Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zmiana tunelu - udana operacja.


krzysaudi

Rekomendowane odpowiedzi

ale masz elementy 2din czy przerobione z 1din ? potrzebuję czarnej popielniczki 2din i czarnej ramki wokół skrzyni 2din.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz jak wygląda panel klimy poliftowy w tunelu poliftowym ale w starszym roczniku widocznie da się wszystko podłączyć

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_czarna_padlina_195km_i_395nm-t90195.0.html

A tu masz jak kolega zrobił radyjko i gdzie umieścił panel od klimy

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_moja_19tdi-t30740.0.html;msg365086#msg365086

W związku z tym, że chciałbym wymienić w B5tce radio na jakieś 2 din miałbym pytanie, czy taka operacja jaką wykonał kolega w wyżej przedstawionym przykładzie - wkomponowania radia 2 dnim w tunel przedliftowej B5tki ... jest możliwa w aucie bez klimy, czyli czy da się w miejsce popielniczki zaadoptować jakoś te pokrętła od nawiewów ? czy one są całkowicie elektroniczne czy jakieś linki cięgna itd ... tam są z tyłu ?

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie mam pokręteł ale sądzę że one są na jakiś linkach .Niech mnie ktoś poprawi jak źle piszę.

W każdym razie bardzo się napracujesz by je upchać w okolicach popielniczki(chyba to nie możliwe)

Może jest opcja zmiany na panel klimatronika??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie mam pokręteł ale sądzę że one są na jakiś linkach .Niech mnie ktoś poprawi jak źle piszę.

W każdym razie bardzo się napracujesz by je upchać w okolicach popielniczki(chyba to nie możliwe)

Może jest opcja zmiany na panel klimatronika??

No niestety potencjometrem, jak można to tak nazwać regulowana jest tylko prędkość dmuchawy ... pozostałe 2 "gałki" są na linkach - upchnąć to pewnie bym i to upchnął .... pozostaje jednak problem tego jak dorobić do tego panel frontowy .... jak wyciąć te otwory aby było z miarę estetycznie i w końcu jak przypomocować do tego te gałki i osadzić w konsoli ... masz racje to jest chyba nie możliwe nie mniej jednak jeżeli ktoś ma jakiś pomysł byłbym wdzięczny :)

Mam jeszcze jedno pytanie, czy wejdzie w przedliftowy tunel radio od Passata B5 (Gamma) ? ono chyba jest wyższe co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...