Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No a w sobotę walczy znow Szpila...

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 161 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bedzie gdzieś w necie live?

w upc niemożna wykupić tej walki w ppv:kwasny:

Opublikowano
bedzie gdzieś w necie live?

w upc niemożna wykupić tej walki w ppv:kwasny:

Nawet jak by było do wykupienia w HD to pierd^ ich bo raz za Adamka wykupiłem i dziękuje upc :takiego:

Oczywiście że będzie gdzieś, wystarczy włączyć program Sopcast na kompie i jedziesz z kanałami od arabów np. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ja nawet się nie przymierzam do oglądania, bo jak dla mnie to jest żenujące że trzeba płacić za oglądanie walk pięściarzy którzy zaczynaj swoją przygodę w boksie i jeszcze nic nie osiągnęli a ich przeciwnicy to starzy wyboksowani byli pięściarze których tylko nazwiska jeszcze nie zostały zapomniane....:thumbdown:

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:17 ----------

Tutaj można sobie oglądać dzisiejszą gale ....:wink:

TVonline.strefa.pl | Telewizja Internetowa | Mecze na Żywo

Kanał DrHTV3 DrHTV-3 - DrHTV.com.pl

Opublikowano

Co myślicie o werdykcie sędziów :grin:

Opublikowano

Ja wykupiłem PPV i obejrzałem te walki , szkoda że w walce wieczoru oszukali naszego pięściarza. Co do Szpilki to walczył z zimną głową co mnie zaskoczyło. Chyba zaczął się uczyć .

Opublikowano

dla mnie- to co najmniej remis, ale biorąc pod uwagę, kto to jest RJJ-to nasz wypadł blado-nikt go nie zna i dlatego taki werdykt, bo musiał by zlać ostro Jonesa Jr'a, albo znokautować-wtedy nie ma wątpliwości, kto jest lepszy, a tak- to taka ostra wymiana petard z obu stron, ze wskazaniem na Polaka...

Opublikowano

Szpilka w końcu zobaczył co to naprawdę waga ciężka , szczęka pęknięta w 2 miejscach . Na 5 miesięcy wyłączony .

Opublikowano
  • Autor

Dzisiejszy wieczór zapowiada się dosyć ciekawie ....:naughty:

rewanżowa walka Proksa-Hope Władek Kliczko-Tony Thompson a za oceanem Przemek Majewski-Christem Fitzpatrickiem Tyson Fury - Vinny Maddalone

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=525UbWq0NQM

Opublikowano

o której to i gdzie można zobaczyć?

Opublikowano
  • Autor

Dominik ja oglądam tutaj,niby Polsat tam ma później coś transmitować ....:eusathink:

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ----------

Teraz walczy Urbański z jakimś Węgrem i jak na razie przegrywa na punkty ....:kwasny:

Ale co najważniejsze dzisiaj Janusz Pindera i Albert Sosnowski komentują tą gale .....:thumbup1:

Opublikowano

O której jest spodziewana walka Kliczki?

Opublikowano
  • Autor

chyba 23:00

Opublikowano

Bracia są niemożliwi :decayed:

Opublikowano
  • Autor

W 6 rundzie Thompson już zrezygnował z dalszej walki i te ciosy Władka były bite na gardę ale Tony uznał że to jest bardzo dobry moment aby się uwalić na matę i po świrować ....:naughty:

Opublikowano

...i piękna wygrana Proksy, choć te ręce mógł by trzymać trochę wyżej...to nie ten sam poziom, co Floyd Mayweather Jr.:whistling::whistling::whistling::whistling:

Opublikowano

No i ? Patrzę a tu jakaś walka Proksy? Tomek. Gdzie ta walka Kliczki?

Opublikowano
  • Autor

Nie oglądałem walki Proksy ale z tego co przeczytałem to walka była jednostronna.....:thumbup1:

Jutro sobie obejrzę pewnie będzie jakaś powtórka...:wink:

---------- Post dopisany at 00:21 ---------- Poprzedni post napisany at 00:19 ----------

Artur właśnie się skończyła ....:kwasny:

Jeśli niema transmisji w TV to ja zawsze gale oglądam tutaj

Kanał DrHTV3 DrHTV-3 - DrHTV.com.pl

Opublikowano

Karwa!!! się spóźniłem. Ale walka Proksy naprawdę dobra.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.