Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFB] Jakie tarcze i klocki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jakie tarcze i klocki polecacie i gdzie je kupię ?Na Alegro cieńko :-) .

Opublikowano

uzyj :szukaj:, temat wałkowany 1000 razy

Opublikowano

Zawsze używam szukaj,zanim coś napiszę .[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 19:18_________________________________________________http://allegro.pl/item745026984_tarcze_ate_powerdisc_klocki_passat_audi_a6_a4.html

może takie coś?

Opublikowano

tutaj masz tarcze :good: :good: :good: :good:

http://moto.allegro.pl/item754076955_tarcze_ferodo_audi_a4_a6_vw_passat_skoda_superb.html

cena za komplet jest bardzo korzystna

a co do klocków to najpierw musisz zobaczyc jakie tam masz, czy masz czujniki itp.

wrzuć Ferodo lub TRW :good: :good: :good:

Opublikowano

Klocki z czujnikami .Co myslicie o tych nacinanych ?jest jakaś istotna różnica przy hamowaniu?Przy normalnej jeździe chyba nie za bardzo,tak myslę .

Opublikowano

Klocki z czujnikami .Co myslicie o tych nacinanych ?jest jakaś istotna różnica przy hamowaniu?Przy normalnej jeździe chyba nie za bardzo,tak myslę .

to nie jest najlepszy pomysł :thumbdown:

Opublikowano

ja mialem klocki Ferodo a tarcze Brembo w mojej bylej (b5) i bylem zadowolony :)

Opublikowano

wiesz brembo nie trzeba rekalmowac :gwizdanie:

Opublikowano

wiesz brembo nie trzeba rekalmowac :gwizdanie:

a Ferodo chciałeś???? :polew: :polew:

Opublikowano

A nie wiecie jakie tarcze i klocki montuje ASO ? Mam stare ze znaczkiem audi ale firmy brak .Na klockach zrobiłem 40000 ,to chyba dużo?

Opublikowano

ASO może miec tarcze od: Otto Zimmermann, brembo, ferodo, Ate

co do klocków to czesto widac tam robote Ate i textara, czasami ferodo

Opublikowano

A nie wiecie jakie tarcze i klocki montuje ASO ? Mam stare ze znaczkiem audi ale firmy brak .Na klockach zrobiłem 40000 ,to chyba dużo?

W moim aucie Niemiecki serwis montował klocki TEXTARA. Ostatnio koledze pomagałem wymieniać klocki w świeżo sprowadzonym Passacie też serwisowanym w ASO i miał identyczne klocki. Klocki te w moim przypadku bardzo dobrze się spisywały i spisują nie piszczą oraz nie ma intensywnego pylenia. Ostatnio kupiłem je u tego allegrowicza http://www.allegro.pl/item746516543_klocki_hamulcowe_textar_audi_vw_wroclaw.html

Opublikowano

Ostatnio wymieniałem tarcze i klocki z tyłu, wybrałem firmę TRW. Już klika dni na nich śmigam i hamują super :good:

Opublikowano

Klocki z czujnikami .Co myslicie o tych nacinanych ?jest jakaś istotna różnica przy hamowaniu?Przy normalnej jeździe chyba nie za bardzo,tak myslę .

jest różnica ale trzeba ostro jeździć żeby poczuć różnicę na +, przy normalnej jeździe hamują gorzej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.