[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)

Olaf

Ja bym pomalowal te felgi na czarno z tym czerwonym paskiem bedzie kozacko jak dla mnie taki bandyta :cool1:

Morze jeszcze przód lampy jakies dymione i na tył tez bym zalozyl cos dymionego zeby to jakos ze soba grało :good:

no to do kompletu doszedl maly gadżecik poza atrapa i lampami do tylu po lifcie zakupilem brakujacej mi rolety do bagaznika :)

934742866.th.jpg

Mam dylemat prosze o pomoc mysle nad scignieciem foli z szyb hi hi prosze o pomoc i doradzenie mi zostawic czy odkleic ?

A ja się wyłamię... jak nie ma przodu oklejonego to wygląda lekko z pupska :cool1: Zrób słabiej ale wszystkie.

Przepisy jakie są, każdy wie, niemniej jednak uważam, że jak ściemniać to albo wszystko albo nic :hi:

dokładnie :good:

jestem tego samego zdania że jak ściemniać to albo wszystkie albo nic... wal tak jak u mnie wszystkie mocno i będzie za***iście :naughty: +100 do lansu :decayed:

dokładnie :good:

O prosze SmS zyjesz hi hi :P ok tak tez myslem wlasnie ze chyba ten przod zrobie jak tył a ty mi sie wiesz za czym rozejrzyj :P

spoko loko :tongue4:

sam szukam zdesia z RSki teraz ale póki co nic nie widać :gwizdanie:

he he he ja chcialem z S4 ;p hi hi[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 14:36_________________________________________________

spoko loko :tongue4:

sam szukam zdesia z RSki teraz ale póki co nic nie widać :gwizdanie:

a czemu to Rs chcesz ten towj eS jest dobry :) no chyba ze mi chcesz go podarowac to zrozumie :D

taki kaprys :decayed:

dsc03452.th.jpg

dsc03454o.th.jpg

dsc03455x.th.jpg

dsc03457l.th.jpg

fajny grill :decayed:

wiem bo twoj hehe dzieki wielkie teraz w moim audi jest +10 do wygladu i 10% twojej audinki ;p

kiedy lampy ? :decayed:

juz nie dlugo hi hi ceiplo sie robi bede rezac :slina:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 15:06_________________________________________________http://www.allegro.pl/show_item.php?item=984626988 dla klubowicza znizka 100zł

oj te felgi nie chcą się od ciebie odczepić... :gwizdanie:

nie dopiero dzis postanowilem je wystawic na allegro, predzej tylko pisalem na forum :rolleyes:

Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.