Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2.0 TFSI AXX by DynoSoft Wrocław 441KM i 510Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Faajnie.....fajnie, ale po co ta zwężka na dolocie? Jaka jest średnica wej. turbo?

Wejscie 102 i przejscie w 76mm ,i tak sie o podłużnice już zapiera lekko 76mm a co dopiero 102

Opublikowano

Auto będzie strojone z przepływką czy bez? Bo jeśli bez to ja bym nie robił takiej redukcji.

Opublikowano
  • Autor

Dzis podkusiło nas 1 mini hamowanko,soft prawie seria z 200KM silnika z przepisanymi paroma rzeczami,ku naszemu zdziwieniu to turbo wstaje :)

Przy 3500 obr jest juz 400Nm :)

Odpusciliśmy noge z gazu jak na booscie pokazało sie 1,5 bara :) Jeszcze nie czas na takie doładowania.

70014397.jpg

Opublikowano

262 km przy 3800 :naughty: no zapowiada sie calkiem ciekawie :kox:

Opublikowano

ciężko chyba będzie dobić do 400KM :gwizdanie: chociaż :kox: :kox:

Opublikowano

ciężko chyba będzie dobić do 400KM :gwizdanie: chociaż :kox: :kox:

Ja myśle że będzie dużo dużo więcej niż 400km nawet stawiam że 5 pojawi się z przodu.

Opublikowano

262 km przy 3800 :naughty: no zapowiada sie calkiem ciekawie :kox:

Ale potem juz opada wiec tyle mieli tylko w piku :> (zart) Gratuluje zaparcia Panowie z DS.

Pięcset to chyba z wtryskami od BoschMotorSport a z tego co wiem chyba Daniel nie oszalał do konca z wkładaniem kasy w silnik :wink4:

Kolejna rzecz to seryjna pompa paliwa w baku, chyba tyle nie pociagnie.

Pozdrawiam.

Opublikowano

262 km przy 3800 :naughty: no zapowiada sie calkiem ciekawie :kox:

Ale potem juz opada wiec tyle mieli tylko w piku :> (zart)

No właśnie chcieli smaka zrobić :)

400 będzie bo tyle wtryski pociągną :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

262 km przy 3800 :naughty: no zapowiada sie calkiem ciekawie :kox:

Ale potem juz opada wiec tyle mieli tylko w piku :> (zart)

No właśnie chcieli smaka zrobić :)

400 będzie bo tyle wtryski pociągną :gwizdanie:

Będzie więcej niż 400 a ile to zobaczymy :> :> :> :> :>

Opublikowano

262 km przy 3800 :naughty: no zapowiada sie calkiem ciekawie :kox:

Ale potem juz opada wiec tyle mieli tylko w piku :> (zart)

No właśnie chcieli smaka zrobić :)

400 będzie bo tyle wtryski pociągną :gwizdanie:

Będzie więcej niż 400 a ile to zobaczymy :> :> :> :> :>

401 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

262 km przy 3800 :naughty: no zapowiada sie calkiem ciekawie :kox:

Ale potem juz opada wiec tyle mieli tylko w piku :> (zart)

No właśnie chcieli smaka zrobić :)

400 będzie bo tyle wtryski pociągną :gwizdanie:

Będzie więcej niż 400 a ile to zobaczymy :> :> :> :> :>

401 :decayed:

Żebyś się nie zdziwił :>

Opublikowano

262 km przy 3800 :naughty: no zapowiada sie calkiem ciekawie :kox:

Ale potem juz opada wiec tyle mieli tylko w piku :> (zart)

No właśnie chcieli smaka zrobić :)

400 będzie bo tyle wtryski pociągną :gwizdanie:

Będzie więcej niż 400 a ile to zobaczymy :> :> :> :> :>

401 :decayed:

Żebyś się nie zdziwił :>

Nie no będzie miło jak będzie więcej bo będzie to jedno z pierwszych 2.0TFSI w Polsce tak dłubnięte, zdradź jeszcze co to za turbo i jakie A/R aby ta gra była ciekawsza :naughty:

Opublikowano

Daj jeszcze kilka zdjęć silnika i jakiś wyczerpujący opis!!!!!

Opublikowano
  • Autor

Aktualna konfiguracja silnika i osprzętu:

* kute tłuki JE Pistons,

* kute korbowody,

* szpilki głowicy i korbowodów ARP,

* turbosprężarka Garrett o wydajności do 600KM,

* customowy kolektor wydechowy KLS-sport,

* wastegate TIAL 44mm,

* duża przepustnica by DynoSoft Wrocław,

* wydajniejsze wtryskiwacze by DynoSoft Wrocław,

* customowy układ dolotowy z fitrem powietrza ITG by DynoSoft Wrocław,

* sprzęgło z kołem jednomasowym SACHS Racing.

oraz dla przypomnienia:

* zmodyfikowana pompa wysokiego ciśnienia paliwa Autotech,

* downpipe 3″ by DynoSoft Wrocław,

* układ wydechowy 3″ by DynoSoft Wrocław,

* tłumik końcowy by KLS-sport,

* bardzo duży intercooler by DynoSoft Wrocław.

Opublikowano

Patrox ma takie pytanko odnosnie tego silniczka.Jak wyglada sprawa zespolu walkow wyrownowazajacych w tych silnikach ? dzieje sie z tym cos bo te 2.0 TFSI z tego co sie orientuje maja naped na lancuszek ? i wszyscy wiemy jak to wyglada w TDI , wiec czemu tu nic nieslychac o jakis awariach :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Patrox ma takie pytanko odnosnie tego silniczka.Jak wyglada sprawa zespolu walkow wyrownowazajacych w tych silnikach ? dzieje sie z tym cos bo te 2.0 TFSI z tego co sie orientuje maja naped na lancuszek ? i wszyscy wiemy jak to wyglada w TDI , wiec czemu tu nic nieslychac o jakis awariach :mysli:

heh, pewnie nie słychac o problemach bo ludzie robia średnio przebiegi 150tyś a nie 300 jak w dieslu.

Opublikowano

Patrox ma takie pytanko odnosnie tego silniczka.Jak wyglada sprawa zespolu walkow wyrownowazajacych w tych silnikach ? dzieje sie z tym cos bo te 2.0 TFSI z tego co sie orientuje maja naped na lancuszek ? i wszyscy wiemy jak to wyglada w TDI , wiec czemu tu nic nieslychac o jakis awariach :mysli:

heh, pewnie nie słychac o problemach bo ludzie robia średnio przebiegi 150tyś a nie 300 jak w dieslu.

tyle ze te w deslu to ledwo te 150 wytrzymuja ( te na lanczuszku )

Opublikowano

Witku Amerykanie robią miedzy 450 a 500 KM nie tykając pompy w baku,ona ma teoretycznie 2 rzędne znaczenie.Wiem że powyżej pewnej mocy paliwo nam sie skończy,jak sie skończy to założe bosch 044 drugą i będą dwie:)

Już teraz mam przerobioną pompe w baku i daje opna ok 15% więcej paliwa niż seria.

Opublikowano

Paliwo może się skończyć od obrotów też nie koniecznie od mocy, zależy jak wysoko będzie się kręcić ta jednostka. :gwizdanie:

Opublikowano

Paliwo może się skończyć od obrotów też nie koniecznie od mocy, zależy jak wysoko będzie się kręcić ta jednostka. :gwizdanie:

a czy akurat z tego nie wynika to samo?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.