Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Oem +

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam przód z Riegera. Zrobię fotkę i wrzucę.

Opublikowano
  • Autor

Mam założony ten grill. Generalnie zaczepy bardzo delikatne szybko się wyłamują i niestety trzeba malować żeby to jakoś wyglądało.

Pokaż foto. Masz przód s-line? Chyba fajnie się to zgrywa z kratkami bocznymi

12729163_1732099677035927_76155217006570

Opublikowano

A dolny środek rezany?

Tapnięte z SGS5

Opublikowano
  • Autor

A dolny środek rezany?

Tapnięte z SGS5

nie wiem bo to zdjęcie z neta, które mnie zainspirowało.

Ponoc środkową kratke z golfa 6 GTI można podpasować, chociaż cena nie mała

moj górny gril przyjdzie jutro około 11 wiec zdam relacje

Edytowane przez MAGIC87

Opublikowano

83b1b18e777d02067a808762a4cf9440.jpg

Pisz do Majkela

Opublikowano
  • Autor

12717201_1732928696953025_47310617776086

Opublikowano

83b1b18e777d02067a808762a4cf9440.jpg

Pisz do Majkela

To z rs6 c5 jest

Opublikowano
  • Autor

83b1b18e777d02067a808762a4cf9440.jpg

Pisz do Majkela

To z rs6 c5 jest

gdzie tam, gadałem z majkelem i górny jest ten sam. dolny jest z golfa VI GTI czy R32... jakoś tak

Z racji ze po poprzednim seoznie 2 opony zrobiły K.0. tym razem na tył wpadło 225/35

oczywiście srankang bo ,, nie znasz dnia ani godziny''

12767500_1314234645268605_1769625305_n.j

225/35 Vs 215/35 na 9 J

Opublikowano

Dlaczego zmiana na 225? Nie będzie tarło, bo coś widziałem przymiarki na grubszy adapter?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dlaczego zmiana na 225? Nie będzie tarło, bo coś widziałem przymiarki na grubszy adapter?

Znajomy miał 2 x225/35 6 mm.... za dobrą kase.

Na tył może być 225/35, nie chciałem 2 nowych brać, a używki z neta--> ciort wie co dostaniesz

przód zostaje 215/35

1212_1749903498588878_699078304826716733

12898261_1749903511922210_89069646805726

podkradzione fotki od Tomka :P

Bukowina 2016

Edytowane przez MAGIC87

Opublikowano

auto jest przepiękne i jak już Ci mówiłem.. widok, jak jedziesz w tylnym lusterku petarda :kox:

Opublikowano

prezentowała sie :kox:

Opublikowano
  • Autor

auto jest przepiękne i jak już Ci mówiłem.. widok, jak jedziesz w tylnym lusterku petarda :kox:

nie tak do końca, gdzieniegdzie na odpryski lakieru, kilka małych rysek itd... ale wkoncu ma 15 lat

Dzięki za miłe słowa :wink:

Opublikowano

Sebo spasy mega :kox: U mnie po założeniu Q tylne koła się schowały :huh:

Opublikowano

To są zalety pracy w stolarce, dystanse z drewna w każdym rozmiarze i później spasy git :decayed:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

To są zalety pracy w stolarce, dystanse z drewna w każdym rozmiarze i później spasy git :decayed:

a ja głupi w podkładki sie bawiłem :D jak chciałem spasy robić :grin:

jeszcze jedno znalezione w sieci. #bestof

12916264_1753168638262364_35810027633693

6 lat i 300 dni :)

w dniu zakupy w 2009 roku miałem `199800km

13737555_1807149662864261_26597237967488

Edytowane przez MAGIC87

Opublikowano

To są zalety pracy w stolarce, dystanse z drewna w każdym rozmiarze i później spasy git :decayed:

a ja głupi w podkładki sie bawiłem :D jak chciałem spasy robić :grin:

jeszcze jedno znalezione w sieci. #bestof

12916264_1753168638262364_35810027633693

6 lat i 300 dni :)

w dniu zakupy w 2009 roku miałem `199800km

13737555_1807149662864261_26597237967488

Staż widzę podobny co i moja :decayed: Tylko że ja miałem 143k w dniu zakupu a teraz mam 230k :wink:

Opublikowano
  • Autor

To są zalety pracy w stolarce, dystanse z drewna w każdym rozmiarze i później spasy git :decayed:

a ja głupi w podkładki sie bawiłem :D jak chciałem spasy robić :grin:

jeszcze jedno znalezione w sieci. #bestof

12916264_1753168638262364_35810027633693

6 lat i 300 dni :)

w dniu zakupy w 2009 roku miałem `199800km

13737555_1807149662864261_26597237967488

Staż widzę podobny co i moja :decayed: Tylko że ja miałem 143k w dniu zakupu a teraz mam 230k :wink:

moja dostaje dożywocie prawdopodobnie... szkoda sprzedawać, chociaż idealna nie jest. Ale nigdy nie zawiodła i zawsze dowiezie 4 litery do celu

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Widziana dzisiaj w korku w Częstochowie, jest klasa :-)

Opublikowano

To są zalety pracy w stolarce, dystanse z drewna w każdym rozmiarze i później spasy git :decayed:

a ja głupi w podkładki sie bawiłem :D jak chciałem spasy robić :grin:

jeszcze jedno znalezione w sieci. #bestof

12916264_1753168638262364_35810027633693

6 lat i 300 dni :)

w dniu zakupy w 2009 roku miałem `199800km

13737555_1807149662864261_26597237967488

Staż widzę podobny co i moja :decayed: Tylko że ja miałem 143k w dniu zakupu a teraz mam 230k :wink:

moja dostaje dożywocie prawdopodobnie... szkoda sprzedawać, chociaż idealna nie jest. Ale nigdy nie zawiodła i zawsze dowiezie 4 litery do celu

Czyżbyś się budował? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.