Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zmiana tunelu - udana operacja.


krzysaudi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam u siebie w tunelu pomiedzy fotelami 2 uchwyty na kubki i w jednym z nich umiesciłem gniazdo zapalniczki .Jest funkcjonalne i wygodne podczas pracy . Jakie masz radio u siebie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh no to tak samo jak ja, też mam zapalniczke ładnie wmontowaną w jeden uchwyt na kubek :naughty: Radio mam jak narazie symphony ale juz mi sie znudziło i powoli się zastanawiam nad Navi :decayed:

A poniżej fotki troche słaba jakośc bo robione telefonem ale są :decayed:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0767cae71ee249f1.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/53ad4ddbe40bebf2.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/981aa5a3c2572a79.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało sie :) Dzisiaj zagosciła u mnie Navi z audi A6 . Podciąłem troche dół zeby pieknie wyglądało i jest ok . Te boczne delikatne szparki nie wygladaja zle . Wiec tak juz zostanie . Co prawda ne mam jeszcze antenki GPS podpietej ale i tak jest juz kozak :) Jutro pykne fotki i wkleje je tutaj .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co szczeże to jeszcze nie bo nawet nie bardzo miałem czas ostatnio i do tego miałem tylko polski vag 4.9 a tym to sobie mogę co najwyżej błędy sprawdzić i tyle. Ale już ściągnąłem sobie Vag-Com 3.11 i na weekendzie będę się z tym bawił :decayed: Jak coś to znowu Cię będę dręczył o poradę :kox: A Ty miałeś fotkę zapodać :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co efekt jest az lepiej to wyglada :D jak by byla kupna srodkowego tunelu na allegro to mozna sie pobawic a ile nawigacja ? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Navi kupiłem dawno temu za tzw grosze - 400 zł . Wiec po odliczeniu sprzedaży swojej Symphony kosztowała mnie 250 zł :) Wachałem sie tylko czy mam ja zakładać czy czekać na Navi od A4 . Dzwiek w aucie jest też od razu inny - bardziej czysty , ostrzejszy , przyjemniejszy :) Polecam wszystkim taki zabieg .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z chęcią włożyłbym navi plus ale mam symphony II i mam adapter z wyświetlaniem na fis , i myślę ze teraz to tylko zakładać RNSE ;), mam już adapter can, antenę od a6, wiec tylko jeszcze przejściówkę z iso i chyba tyle ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku z tym iz we wtorek mialem małe zderzenie w tył mojego auta , które mnie wytrciło z równowagi , wyjmuje swoje fanty i auto idzie do sprzedania . Fanty umieszczam w dziale ogłoszen . I szukam powoli innego audika :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysaudi

Czy ty miałeś klima tronik zwykły i założyłeś elektryczny ?

Tzn. czy da się to zmienić z przekręteł na elektryczny ?

to sie wiąże z założeniem klimatyzacji, bo reczne pokrętła to zwykła dmuchawa :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopy ma takie pytanko.

Jeżeli zapodam cały tunel poliftowy do przedlifta bez zmiany panelu klimatronika to gdzie mam podłączyć ogrzewanie tylnej szyb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...