Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zmiana tunelu - udana operacja.


krzysaudi

Rekomendowane odpowiedzi

pany wątek dla mnie :decayed: biorę sie za zbieranie gratów do po lifta :decayed:

mam już konsolę :polew:

czyli jest możliwa założenia klimatronika poliftowego to super mam nadzieje że mi pomożecie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyście potrzebowali jakichś części 1DIN to trochę mi jeszcze zostało :hi: :

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_audi_a4_b5_2001_radio_klimatronik_lusterko_prawe_i_inne_gadzety-t137472.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam klimatronik, sprawny w 100%. Jak potrzebujesz to się dogadamy co do ceny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item1096624062_sterownik_climatronic_audi_a4_99_01_lift.html

pany czy ten klimatronic mogę założyć u siebie :mysli:

Jesli chcesz zalozyc sobie tunel 2din to ten climatonic jest zdedny,a raczej wogole nie uzyteczny,musisz szukac 2din

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak pod jeden din :mysli:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 23:59_________________________________________________ogr to ile chcesz za ten climatronic stówę daje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 100 to wolę sobie zostawić na zapas ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1Din to na allegro od 80zł mozna znalesc.Gorzej z 2din

TYMON A4-chcesz sobie zapodac tez konsole na duze radio symphony,navi itp. To musisz szukac climatronica 2din tzn. ma ostre rogi u u gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak Panowie???

Jak podłączyć światło przeciwmgielne i podgrzewanie szyby(stary klimatronic zostaje)

Opis jest ale nie pełny - zdjęcia też nie dokładnie pokazują jak co i gdzie wyciąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje pytanie będzie całkiem z innej beczki. Może było już gdzieś, ale jakoś się nie natknąłem... Nie jeden z forum próbował uporać się ze szczelinami między tunelem, a RNSE z A6-tki. Ja też to mam w planach. I moje pytanie brzmi: Jeśli navi z A6 pasuje do A4, to czy nie dałoby rady przeszczepić całej środkowej konsoli łącznie z klimatronikiem? Jeśli się ktoś orientuje, to proszę o opisanie jakie są różnice w mocowaniu, bądź z podłączeniem klimy. Dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zrobilem z 1din prawie 2 din ,wsadzilem radio symphony,klime 2 din,brakuje mi tylko popielniczki 2din,troche rezania ale koszt duzo nizszy,za sam kosz 2din wołaja na forum 400zl :shocked:

IF9hS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce uzywac tu pseudo z forum ,ale jest w dziale sprzedam kosz 2 din z rabatem dla klubu za cale 399zł, a co do rezania takiej konsolki to tez jest na forum w dziale warsztat ,trzeba poszukac ,pozdrawiam i zycze wytrwalosci w rezaniu i poszukiwaniu czesci 2din:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może nowy ;-)

Ja szukałem przez rok części ale wszystko mam jak w ori i nic nie skrzypi. Strasznie nie lubię półśrodków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jako ze konsole 2 din strasznie trudno dostac to narazie podaruje sobie symphony. a kupie radyjko concerta i bym sobie wbil panel polifta i tu pytanie czy musze kupic przedni tunel czy graty od polifta>>>> http://allegro.pl/konsola-kokpit-srodkowy-audi-a4-i1215500997.html moznaa wsadzic w stary tunel ? oczywisice mówie o komplecie tuja na foto brak kilku rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz kupic tunel od lifta innaczej to nie wejdzie ,bo niby jak zmiescisz wysuwany kubek to calkiem inna konstrukcja ,pisz do mnie na PW mam caly komplet 1 din z radiem moze ubijemy targu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...