Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Oem +

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ICek na wierzchu , gleba jest == ile to Twoje auto ma KM obecnie? Mierzyłeś 100-200 ?

Opublikowano

Miód malina! dolną środkową ktoś zajumał czy nie posiadasz? ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 1.12.2018 o 21:06, dekiel 13 napisał:

ICek na wierzchu , gleba jest == ile to Twoje auto ma KM obecnie? Mierzyłeś 100-200 ?

z 30 sekund bedzie ?

Opublikowano
22 godziny temu, MAGIC87 napisał:

z 30 sekund bedzie ?

No zacny wynik z coolerem na wierzchu. ?

Tak na poważnie.Na Twoim miejscu psiuknąłbym go na czarno a nie straszył wyglądem i domniemaną mocą. Ciemny bardziej by pasował auto by było bardziej 'cichociemne' a tak wyeksponowany ICek  zobowiązuje do osiągów a ich tu nie ma. Robiłbyś powiedzmy 100-200 w 14s to byłby przeciąg jak na to auto .

Oczywiście to Twoja fura ale ja bym tak zrobił.?

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 6.12.2018 o 20:55, dekiel 13 napisał:

No zacny wynik z coolerem na wierzchu. ?

Tak na poważnie.Na Twoim miejscu psiuknąłbym go na czarno a nie straszył wyglądem i domniemaną mocą. Ciemny bardziej by pasował auto by było bardziej 'cichociemne' a tak wyeksponowany ICek  zobowiązuje do osiągów a ich tu nie ma. Robiłbyś powiedzmy 100-200 w 14s to byłby przeciąg jak na to auto .

Oczywiście to Twoja fura ale ja bym tak zrobił.?

To auto to juz typowe daily i nic juz tam nie modze..... w sumie ostatnio zaliczyłem sarne, troche wyklepałem z buta i jakos jest :)

co do osiagów to 14 sekund 100-200 nie robi mi wrażenia. Ostatnio byłem z kumplem stroić w digitun ese b5 ... na powrocie zjedzona szlifierka, czasy 200-250 5,4 w 2 osoby :) 100-200 tez na poziomie 5 s.( moc możesz sobie sam określić? )

https://www.youtube.com/watch?v=qIPrXwQnPlc

https://www.youtube.com/watch?v=JYyPbVD5XKs

 

Powoli czas B6 dobiega końca i pewnie niedługo pojdzie na handel.

przez ostatnie 8 lat praktycznie wszystko pakowałem w Firme i ciągle odkładałem zmiane aut. 

z 10 jeszcze sie dostanie za B6 ??

 

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

142117982_2964000560512493_6302894712370

cyk cyk wolna niedziela i trochę ogarnieta. Przez ostatni rok zrobiłem 2,5 tys km a przez ostatnie 3 jakieś 6 tys.  Chyba dostanie juz dożywocie i w wolnym czasie ogarnę na tip top i zostawię pod koc. w końcu to juz 12 rok w moich rękach

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Kawał historii ta b6 ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.