Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] szarawe pudło ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z racji iż moje poprzednie cudo ( http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_avant_mauritius_blau-t45693.0.html ) już od ładnych paru tygodni tygodni ma nowego dobrego właściciela, aby utrzymać tradycje forumowe prezentuje swoje nowe szarawe pudło......

Audi A4 B7 2.0TDi z silnikiem BPW - 140KM - kolor LY7G wg nomenklatury audi - kwarcowy szary metalik :confused4:

I rej. 2006 - modelowo 2007

Lista wyposażenia jest jak dla mnie odpowiednia i obejmuje:

ABS/ESP/

6 poduszek

Bixenon (statyczny) ze światłami do jazdy dziennej

Pełna elektryka (łącznie z elektryką tylnych szyb)

Klimatronik+grzane fotele

Tempomat

Pełen kolorowy FIS

Nawigacja RNS-E wraz ze zmieniarką CD i zestawem Bluetooth

Pakiet oświetlenie

Czujniki parkowania tył

No i pare cieszących S-dodatków

Kierownica sportowa S-line, z pikowaną skórą - wielofunkcyjna z obsługą głosową

Zawieszenie S-line

Felgi 17" S-line

Fotele S-line (tekstylne)

Gałka zmiany biegów S-line

Wykończenie wnętrza listwami aluminiowymi S-line

Warto również dodać iż samochód jest w pełni bezwypadkowy, z udokumentowaną historią, serwisowany, po akcji serwisowej wymiany napędu wałków i pompy oleju, z dość niskim przebiegiem

Z planowanych lub już zrealizowanych modyfikacji :

- turbina od BRD + parę nowych linijek w programie sterującym ECU

- hamulce 320mm

- sklimatyzować schowek

- pakiet lusterko (czyli: czujnik deszczu, lusterko fotochrom, auto światła, oświetlenie coming home)

- ściemnić tylne szybki

- być moze rozbudować RNS-E o DVD lub TV

- rozbudować audio do zestawu BOSE

przdzblienie.jpg

przdprofil.jpg

typrofil.jpg

tydhdr.jpg

tymur.jpg

a4mae.jpg

nocbok.jpg

rodekkieycha.jpg

Opublikowano

Super autko, świetne fotki :good: Koło też mi się podoba :decayed:

Opublikowano

po akcji serwisowej wymiany napędu wałków i pompy oleju

no to byla w koncu na to akcja czy nie ?

a tak BTW fajne auto dodal bym tylko przedni zderzak S-line i bedzie miodzio :)

Opublikowano
  • Autor

Akcja ma kryptonim 13D7 ;) i dotyczny napędu pompy oleju i wałków także w silnikach z napędem przez koła zębate

Opublikowano

czyli co ja tez sobie na tak akcje moge jechac bo mam kola zebate?

Akle ta akcja to w PL raczej nie jest znana ......

Opublikowano
  • Autor

turdzi u mnie ta akcja została przeprowadzona w ASO w niemczech w 2008r. mimo iż pudło było po gwarancji. Nie wiem jak w PL ale w niektórych krajach nie było takich akcji.

Miałem nawet PDFa z zakresem częsci i czynności do wykonania przy tej akcji ale obecnie jestem na etapie odzyskiwania danych z padniętego dysku przenośnego wiec jak tylko odzyskam plik to opublikuje (choć po hiszpańsku) ;)

Opublikowano

Fajne to "szarawe pudło" . :good:

Gdybyś sie chciał pozbyć "wolantu z jaśkiem" i "S-reberka" ze środka to ja z przyjemnością je przyjme. :kox:

W realu auto ( jak umyte oczywiście) znacznie lepiej się preznetuje . Fotki też fajowe wiec tylko pogratulować !!

P.S. jak zrobisz korektę softu to może staniemy na kresce ... bo z rolki to pewnie baty moje paści dostaną . :thumbdown:

Nie chcesz 255 mm na tył założyć ?

Opublikowano

Ładne auto, ładne fotki :good:

Opublikowano

fajne zdjęcia i oczywiście ładne autko. BOSE rozbuduj w pierwszej kolejności :P - POLECAM :hi:

Opublikowano

No Michał, fajne autko. Ale do modzenia masz jeszcze mnóstwo. No i silnik troche kiepskawy bo z wałkami lipa. Życze bezawaryjnej jazdy. Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

No i silnik troche kiepskawy bo z wałkami lipa

Dzięki Patryku za miłe słowa, a co do wałków to możesz sprecyzować czy o co dokładnie ci chodzi (rozumiem że chodzi o wałki wyrównoważające)

Opublikowano

tak, generalnie w tych silnikach są tez inne pompki ale moc w okolicach 190 Ps i tak powina a wyjść jeśli kiedyś będziesz chciał robic. Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Mam nadzieję patryku ze moje pudło nie będzie miało złych doświadczeń w ekslopatacji tym bardziej ze kilkanaście tysięcy km temu przeszedł akcję serwisową opisywaną tu

http://www.a4-klub.pl/smf/b7_bpw_akcja_serwisowa_13d7_wymiana_kol_zebatych_napedu_pompy_oleju-t96956.0.html

A co do modów - plany są - BRD czeka ale nadal budżetuje się hihihihi

BTW

Krążą pogłoski ze twoja czarna kombi ślicznotka zmieniła właściela na znajomego z LCT - prawda to ? Jeżeli tak to możesz sie pochwalić czy masz już godnego następcę poprzednika

Opublikowano

wszystko w swoim czasie:) W dalszym ciągu niepełna olimpiada

Opublikowano

Słuszny kolor :-) no i piękna sztuka jak dasz radę to wpadnij na spota obejrzymy na żywo

Opublikowano

Bardzo ladne wnetrze :)

Ogolnie autko bardzo sympatyczne :rolleyes:

Opublikowano

Super furacz-wsiąśći nie wysiadac

sesja pierwsza klasa ale i tak w realu lepiej się prezentuje Szare pudło :> :>

ale testu korb nie przeszliście :polew: :polew:

Opublikowano

Witam,

Mam to samo tzn.: ten sam kolor, silnik, ale w automacie i rok starsze.

Nie mam:

Bixenon (statyczny) ze światłami do jazdy dziennej

Czujniki parkowania tył

Za to mam przyciemnione szybki i tapicerkę skóra z alcantarą.

Mam pytanie co do zmieniarki, bo nie mogę jej załadować.

Wciskam Load, a przyciski wtedy migają i mimo tego, że naciskam je żeby wsunąć płytkę to ona nie wchodzi.

Wiesz może z czym to może być związane ?

Pozdrawiam,

Waldek

Opublikowano
  • Autor

Moze zmieniarka ma przybrudzony czujnik i nie widzi ze płytę wkładasz moze mechanizm ładowania płyty nie działa ... Trudno wyczuć spróbuj różne sposoby moze uda sie coś przeczyścic. Moja zmieniara tez ma swoje himery i czasami płytkę gorzej wyłapuje ale generalnie nie zdarzyło mi sie zeby jakąs płytę nie wzięla lub nie oddała

Opublikowano

Może faktycznie trzeba tylko coś przeczyścić.

A jakbym chciał ją wymontować to muszę mieć jakiś klucz ?

Bo widziałem na allegro jakiś klucz do demontażu Navi, czy do zmieniarki jest ten sam klucz ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.