Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jak zaprezentują się pięściarze na poszczególnych galach :):mysli: Pacquiao-Marquez to musi być widowisko- oni zawsze dają z siebie wszystko i mają technikę dla której przyjemnie ogląda się walki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O 20:00 zaczyna się gala w Gdyni zobaczymy Andrzeja Wawrzyka i Pawła Kołodzieja ... jeśli chodzi o te ważniejsze walki

A o 3:00 gala w Las Vegas

Timothy Bradley - Joel Casamayor

Mike Alvarado - Breidis Prescott

Luis Cruz - Juan Carlos Burgos

a na główne danie ... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 20:00 zaczyna się gala w Gdyni zobaczymy Andrzeja Wawrzyka i Pawła Kołodzieja ... jeśli chodzi o te ważniejsze walki

Zdaje się, że jeszcze Jackiewicz będzie walczył
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Rafała to już szybko nie dostanie ważnej walki,pewnie teraz będzie coraz gorzej z jego boksowaniem ... :mysli:

Jeszcze będzie warto obejrzeć Izuagbe Ugonoh (5-0, 4 KO)... polski murzynek jest dobry .... :naughty:

!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem za szybko chcieli z niego zrobić gwiazdora. Może taki kopniak w tyłek pomoże mu twardo stanąć na nogach ;)[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 18:51_________________________________________________Jackiewicza niestety przegapiłem.

Wawrzyk pięknie znokautował Argentyńca :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie walki wygrane przez naszych :notworthy: . Jackiewicza walka nie podobała mi się. Pierwsza runda dla niego , ale później bym się sprzeczał . Szwab był aktywniejszy .Walka Wawrzyka trwała za krótko :( nie zdążyłem się nacieszyć !,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izu nie miał okazji się wykazać, turas bodajże żadnego ciosu nie wyprowadził :naughty:[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 23:28_________________________________________________No i zaczynamy walkę wieczoru :kox:[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 23:29_________________________________________________Jestem mocno zniesmaczony.

Spodziewałem się ostrej batalii, a tu nuda. Kontrola od początku do szybkiego końca. Cios nokautujący po prostu za***isty :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ugonogh jest dobry! Powinien być też przykłądem dla Polaków którzy nie potrafią posługiwać się jezykiem polskim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walka miała zakończenie biznesowe gdzie niby wygrywa Pacquiao jest to żałosne ... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie-powinien być remis,ze wskazaniem na Marqueza, wiadomo, że tytuł wciąż miał by Pac man, ale szykowała by się kolejna ich walka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi dojść do walki Pacquiao z Mayweatherem!

...i dla tego mamy wynik tej walki jaki mamy :cool1:

Pacquiao nie mógł tej walki przegrać ani zremisować bo menadżerowie wiedzą że walka z Mayweatherem to są do zarobienia ogromne pieniądze może nawet największe w historii boksu ... :cool1:

Marquez chciał aby ta walka była bez wnoszenia pasów do ringu chodziło mu tylko o to że Pacquiao nie jest najlepszy bo nie jest w stanie go pokonać i to udowodnił.

Marquez dostał 8 mil.$ i jakiś procent z transmisji a Pacquiao 22 mil.$

W rankingach jest zapisane że Pacquiao pokonał dwa razy Marqueza a w pamięci wszystkich specjalistów,komentatorów i widzów że Pacquiao nigdy nie zdołał pokonać Marqueza...amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślę, że skuteczność Ich dwóch jest na podobnym poziomie i dlatego zawsze będą takie werdykty sędziów, podczas walk z Ich udziałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślę, że skuteczność Ich dwóch jest na podobnym poziomie i dlatego zawsze będą takie werdykty sędziów, podczas walk z Ich udziałem...

Nie Dominik ...takie werdykty są bo na walkach Pacquiao jest ogromna kasa.

Zobaczycie że kiedyś po zakończeniu kariery Pacquiao powie że nie był w stanie pokonać Marquez i że w dwóch ich ostatnich walkach punktowanie było niesprawiedliwe... :cool1:

Po wczorajszej walce kibice wygwizdali Pacquiao i skandowali ... Marquez Marquez i w tym przypadku chyba lepiej wyglądałby remiz oczywiście dla popularności Pacquiao.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślę, że skuteczność Ich dwóch jest na podobnym poziomie i dlatego zawsze będą takie werdykty sędziów, podczas walk z Ich udziałem...

Nie Dominik ...takie werdykty są bo na walkach Pacquiao jest ogromna kasa.

Zobaczycie że kiedyś po zakończeniu kariery Pacquiao powie że nie był w stanie pokonać Marquez i że w dwóch ich ostatnich walkach punktowanie było niesprawiedliwe... :cool1:

Po wczorajszej walce kibice wygwizdali Pacquiao i skandowali ... Marquez Marquez i w tym przypadku chyba lepiej wyglądałby remiz oczywiście dla popularności Pacquiao.

Święte słowa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...