Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 2.6] Nie dzialajace kierunki,swiatla i klima


ewcia1233

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc:)i znowu zwracam sie do Was z prosba o pomoc w rozwiazaniu problemu:( :cry: Wczoraj mialam dosc nie mila sytuacje z samochodem.Gdy wsiadlam do niego normalnie odpalil,wszytsko bylo ok.Do momentu gdy przestaly dzialac mi kierunkowskazy(zueplnie nie dzialaja) swiatla(dzialaja tylko pozycyjne) do tego wogole nie dziala klimatyzacja.Zatrzymalam sie na stcji,zeby sprawdzic zy faktycznie nie dzialaja swiatla i kierunki i tylko uzyskalam potwierdzenie ze klapa nie dziala:(Chcialam jechac do mechanika dowiedziec sie co sie stalo(myslalam ze moze poszedl jakis bezpiecznik)samochod normalnie odpalil,ale po chwili poczulam dziwny zapach(cos chyba spalilo sie pod maska.Zatrzymalam sie ponownie,faktycznie pod maska cos sie spalilo,bo wydobywal sie stamtad dziwny zapach.Chcialam pojechac dalej ale wtedy samochod juz wogole nie ruszyl.Gdy przekrecalam kluczyk wogole nie reagowal,zapalaly sie tylko kontrolki i nic sie nie dzialo.Nie pilowal,nic cisza:(Dodam jeszcze ze gdy samochod stoi i jest przekrecony kluczyk kierunki i swiatla dzialaja,a gdy wczoraj na pych jakos pojechal nic nie dzialalo(tzn kiernki, swiatla i klima). :frown: :frown: :frown: Moze wiecie czy to jest spowodowane?Z góry bardzo ziekuje za wszytskie odpowiedzi,i pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy wczoraj na pych jakos pojechal nic nie dzialalo

Jeny nie rób tego więcej :evil:

Najlepiej podjedź do mechanika,ale nie "jakiegoś",tylko najlepiej takiego,co się zna na elektryce.Sholuj się,byleby nie na pych.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Murzyn

ewcia1233, przyczyna moze zarówno byc banalna (np. przepalony/przegryziony 1 kabelek) jak i bardziej powazna - wymiana polowy instalacji elektrycznej. Napewno odlacz aku i nie staraj sie na sile uruchomic autka. Zawolaj jakiegos dobrego elektryka i niech chociaz wstepnie ogarnie organoleptycznie autko. (mozesz odezwac sie do kogos z klubu, kto ma o tym pojecie, mysle ze kolega Pre ( http://www.a4-klub.pl/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=439) cos pomoze)

Przez taka niby niewielka awarie musialem uzywac gasnicy w mojej ex niuni i cala instalacja elektryczna poszla sie ...... ,nie wspomne juz o kosztach wymiany calosci)

Ten zapach to zapach spaonego plastiku?

Masz instalacje gazowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jejku,nawet mnie nie strasz;( Mam nadzieje ze niebedzie tak zle.A co do zapachu to tak jakby troszke przypalil sie jakis plastik.Tak,mam gaz.Dzis juz samochodzik odstawilam do mechanika,i jestem jak bez reki:(Teraz tylko czekam, jak zadzwoni,ale mialam nadzieje ze moze ktos z was bedzie wiedzial co to moze byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

straszne rzeczy Ci sie przydarzyły :confused: miejmy nadzieje że to jakis drobiazg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Murzyn
A co do zapachu to tak jakby troszke przypalil sie jakis plastik

czyli cos w instalacji

Tak,mam gaz

stawiam wlasnie na to. pewnie zaraz bedzie maly lincz od zwolennikow LPG, ale u mnie wlasnie durna instalacja byla przyczyna zwarcia+zapalenia sie autka. Znam tez kilka przypadkow, pewnie zdarza sie to raz na milion, gdzie autka doszczetnie splonely i przyczyna wlasnie bylo LPG (ta najstarsza generacja o ile pamietam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt, najwyraźniej coś z elektryką, bo tylko to przestało działać.

Mam nadzieję, że nie będzie to kosztowne... :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kostka w stacyjce i rozrusznik ;( 550 zl :(

zdiagnozował dlaczego tak się stało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...