Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak dla mnie-powinien być remis,ze wskazaniem na Marqueza, wiadomo, że tytuł wciąż miał by Pac man, ale szykowała by się kolejna ich walka...

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 161 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Marquez był lepszy! Musi dojść do walki Pacquiao z Mayweatherem!

Opublikowano
  • Autor

Musi dojść do walki Pacquiao z Mayweatherem!

...i dla tego mamy wynik tej walki jaki mamy :cool1:

Pacquiao nie mógł tej walki przegrać ani zremisować bo menadżerowie wiedzą że walka z Mayweatherem to są do zarobienia ogromne pieniądze może nawet największe w historii boksu ... :cool1:

Marquez chciał aby ta walka była bez wnoszenia pasów do ringu chodziło mu tylko o to że Pacquiao nie jest najlepszy bo nie jest w stanie go pokonać i to udowodnił.

Marquez dostał 8 mil.$ i jakiś procent z transmisji a Pacquiao 22 mil.$

W rankingach jest zapisane że Pacquiao pokonał dwa razy Marqueza a w pamięci wszystkich specjalistów,komentatorów i widzów że Pacquiao nigdy nie zdołał pokonać Marqueza...amen.

Opublikowano

ja myślę, że skuteczność Ich dwóch jest na podobnym poziomie i dlatego zawsze będą takie werdykty sędziów, podczas walk z Ich udziałem...

Opublikowano
  • Autor

ja myślę, że skuteczność Ich dwóch jest na podobnym poziomie i dlatego zawsze będą takie werdykty sędziów, podczas walk z Ich udziałem...

Nie Dominik ...takie werdykty są bo na walkach Pacquiao jest ogromna kasa.

Zobaczycie że kiedyś po zakończeniu kariery Pacquiao powie że nie był w stanie pokonać Marquez i że w dwóch ich ostatnich walkach punktowanie było niesprawiedliwe... :cool1:

Po wczorajszej walce kibice wygwizdali Pacquiao i skandowali ... Marquez Marquez i w tym przypadku chyba lepiej wyglądałby remiz oczywiście dla popularności Pacquiao.

Opublikowano

ja myślę, że skuteczność Ich dwóch jest na podobnym poziomie i dlatego zawsze będą takie werdykty sędziów, podczas walk z Ich udziałem...

Nie Dominik ...takie werdykty są bo na walkach Pacquiao jest ogromna kasa.

Zobaczycie że kiedyś po zakończeniu kariery Pacquiao powie że nie był w stanie pokonać Marquez i że w dwóch ich ostatnich walkach punktowanie było niesprawiedliwe... :cool1:

Po wczorajszej walce kibice wygwizdali Pacquiao i skandowali ... Marquez Marquez i w tym przypadku chyba lepiej wyglądałby remiz oczywiście dla popularności Pacquiao.

Święte słowa!

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

no i wygrana Diablo :good:

Opublikowano

Ale Diablo ma jebnięcie :kox:

Opublikowano
  • Autor

Było zagrożenie że Diablo przegra tą walkę ale jednak ten jego lewy sierpowy jest bardzo ciężki ... :good:[br]Dopisany: Listopad 30, 2011, 14:12:25_________________________________________________Diablo złamał mu nosa i szczękę ... :kwasny:

Opublikowano

Piekna walka Diablo :kox: Jak dla mnie najlepszy Polski bokser :good:

Opublikowano

Powtórka gali leci na Polsacie

Opublikowano

Fajnie, że wygrał, ale...Dajcie mu mocnego przeciwnika, koniec z kelnerami jeśli chce coś naprawdę osiągnąć. Z Huckiem już tak łatwo nie będzie. Z Greenem miał szczęście bo w 5 rundzie spokojnie mógł się zakończyć pojedynek.

Opublikowano
  • Autor

Jeśli chodzi o walkę z Huckiem to promotor Włodarczyka już od dawna próbował coś takiego zorganizować ale Helmutom zawsze coś nie pasuje i nigdy nie zgodzą się na walkę poza granicami DE i tego chyba nie trzeba tłumaczyć... :cool1:

Trener Marco Hucka obawia się takiej walki bo wie że Diabla bardzo mocno bije i wystarczy jeden cios i jest po walce gdzie jego pupilek może mieć problemy do pozbierania się.

Trener Wagner własnie w podobny sposób stracił swojego słynnego Króla Abrahama i teraz dla Marco dobiera bardzo ostrożnie przeciwników i Diablo byłby bardzo złym wyborem ... :cool1:

Opublikowano

Jeśli chodzi o walkę z Huckiem to promotor Włodarczyka już od dawna próbował coś takiego zorganizować ale Helmutom zawsze coś nie pasuje i nigdy nie zgodzą się na walkę poza granicami DE i tego chyba nie trzeba tłumaczyć... :cool1:

Trener Marco Hucka obawia się takiej walki bo wie że Diabla bardzo mocno bije i wystarczy jeden cios i jest po walce gdzie jego pupilek może mieć problemy do pozbierania się.

Trener Wagner własnie w podobny sposób stracił swojego słynnego Króla Abrahama i teraz dla Marco dobiera bardzo ostrożnie przeciwników i Diablo byłby bardzo złym wyborem ... :cool1:

to Artur Abraham z kim przegrał :mysli:
Opublikowano
  • Autor

1. Andre Dirrellem ( przez dyskwalifikację) w tym przypadku Abraham nie dawał sobie rady i zachował się bardzo nie sportowo... :thumbdown:

Andre zakończył karierę gdzie doznał poważnych urazów głowy(prawdopodobnie wraca do zdrowia i jeszcze się pokarze na ringu )

....Ward nie dal żadnych szans Abrahamowi... :cool1:

2.http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Ward-nie-dal-szans-Abrahamowi,wid,13409029,wiadomosc.html

A słynna COBRA go upokorzyła ... :cool1:

3.http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Froch-upokorzyl-Abrahama,wid,12894108,wiadomosc.html

Odnoszę wrażenie że jeśli Houck wyjedzie z DE gdzieś walczyć to czeka go to samo .... :cool1:

[br]Dopisany: Grudzień 01, 2011, 12:18:48_________________________________________________ Własnie się zaczęła gala w Wawie Dawid Kostecki - Byron Mitchell

Gala w Helsinkach Powietkin Boswell

Robert Helenius - Dereck Chisora

A o 3:00 rano gala w Nowym Jorku

Paweł Wolak - Delvin Rodriguez

Miguel Angel Cotto - Antonio Margarito.... :kox:

Opublikowano

ja czekam na walkę Diablo vs Masternak :tongue4:

Opublikowano

jak wynik Cotto-Margarito?

Opublikowano
  • Autor

jak wynik Cotto-Margarito?

Cotto zwyciężył przez techniczny nokaut walka została przerwana z powodu kontuzji oka Margarito ... :hi:

Szkoda mi bardzo Wolaka dawał z siebie wszystko ale Rodriguez był lepszy i przerwał marzenie Pawła o walce i pas mistrza świata WBA z Cotto ... :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Własnie to zobaczyłem TRAGEDIA :(

i wygląda na to że chyba po ciosie na wątrobę ... :kwasny:

Paweł Wolak ogłosił że przechodzi na emeryturę i ma racje bo on toczył bardzo ciężkie walki ... :cool1:

[br]Dopisany: Grudzień 08, 2011, 22:26:19_________________________________________________Dzisiaj w nocy walka : Amir Khan - Lamont Peterson

gala się zaczyna o 3:00 rano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.