Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najlepszy jest bajer na końcu jak po ostatniej gradacji śmigniesz pastą i ujżysz lustrzaną powierzchnię.... bezcenne :buhaha:

Kół nie robiłem ale pospuszczałem się nad fajeczkami :naughty:

polerkafajek01.th.jpg polerkafajek08.th.jpg polerkafajek09.th.jpg

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=46649.msg873250#msg873250

Opublikowano
  • Autor
:) no wlasnie to czyli dopiero od tysiaca lece na mokro ? bo tam kolega zaznaczyl ze wszystkie ida na mokro
Opublikowano

Olaf moje białe 17" beda na sprzedaz :gwizdanie:

:decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

poszlo pw :)[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 11:39_________________________________________________Felga raczej pojdzie na czarno :) i sprawa nie chce ktos mi wyrezac wtyczek i pinow pod lampy polift przod ;/ ja jestem tylko Gornikiem i na elektryce sie nie znam :) oczywiscie za kostki piny i te reszte kabelkow itp zaplace no i za robocizne :):notworthy:

Opublikowano

poszlo pw :)[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 11:39_________________________________________________Felga raczej pojdzie na czarno :) i sprawa nie chce ktos mi wyrezac wtyczek i pinow pod lampy polift przod ;/ ja jestem tylko Gornikiem i na elektryce sie nie znam :) oczywiscie za kostki piny i te reszte kabelkow itp zaplace no i za robocizne :):notworthy:

:evil::wallbash: dasz radę
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no wlasnie nie :) ja nie mam czasu nawet kiedy i gdzie tych pinow wtyczek itp kupic ja jestem ciemny byk ja moge ci ogordek wyspągowac :P albo pole zebys mial pod uprawe a nie lampy zmieniac i wtyczki robic haha[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 23:52_________________________________________________Sprzedam 17' calowe felgi bez opon[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 00:05_________________________________________________maly update ... spy foto :) incoming.... :naughty:

dsc03703o.th.jpg

Opublikowano

kupujesz silniczki, lampy i wtyczki i montujesz i tyle

Opublikowano
  • Autor

no wszystko juz mam jest na zdjeciu przeca :) silniczki sa zarowki sa i wtyczki tez

Opublikowano

no wszystko juz mam jest na zdjeciu przeca :) silniczki sa zarowki sa i wtyczki tez

no to rezaj rezaj :naughty: ucinasz blachę w błotniku która odpowiada za mocowanie kierunku w starych lampach tniesz kable zarabiasz nową wtyczkę i cieszysz się nowymi lampami

Opublikowano

Najważniejszy mod dla przedliftów :good: zobaczysz jaką będziesz miał radochę jak poskładasz wszystko do kupy :kox:

Opublikowano
  • Autor

jak dobrze podzie to jutro juz beda na aucie :)

Opublikowano
  • Autor

dsc03704rn.th.jpg

dsc03705r.th.jpg

w koncu po roku czasu wymienilem lampy na polifta wielkie dzieki :notworthy: dla Dawida ktory w 80% wymienil ze mna te lampy i ogarnol elektryke ! :decayed:

Opublikowano

ogarnelismy dzis z olafem te j**ane lampy :decayed:

no to temat zdejmowania lamp bucu masz opanowany :wink4::decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor

heheh dawid powiedzial ze teraz zlozy warsztat i bedzie chytal tematy :)

Opublikowano

heheh dawid powiedzial ze teraz zlozy warsztat i bedzie chytal tematy :)

on to moze pochytac babe za cyca :polew::decayed:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew:

dobra tu nie ma nic do smiacia bo gdyby nie on to nie ogarnol bym tematu musze napisac kezorowi zeby zderzak polamowal teraz haha[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 15:11_________________________________________________dzieki mrogal ogarnolem te kierunki :)

a zapomnialem i od dawida odziedziczylem gril polift wiec doprowadze go do stanu czyli zmatuje i pomaluje jeszcze raz

dsc03709h.th.jpg

Opublikowano

No i elegancko wygląda. :good: Mowiłem że dasz sobie rade z tymi wtykami. U mnie też pewnie niedlugo wpadną nowe lampy.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Super furka ;) Widziałem na żywo i dobra robota z lampkami :) Ogólnie autko ładnie się prezentuje :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dsc03746o.jpg

pany chce pomalowac felgi, jakies propozcyje jaki kolor itp ?

Opublikowano

nie maluj ich jedynie na ten sam kolor w innym będzie nieładnie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.