Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Oem +

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ten przełącznik nie wygląda dobrze :(

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ten przełącznik nie wygląda dobrze :(

ten od regulacji świateł?

w 2001-2002 wiadomo czym były pokryte plastiki...

na spokojnie zrobie i to,

wahacze wymienione,

gwint przód skręcony ale jeszcze nie tak jak chce... jeszxze jakies 5-7 mm w doł

11012647_1116198108405594_45216797765416

przy okazji kupiłem wreszcie zderzak na przód s-line :decayed:

jeszcze na tył dokładke z B7 sline wspawac i do lakiernika

Edytowane przez MAGIC87

Opublikowano

Pięknie a jakieś lepsze foty masz jak to jest spasowane? :kox:

Opublikowano

Magic ogarnij jakaś sesje :whistling:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

11060247_1107901855901886_19423568601278

tył z bliska

a to wersja w 4 osoby

22326_1114846555207416_40288236349890157

przechodzi na 2 mm od rantu błotnika


zderzak s-line lezy juz u goscia od klejenia zderzaków.

robie gładki front,

a auto jutro idzie to lakiernika, domalowania 2 błotniki przód, maska i nowy zderzak+ poprawki na progach, bo niestety zjechały sie od gleby

co myślicie o zrobieniu bez środkowej kratki? zeby było widać FMIC?

7835599602_bd5589b403_o_zps939a1da7.jpg

Edytowane przez MAGIC87

Opublikowano

lepiej z kratką :wink:

Opublikowano

Również jestem tego samego zdania... :wink4:

Opublikowano

moim zdaniem nie dość że ładniej to i na pewno bezpiecznej dla IC

Opublikowano
  • Autor

11015205_1122511317774273_42606922202907

2 foty z neta z rozpoczęcia sezonu,

teraz auto na 1,5 tyg idzie w odstawke

11265530_1122511327774272_18817973898975

Opublikowano

moze bys raczyl zaplacic najpierw za zderzak ktory ci wyslalem bo czekam juz poltora tygodnia na przelew a ty widze olewasz moje wiadomosci, dopiero pozniej sie chwal co robisz ze zderzakiem

Edytowane przez andr3i

Opublikowano
  • Autor

wyslałem Ci skan z przelewem :decayed: i nie 1,5 tyg

miszczem andrei jestes


11137151_1127623157263089_27825321934431

11108677_1127623160596422_45798664236984

ryj powoli sie robi, Prawe nadkole niestety było do wymiany. Ruda zrobiła swoje i nie było sensu ratować trupa

Edytowane przez MAGIC87

Opublikowano

moze bys raczyl zaplacic najpierw za zderzak ktory ci wyslalem bo czekam juz poltora tygodnia na przelew a ty widze olewasz moje wiadomosci, dopiero pozniej sie chwal co robisz ze zderzakiem

Nigdy się nie wysyła towaru bez zapłaty... niestety.

Opublikowano
  • Autor

moze bys raczyl zaplacic najpierw za zderzak ktory ci wyslalem bo czekam juz poltora tygodnia na przelew a ty widze olewasz moje wiadomosci, dopiero pozniej sie chwal co robisz ze zderzakiem

Nigdy się nie wysyła towaru bez zapłaty... niestety.

Przeciez nie wysyłał obcemu :decayed:

dostał skan przelewu i nie wiem dlaczego szedł chwile dłuzej.

Opublikowano

dokładke ze zderzakiem spawaj :D

Opublikowano

Dokładka to oryginał czy zamiennik, bo wygląda na "gołe" tworzywo? Pytam bo przydałaby się mi taka "goła", a oryginały nawet nowe są chyba w gruncie już.

Opublikowano
  • Autor

Dokładka to oryginał czy zamiennik, bo wygląda na "gołe" tworzywo? Pytam bo przydałaby się mi taka "goła", a oryginały nawet nowe są chyba w gruncie już.

orginał w srebrnym kolorze :wink:

zdjecie robione telefonem i moze to tak wyglada

Opublikowano

miszcz drugiego planu :naughty:

Opublikowano

Lakiernik czekał aż Magic skończy sesję :P:grin:

Opublikowano
  • Autor

11329675112957234706817072348059n.jpg

na razie bez kratek :decayed:

113587101129582617067143169225841n.jpg

jak to w Polszy bywa, trzeba niestety troche hajsu odłożyć i dopeiro wpadną kratki, dokładka z Cupry wpadnie pewnie jutro, musze wyczyścic i dopasować

Edytowane przez MAGIC87

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.