Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Oem +

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bardzo fajne fotele :thumbup1:

bez elektryki i grzania.Ale maty dorezam. elektryke przeboleje

Magic a moze wymianka?

Y6y4vD.jpg

jakoś mnie skóra nie urzeka :facepalm:

Edytowane przez Bielun22

Opublikowano
  • Autor

Te kseroboj :decayed: Zdarzyłem kupić sporty w skórze :decayed::wink: Daje radę skóra co? :naughty::kox:

nie wiem czy daje, wczoraj o 22 wróciłem dopiero od goscia... 150 km w jedna strone

Nawet nie zauwazyłem ze kupiłeś.

a wziałem skóre bo ile można prać tylną kanape :decayed:

bardzo fajne fotele :thumbup1:

bez elektryki i grzania.Ale maty dorezam. elektryke przeboleje

Magic a moze wymianka?

Y6y4vD.jpg

jakoś mnie skóra nie urzeka :facepalm:

moge boczki przygarnąć :wink:

dwa ze masz nie wysuwane podudzie :grin:

Edytowane przez MAGIC87

Opublikowano

wszystkie sporty mają wysuwane :)

Opublikowano

Te kseroboj :decayed: Zdarzyłem kupić sporty w skórze :decayed::wink: Daje radę skóra co? :naughty::kox:

nie wiem czy daje, wczoraj o 22 wróciłem dopiero od goscia... 150 km w jedna strone

Nawet nie zauwazyłem ze kupiłeś.

a wziałem skóre bo ile można prać tylną kanape :decayed:

bardzo fajne fotele :thumbup1:

bez elektryki i grzania.Ale maty dorezam. elektryke przeboleje

Magic a moze wymianka?

Y6y4vD.jpg

jakoś mnie skóra nie urzeka :facepalm:

moge boczki przygarnąć :wink:

dwa ze masz nie wysuwane podudzie :grin:

te fotele mają wszystko oprócz koniobijki :wink: ...ja np chetnie bym zamienił je na szmaciaki w full elektryce z b7 :D

Opublikowano
  • Autor

aż tak zle sie jeżdzi na skórze?

:naughty:

Opublikowano

ja nie narzekam ;)

Opublikowano

aż tak zle sie jeżdzi na skórze?

:naughty:

skóra jest fajna tylko w lecie jajka się lepią :naughty:

Opublikowano

aż tak zle sie jeżdzi na skórze?

:naughty:

skóra jest fajna tylko w lecie jajka się lepią :naughty:

nie jest źle :wink: ale ostatnio siedziałem w b8 i miała wentylowane skóry ale bajka :kox::kox::kox:

Opublikowano

aż tak zle sie jeżdzi na skórze?

:naughty:

jeszcze na nich nie siedziałem :P ... kupiłem je na podmianke full elektryki do stołków z b7 które mam teraz ale niestety stelaż jest inny i kicha :facepalm: ... ogólnie wole półskórzane sliny :wink:

Opublikowano

aż tak zle sie jeżdzi na skórze?

:naughty:

skóra jest fajna tylko w lecie jajka się lepią :naughty:

nie jest źle :wink: ale ostatnio siedziałem w b8 i miała wentylowane skóry ale bajka :kox::kox::kox:

to co innego :wink: w b6 mam pełne skóry i w lecie no nie powiem żeby było fajnie , jeszcze zostaw gdzies auto na parkingu jak to wszystko się nagrzeje do słońca to nie da się usiąśc , co innego w zimie , podgrzewanie działa lepiej na skórzanych :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ja na codzien jeżdze busem.

auto jest weekendowe, ewentualnie jade na pomiar do klientów

a w zimie to robie z 1,5-2 kkm


tylko nie hejtować bo dopiero co założyłem a zdjęcia robione pralką albo kalkulatorem

11091328_1098170066875065_64597143283145

zaczepy tylnej kanapy oczywiscie urwane :decayed:

11107166_1098170060208399_42502541866389

Opublikowano

Te kseroboj :decayed: Zdarzyłem kupić sporty w skórze :decayed::wink: Daje radę skóra co? :naughty::kox:

nie wiem czy daje, wczoraj o 22 wróciłem dopiero od goscia... 150 km w jedna strone

Nawet nie zauwazyłem ze kupiłeś.

a wziałem skóre bo ile można prać tylną kanape :decayed:

bardzo fajne fotele :thumbup1:

bez elektryki i grzania.Ale maty dorezam. elektryke przeboleje

Magic a moze wymianka?

Y6y4vD.jpg

jakoś mnie skóra nie urzeka :facepalm:

moge boczki przygarnąć :wink:

dwa ze masz nie wysuwane podudzie :grin:

te fotele mają wszystko oprócz koniobijki :wink: ...ja np chetnie bym zamienił je na szmaciaki w full elektryce z b7 :D

Głupi jesteś :facepalm: Ja na szmaty patrzeć nie mogłem bo co chwila zakurzone i zaplamione :kwasny: Tutaj siedzi się tak samo zapach inny w aucie(nie używam zapachów) no i wsytarczy przetrzeć szmatą mokrą jak się zakurzą :wink: Zakupiłem jeszcze mleczko sonaxa zobaczymy czy pomoże coś przednim fotelom :wink:

Opublikowano

Głupi jesteś :facepalm: Ja na szmaty patrzeć nie mogłem bo co chwila zakurzone i zaplamione :kwasny: Tutaj siedzi się tak samo zapach inny w aucie(nie używam zapachów) no i wsytarczy przetrzeć szmatą mokrą jak się zakurzą :wink: Zakupiłem jeszcze mleczko sonaxa zobaczymy czy pomoże coś przednim fotelom :wink:

Chyba Ty. :punish:

Ja mam s-liny półskóry z b7 i chciałbym je miec w full elektryce :guma: ...cała skóra mnie nie rusza... :cygaro:

Opublikowano
  • Autor

zrobiłem dzisiaj z 65 km...

fotele fajne bo nie wysiedziane jak moje placki.

trzymają w zakręcie, podudzie tez dobry bajer.

jestem zadowolony.

rano jade odebrać felgi z malowania

11130159_1097649056927166_93560549051643

foto od lakiernika

Opublikowano

zrobiłem dzisiaj z 65 km...

fotele fajne bo nie wysiedziane jak moje placki.

trzymają w zakręcie, podudzie tez dobry bajer.

jestem zadowolony.

rano jade odebrać felgi z malowania

11130159_1097649056927166_93560549051643

foto od lakiernika

koło fajne ale za duzo tego juz...

Opublikowano
  • Autor

zrobiłem dzisiaj z 65 km...

fotele fajne bo nie wysiedziane jak moje placki.

trzymają w zakręcie, podudzie tez dobry bajer.

jestem zadowolony.

rano jade odebrać felgi z malowania

11130159_1097649056927166_93560549051643

foto od lakiernika

koło fajne ale za duzo tego juz...

było pare A4 na tym kole, ale na forum chyba na chwile obecna nie ma nikt na b6 :)

w tym roku wysyp stylingu 132

dwa ze u mnie na czestochowie ( bo nie mówie o mojej 4 tys wsi) jest tylko jedno E46 na tym kołku

Opublikowano

koło fajne ale za duzo tego juz...
za dużo ale zawsze się będzie podobać :naughty:
Opublikowano

koło fajne ale za duzo tego juz...

za dużo ale zawsze się będzie podobać :naughty:

no nie mowie ze nie -bo fajnie wygląda...

Opublikowano
  • Autor

komplecik odebrany

11080343_1098626960162709_64219720829552

Edytowane przez MAGIC87

Opublikowano

:thumbup1:

Zakładać na auto i niech cieszy oko :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.