Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Arreola robi postepy i powinien walczyć o pas ... :cool1:

A dwaj skandaliści mają problemy Chisora został aresztowany bo groził że zastrzeli Haye a David jest poszukiwany za zrobienie zadymy normalnie żenada .... :wallbash:

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 160,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

niezłe jaja :cool1: w końcu coś się dzieje.. :tongue4:

Opublikowano

jak dla mnie to Haye powinien być zdyskwalifikowany na długi czas :gwizdanie:

Opublikowano

jak dla mnie to Haye powinien być zdyskwalifikowany na długi czas :gwizdanie:

zgadzam sie, chisora tez :)

Opublikowano

Obydwaj Ci pseudo sportowcy powinni mieć zawieszone licencje.

Zwykłe półmózgi jakich wiele na Wyspach.

Opublikowano

Musieli chłopaki coś zrobić żeby wokół nich też zrobiło sie głośno, bo wszyscy tylko braćmi Kliczko się interesują no i znaleźli sposób bo teraz więcej się o tym ich teatrzyku mówi niż o zwycięstwie Kliczki.

Opublikowano

Ktoś wie, gdzie w TV będzie można obejrzeć Povietkin vs Hukić?

Opublikowano

pod koniec marca będziemy oglądać Adamka w akcji, ma już przeciwnika Maina Eventsa

Opublikowano

Obydwaj Ci pseudo sportowcy powinni mieć zawieszone licencje.

Zwykłe półmózgi jakich wiele na Wyspach.

:oklaski: :oklaski: :oklaski:
Opublikowano

Poziu ale przynajmniej coś się dzieje. Nie było dżentelmeńskiego klepania po pleckach. Ciężka waga się zmieniła, za czasów Tysona, Lewisa, Holyfielda i naszego Andrew walki były na wyniszczenie, walili łapami aż jeden padł. Teraz 10 rund stukania lewym prostym.

Dlatego też dobrze że jest ktoś taki jak Chisora, który robi zamieszanie. Może naplucie w twarz Wołodii było przesadą, ale za to w ringu z Witalijem walczył jak równy z równym, atakował nie bał się. Moim zdaniem wyniki 118:110 były przesadą.

Opublikowano
  • Autor
pod koniec marca będziemy oglądać Adamka w akcji, ma już przeciwnika Maina Eventsa

MAIN EVENTS to jest grupa która zajmuje się organizacją gal bokserskich dla pięściarzy z którymi ma podpisane kontrakty.

Adamka przeciwnik to nijaki Nagy Aguilera z bilansem (17-6, 12 KO)

Opublikowano
  • Autor

Trening otwarty Władka przed sobotnią walką ...:cool1:

Opublikowano

Po porażce Adamek na przetarcie musi oklepać paru kelnerów nim znów zacznie się liczyć w rankingu

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie znowu sobie poprawi bilans i będzie mógł walczyć o pas tylko ciekawe czy któryś z obecnych mistrzów będzie miał ochotę na walkę z gościem który wychodzi tylko i wyłącznie po kasę ....:cool1:

Opublikowano
  • Autor

Tutaj jest transmisji dzisiejszej walki Kliczko -Mormeck

http://www.transmisje.info/index.php?option=com_content&view=article&id=105&Itemid=48

---------- Post added at 22:42 ---------- Previous post was at 22:24 ----------

Można jeszcze sobie obejrzeć na RTL live po helmucku :naughty:

Opublikowano
Tutaj jest transmisji dzisiejszej walki Kliczko -Mormeck

http://www.transmisje.info/index.php?option=com_content&view=article&id=105&Itemid=48

---------- Post added at 22:42 ---------- Previous post was at 22:24 ----------

Można jeszcze sobie obejrzeć na RTL live po helmucku :naughty:

Ale buczy :decayed:

Opublikowano

buczy strasznie kuźwa

Opublikowano
  • Autor

Ja sobie słucham komentarzy na internecie a oglądam w TV na RTL i jest za***iście ....:naughty:

---------- Post added at 23:05 ---------- Previous post was at 23:04 ----------

W duupaach wam buczy po tej soli drogowej qurwa ....:evil2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.