Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Problem z klimą

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z klima,a wiec od jakiegos czasu cyka przekaznik-włancza i wyłancza klime.Prosze o jakies wskazówki. :audi:

Opublikowano

wizyta w serwisie klimatyzacji sie kłania, mało czynnika w układzie klimy :biggrin:

Opublikowano
  • Autor

jezeli chodzi o wizyte to bylem tydzien temu i dalej dzieje sie to samo :audi:

[ Dodano: 08-05-2007, 15:21 ]

układ wyczyszczony i nabity i dalej mam problem :frown:

Opublikowano

to co to za serwis ze ci zrobił i niedziała :question:

Opublikowano
cyka przekaznik
no to wymien ten przekaznik sprawdz go
Opublikowano
cyka przekaznik
no to wymien ten przekaznik sprawdz go

co zmieni wymiana, jak przekaznik wyłącza klime i załącza bo strujący pres mu tak każe, tylko dlatego że w układzie klimy sie coś dzieje

Opublikowano

a miałem taki sam problem że cykał mi przekaźnik i okazało sie że jakiś zaworek ciśnienia był walnięty po wymianie w servisie klimatyzacji koszt 150zł wszystko ustało

Opublikowano
  • Autor

w serwisie byłem tylko uzupełnić ciecz chłodząca i wtym momęcie przekaznik nie cykał,zaczoł za pare godzin jak jechałem w trasie

[ Dodano: 09-05-2007, 08:23 ]

Marcin A4 TDI-niewiesz jaki to byłzaworek?

Opublikowano

może byc lufka zapchana , ja sie niespotkałem jeszcze żeby, pres raz działał raz nie ,ale żeby wiedziec co sie dzieje trzeba manometry podłączyć i wtedy widac co sie dzieje i co wyłacza klime i dlaczego :biggrin:

Opublikowano
  • Autor

a czy ja moge sobie sam sprawdzic tą lufke,jak tak to gdzie ona jest?

[ Dodano: 09-05-2007, 08:37 ]

a-ha mam jeszcze jedno pytanie byłem wczoraj u kumpla podłaczył mi klime pod kompa i wywala 1 błąd(czujnik dachu-uszkodzony lub zwarcie do masy)ma ma to jakies znaczenie?

Opublikowano

sam tego niesprawdzisz , bo lufke zeby wyjac trzeb gaz sciagnc ,czujnik dachu pierwsze słysze :question:

Opublikowano
  • Autor

szkoda ze nie mieszkam blizej bo bym sie wybrał do CIEBIE! ten gość co ma serwis klimy w Raciborzu to jest strasznie drogi a pozatym nieda sie znim normalnie pogadac! To dalej mam problem :frown: Dzieki Wszystkim za pomoc

Opublikowano
czujnik dachu pierwsze słysze

koledze pewnie chodzi o czujnik temperatury wnętrza, który jest w podsufitce przy oświetleniu.

Opublikowano
  • Autor

zeby dostac sie do tego czujnika wystarczu zdemontowac oświetlenie czy jest to jakis problem?

Opublikowano
zeby dostac sie do tego czujnika wystarczu zdemontowac oświetlenie czy jest to jakis problem?

Widzę, że masz auto przed liftingiem. Ja mam całkiem inną podsufitkę i czujnik jest za kratką w obudowie oświetlenia wewn. - przy włączniku.

189892835

Szczerze mówiąc nie wiem jak to wygląda w starszych. Może ktoś inny się wypowie...

Opublikowano

tomassat podaj nam kod błędu z panelu klimatronika bo ja ppodobnie do IceMana nie słyszałem o czujniku dachu...

  • 3 lata później...
Opublikowano

u mnie tez na komputerze wywalilo blad ze walniety jest czujnik temperatury dachu. znajduje sie on za lusterkiem a objawy sa takie ze nawet przy 20 stopniach daje zimnym

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.