowy nabytek- Bi-xenony+św. dzienne str.1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zamiana pomarańczowych kierunków na białe to nie jest agro-tunning :good:

tylko polega na odmłodzeniu samochodu :naughty:. Jest wiele przykładów na forum jak dzięki tym zmianą samochód stał się młodszy i wygląda jeszcze lepiej :decayed:, a nie którzy idą jeszcze dalej..., ale to już zależy od gustu i od indywidulanych upodobań i wizji na stuningowanie samochodu :).
  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Ostanio zachorowałem na nowe zmiany, oprócz xenonków w lampach od S4, zamierzam zmienic klape tył na US oraz zmienic lampy na dymione lub na poliftowe, co o tym sadzicie

Opublikowano

klapa nawet na allegro wisi;p

Opublikowano

zmieniaj zmieniaj na usa :good: a tylne lampy na polifty albo odrazu na ledy :good: i co z tą kierownicą? jakieś nowe fotki może? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kiera nadal jest i na razie nie bedzie zmian :cool1: co do klapy to juz ja namierzyłem tylko chwilo brak kasy ale najpierw chce załozyc xenonki i samopoziomowanie, ledów nie bede zakładał bo FIS bedzie krzyczał wiec rozwaze poliftowe lub dymione

Opublikowano

Olej samopoziomowanie (poczekaj aż będzie tańsze - kwestia czasu) i zrób coś z tą kierownicą bo aż żal patrzeć :kwasny:

Opublikowano

No zmiany jakie planujesz na pewno na + wyjdą. Lampy polecam polifotwe (lub dzielone DEPO) na przód i co najmniej po I lifcie na tył.

Kierownicę zmieniaj na 3-ramienną albo taka jak masz tylko w skórze (mam na sprzedaż 4-ramienną obszytą skórą w bdb stanie z mojego auta).

Opublikowano

ładnie ale grubo

to kabel czy jakiś sznurek? :kox: na tym "pokrowcu"

Kierownica jest zrobiona w stylu "BALERON". Dobry sznurek i ładnie związać, żeby się pięknie wylewało spod niego :polew:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Widze temat mojej kiery jest wciaz gorący :tongue4: zobaczymy moze plany tez obejma zmiany kierownicy :mysli: ale to sie jeszcze okaze.[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 13:56_________________________________________________Wczoraj pod maska zagościła listwa wtryskowa Matrix HD344 :mrgreen:

eb11bf6bf09e32adm.jpg

Na razie przejechałem około 30km ale zauważyłem nastepujace zmiany w stosunku do Rail-a:

- silnik pracuje ciszej i równiej ( minimalnie ale odczuwalne) niz na Railu

- wydaje sie bardziej elastyczny, nawet z klimą nie ma przydławiania przy ruszaniu, mozna to robic na mniejsztch obrotach

- w mocy max nie zauwazyłem róznicy ale jakby równomierniej rozwijał moc podobnie jak na PB

Zobaczymy jak bedzie ze spalaniem

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Lampki w bixie prezentują się piknie! Że też wcześniej nie zajrzałem do środka... Ale może to i lepiej :tongue4: Kiera jak kiera. Mogłaby być lepsza ale poczekajmy. Może się coś zmieni. Generalnie chłop zna się na rzeczy więc spodziewajmy się że niedługo zobaczymy ładną A4 na ulicach Jeleniej :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.