Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zmiana tunelu - udana operacja.


krzysaudi

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego trzeba sobie zakupic konsole srodkowa z popielniczka i szpary na dole nie bedzie tak jak u mnie :kox:

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=35e14ed19ef5608a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie poszukiwania takiego cuda. Jednak w rzeczewistości jest ok bo jest tam schowek :)

Gniazdo zapalniczki zamontowałem pomiedzy tunelami - mam tam uchwyt na 2 puszki z napojami i w jednym z nich zamontowałem zapalniczke . Na razie jest na tyle estetycznie ze nie wyglada to na dokładane wiec na razie tak będzie. Zreszta ja wzorowalem sie na F16 :)[br]Dopisany: 12 Październik 2009, 19:21_________________________________________________Poluje jeszcze na podświetlane pokretła nawiewów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zrobiłeś składane lusterka? :kox:

trzeba kupić składane lusterka i do tego przekaźnik i tyle no i oczywiście kabelki z pinami ale pasuje z kostek iso ;p;p;p

http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b5_1z_schemat_skladanych_lusterek_b5-t97638.0.html;msg1115639#msg1115639[br]Dopisany: 12 Październik 2009, 22:52_________________________________________________w środku to już chyba mi się wszystko świeci normalnie choinka czerwona hehehehhe, brakuje mi tylko jednej rzeczy tej lampeczki u góry z diodami i będzie mega wypasione oświetlenie wnętrza hehehehehe :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu zmieniłem sterowanie klimatronik na ten właściwy czyli 2-din :kox:

Teraz mam przedliftowego polifta :>

Musiałem przerobić podświetlenie w sterowniku bo mi klawisze nie świeciły , ale to jest malutkie pifko :)

Muszę pyknąć fotki , ale teraz jest w środku tak jak powinno być.

Jeszcze tylko navi - ale od A4 bo to co mam od A6 jednak nie będę zakładał - chyba że nie znajdę w dobrej cenie A4 to się jeszcze pomyśli ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No krzychu w koncu :tongue4: Ja też się już z tym uporałem :decayed: A jak zrobiłeś podświetlenie? Mi działa ale wcześniej brakowało mi masy na któryms pinie i tez przyciski tylko swieciły. Po zmianie klimatronika wyskakiwały Ci jakieś błędy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi własnie klawisze nie swieciły :) Ja zrobiłem adaptacje sterownika i smiga az miło :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz może jaki by mógł być kod mojego sterownika? Autko mam z 96r. a sterownik z 99... Pytam czysto z ciekawości bo narazie wszystko hula. I trzeba do tego sterownika wgrywać mój nr. vin?? Bo slyszałem ze cos takiego sie robi ale ciemny jestem w tych sprawach to nie wiem czy to prawda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee. Jak działa to niewarto ruszać bo można przedobrzyć :) Ja zrobiłem to przy okazji niedziałającego licznika temperatury cieczy chłodzącej - miałem dziabnięty kabel i zapodałem drugi i jest ok . A masz popielniczkę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo ja nie mam popielniczki u siebie , ale bez niej też jest ładnie bo sam klimatronik jest ładnie od dołu wykończony . A że ja mam tunel docinany z 1-din na 2-din wiec cieżko troche by mi było zamontować tą popielniczkę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tak że cały kosz z radiem, klimatronikiem, i popielniczką kupiłem 2-dinowy a tę obudowę plastikową co jest dookoła kupiłem 1-dinową i po małym rezaniu wszystko pięknie pasuje :decayed:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 17:06_________________________________________________Kurde po zmianie tych wszystkich gratów na poliftowe mam takie błędy i co je skasuje to dalej sa:

792 - Włącznik ciśnieniowy klimatyzacji F129 , przerwa lub zwarcie do masy

1297 - Czujnik temperatury nawiewu na nogi G192 , przerwa lub zwarcie do plusa

1296 - Czujnik temperatury środek G191 , przerwa lub zwarcie do plusa

1582 - Sygnał czujnika temperatury cieczy chłodzącej , przerwa lub zwarcie do plusa

Wiesz może co z tym zrobić??? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnij stary sterownik i zczytaj jego kodowanie . Pozniej wpisz to samo kodowanie do nowego sterownika . i zrót test wyjsc . Sterownik nowy nie zna twoich siłowników od klapek i dlatego tak jest .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyy tylko jest problem :embarrassed: Nie mam juz tego starego panelu :confused4: Ale mam kontakt z chłopakiem który to kupił...wiem że juz to załozył ale może on jeszcze nic nie zmieniał vagiem... Bo jest inne wyjście??[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 19:31_________________________________________________A może coś źle podpiąłem??? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinnienes miec kodowanie 00040 zrób nastawy podstawowe na kanale 00 i powinno smigac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...