Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Blachy z angola-pasują?


mireko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.W związku z kolizją auta z bronami rolniczymi rozglądam się za częściami.Co prawda jutro przyjedzie gość na oględziny i wycenę szkody,ale chcę wiedzieć w razie czego co robić.W związku z tym pytanie:czy pasuje z angola błotnik przód,drzwi przód i tył (strona lewa;szyby,klamki i reszta będzie z mojego-nie uszkodzone).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

części blacharskie beda pasować, jedyne co bedziesz mógł zmienić to klamke kierowcy, no chyba że chcesz pozbyć sie zamka z tej strony(tak też mozna) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne co bedziesz mógł zmienić to klamke kierowcy, no chyba że chcesz pozbyć sie zamka z tej strony

a w jakim celu?chyba tylko wymiany wkladki,zeby nie bylo problemow z kluczykami-w B5 jest od strony kierowcy i pasazera wkladka-wiec nie widze problemu-moze byc niedogodnosc w razie zamykania przy wyladowanym aku-nie pamietam dokladnie,ale albo drzwi kierowcy,albo pasazera-nie zamykaja sie "cyckiem",tylko kluczem od zewnatrz :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne co bedziesz mógł zmienić to klamke kierowcy, no chyba że chcesz pozbyć sie zamka z tej strony

a w jakim celu?chyba tylko wymiany wkladki,zeby nie bylo problemow z kluczykami-w B5 jest od strony kierowcy i pasazera wkladka-wiec nie widze problemu-moze byc niedogodnosc w razie zamykania przy wyladowanym aku-nie pamietam dokladnie,ale albo drzwi kierowcy,albo pasazera-nie zamykaja sie "cyckiem",tylko kluczem od zewnatrz :wink4:

U mnie jest z jednej strony :gwizdanie: własnie jestem w trakcie przerabiania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na Allegro od 80zł(sam płat) do 200zł za drzwi nawet w podobnym kolorze.Myślę w razie czego zrobić sam,a lakiernik tylko pomaluje,to może parę złotych zostanie z ubezpieczenia na inne rzeczy do niuni. :wink4:

jasne-na nic nie patrz-jak jest okazja bierz-sam zrobisz-wymiana elementow nie jest czarna magia... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ogrzewany garaż w domu,kanał,narzędzia,trochę praktyki z autami

to masz wypas-ja czasem w nocy pod chmura lezalem pod autem... :naughty::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu szukalbym na allegro w kolorze. Za malowanie elementu licza wiecej niz za gotowe uzywane drzwi czy blotnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej wez kawalek elementu i jak znajdziesz-podjedz i zobacz,przyloz kawalek i porownaj pod roznum katem i roznym swietle,zobaczysz czy odcien bardzo sie rozni-jesli bedzie w srodku-maly problem... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupię w podobnym kolorze(bo odcieni było dużo) nie będę malował wnętrz.Liczy się wygląd zewnętrzny,bez względu na to czy będę sprzedawał auto czy nie(aby ocynk ori) :wink4:

Jakby co,to jak ktoś ma :lewy przód błotnik,lewe przód drzwi,lewe tył drzwi w kolorze LY5L,to proszę o kontakt lub namiary znajomego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...