Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przeciwnik Pavlika był to przeciętny pięściarz ale Pavlik ładnie sobie z nim poradził i wygrał przez techniczny nokaut w 7 rundzie ...:thumbup1:

Pavlik Wins By TKO - YouTube

---------- Post dopisany at 15:45 ---------- Poprzedni post napisany at 15:42 ----------

W czwartek wieczorem były mistrz świata federacji WBA, IBF oraz WBO Antonio Margarito ogłosił zakończenie sportowej kariery.

MARGARITO.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm::facepalm::facepalm:....k**wa w przegranym minimalnie pojedynku Manny wygrywa, a w wygranym godzie on ma widoczną przewagę to przegrywa tragedia i jeden wielki przekręt.

Ta dyscyplina sportu naprawdę zeszła na psy ....:thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Po zakończeniu walki Bradley podszedł do swojego trenera i promotora i powiedział robiłem wszystko aby go pokonać ale mi się nie udało.

---------- Post dopisany at 11:27 ---------- Poprzedni post napisany at 11:10 ----------

Prawdopodobnie kontrakt był podpisany z możliwością walki rewanżowej dla obuch stron.Wniosek, walka Manny - Floyd Mayweather raczej jest nierealna i oddala się coraz bardziej.

Więc czyżby pomysł na jeszcze wyrwanie dobrej kasy na ostatniej rewanżowej walce Pacmana, bo prawdopodobnie ma w planach zakończyć karierę i zająć się polityką na filipinach....:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystko jasne,ale statystyki możemy sobie wsadzić gdzieś jeśli w grę wchodzi taka kasa a w tym przypadku walka rewanżowa ją pomnoży...:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się po co w ogóle ktoś te statystyki tworzy, skoro i tak federacje mają na nie wyjebane i nic one nie znaczą. Dopóki ta walka nie uzyska statusu nc, boks zawodowy ssie. Matko, pomyśleć, że ludzie narzekają na gale w niemcowni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiecie gdzie można w internecie kupić bilety na galę 30 czerwca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knock Out Promotions bilety - Eventim

---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:50 ----------

Tomku jak Ci się podobała walka Adamka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak Soto i Ortiz przegrali ;). Przyznam, że stawiałem na obydwóch... skoro Ortiz dostał lanie od Lopeza to raczej rewanżowa walka z Fllodem nie wchodzi w grę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Knock Out Promotions bilety - Eventim

---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:50 ----------

Tomku jak Ci się podobała walka Adamka?

Adamek nic nie pokazał a nawet miał problemy z Chambersem który od 2 rund miał wyłączoną lewą rękę.

Chambers walczył tylko prawą ręką gdzie potrafił się obronić przed Adamka atakami i kilka czysty ciosów doszło do Adamka głowy.Jak wiemy to Chambers nie ma nokautujące ciosu bo w innym przypadku Adamek mógłby mieć problem.

Odnoszę wrażenie że Adamek już się pomału wypala, bo nawet w tak słabej wadze ciężkiej jak jest obecnie nie jest w stanie namieszać poza nabijania sobie bilansu z pięściarzami o których świat bokserski dawno zapomniał ....:wink:

---------- Post dopisany at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany at 10:18 ----------

A jednak Soto i Ortiz przegrali ;). Przyznam, że stawiałem na obydwóch... skoro Ortiz dostał lanie od Lopeza to raczej rewanżowa walka z Fllodem nie wchodzi w grę...

No obydwaj wypadli słabo,ta walka dla Ortiza miała być formalnością a we wrześniu miał walczyć z nim mistrz świata Saul Alvarez

---------- Post dopisany at 10:41 ---------- Poprzedni post napisany at 10:33 ----------

Czekałem na tą walkę ale niestety Ortiz coraz bardziej się oddala od jakichkolwiek walk o pasy ....:kwasny:

Ale czekam na rewanżową walkę Carl Froch - Mikkelem Kesslerem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie gdzieś w necie live?

w upc niemożna wykupić tej walki w ppv:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie gdzieś w necie live?

w upc niemożna wykupić tej walki w ppv:kwasny:

Nawet jak by było do wykupienia w HD to pierd^ ich bo raz za Adamka wykupiłem i dziękuje upc :takiego:

Oczywiście że będzie gdzieś, wystarczy włączyć program Sopcast na kompie i jedziesz z kanałami od arabów np. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet się nie przymierzam do oglądania, bo jak dla mnie to jest żenujące że trzeba płacić za oglądanie walk pięściarzy którzy zaczynaj swoją przygodę w boksie i jeszcze nic nie osiągnęli a ich przeciwnicy to starzy wyboksowani byli pięściarze których tylko nazwiska jeszcze nie zostały zapomniane....:thumbdown:

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:17 ----------

Tutaj można sobie oglądać dzisiejszą gale ....:wink:

TVonline.strefa.pl | Telewizja Internetowa | Mecze na Żywo

Kanał DrHTV3 DrHTV-3 - DrHTV.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wykupiłem PPV i obejrzałem te walki , szkoda że w walce wieczoru oszukali naszego pięściarza. Co do Szpilki to walczył z zimną głową co mnie zaskoczyło. Chyba zaczął się uczyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...