Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALL] Błąd komputera pokładowego


MlodyBocek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Mam problem z komputerem pokładowym na wyswietlaczu po kilku sekundach po odpaleniu, wyswietla sie błąd ((!)) cos takiego czyli Wykrzyknik w kole i dwoma zawiasami na moje oko to cos z hamulcami ale mechanik wymienił mi wszystkie tarcze z klockami i powiedział ze nie ma tam czujników !!! wyminił czujnik od poziomu płynu hamulcowego i czujnik od temperatury wszystko spoko, Dojechałem do domu i ten sam błąd wyswietla i dalej nie działa temperatura. Pojechałem jeszcze raz Walnoł z pięsci i zgasło ale teraz znowu sie zapala. Wymienic czujnik temperatury jeszcze raz czy co mam zrobic ? Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnij VAG-a jeżeli masz dostęp. Zobacz sam czy nie ma czujników przy klockach. Może są ale "zaślepione, oszukane".

Płynu oczywiscie masz ponad minimum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc moze masz załozone klocki bez czujników i stąd ten komunikat,spróbuj na próbe odpiac wtyczke od zbiorniczka z płynem hamulcowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis naładowałem go do max podłączyłem i zapaliłem klilka sekund i to samo a pika mi 3 razy a nie 4 czy 2 i cały czas sie swieci ! a i jeszcze jak nacisne to od zebara to pokazuje mi sprawdz fluid albo chydraulik płyn... patrzy łem do płynu chydrałlicznego i tam nie ma chyba czujnika płynu mam pod korek a kreski są w połowie zbiornika moze byc za duzo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam podobny problem ale mi wczoraj po wymianie termostatu zapalilo sie cos takiego

42800ba33a38dd26med.jpg

co to oznacza?[br]Dopisany: 04 Październik 2009, 07:23_________________________________________________czy to ma wogole cos wspolnego z ukladem chlodzenia czy raczej cos z olejem silnikowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podasz na niego plus to na pewno cos uwalisz. Kostki z tyłu liczinka podopinane? Sprawdz czy ECU nie pływa w deszczówce, może przewody powilgotniały. Może kostka do czujnika płynu uszkodzona a nie czujnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam podobny problem ale mi wczoraj po wymianie termostatu zapalilo sie cos takiego

42800ba33a38dd26med.jpg

co to oznacza?[br]Dopisany: 04 Październik 2009, 07:23_________________________________________________czy to ma wogole cos wspolnego z ukladem chlodzenia czy raczej cos z olejem silnikowym?

Sprawdż a w razie jego uszkodzenia wymień czujnik poziomu oleju w misce olejowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ecu to jest komputer w samochodzie.Masz go w podszybiu w takiej czarnej plastikowej skrzynce.Jeżeli zapchają się odpływy wody na podszybiu przez liście, przeważnie po jesieni to woda zamiast opływać z podszybia stoi tam zalewa ECU i elektronika zaczyna wariować w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jeszcze tam w tej skrzynce od strony kierowcy nie grzebałem :kox: jutro z rana sie do niej dobiore :naughty:

P.S. Albinek to teraz sie widzimy pod Londynem :) znowu mi pogrzebiez w kompie bo spalanie mi zaniza ok 10% ;( na kompie 7.3 a faktyczne 8[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 20:12_________________________________________________sprawdziłem kompa suhutko zdrowiutko kable prawie jak nowe wiciągłem poruszałem i nic, dalej to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...