Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

225 ciosów w głowę Adamka :vava:

http://www.tvn24.pl/-1,1717023,0,1,225-ciosow-w-glowe-adamka,wiadomosc.html

Z 230 celnych uderzeń Kliczki aż 225 trafiło w głowę rywala. 175 dotarło w górną część czaszki, a 50 w szczękę pretendenta do pasa mistrzowskiego.

Z 89 celnych trafień Adamka aż 71 trafiło w korpus Ukraińca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fajnie jakby 2 kliczko walczylo miedzy soba :polew: Ale na to napewno sie nie zgodza

walka była by bez sensu - typowa ustawka pod media

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jakby 2 kliczko walczylo miedzy soba :polew: Ale na to napewno sie nie zgodza

walka była by bez sensu - typowa ustawka pod media

chyba że jeden drugiemu by pannę puknął :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 17 sekundzie filmu slychac strzaly

co ty bierzesz :no:

Nie stać Cie :tongue4:

jeżeli o tym mówimy to raczej szkoda kasy a bardziej zdrowia :)

chyba że jeden drugiemu by pannę puknął :decayed:

:polew: :polew:

a żonka Kliczki choć już pod 40-stkę ale... :evil::slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a żonka Kliczki choć już pod 40-stkę ale... :evil::slina:

No młodzieniaszek się odezwał :gwizdanie:

przyganiał kocioł :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zacytować właśnie słowa Witalija, które usłyszał po walce dziennikarz RTL'u, ale audimilan mnie uprzedził :good: Niestety - w 200% się z tym zgadzam - Tomek na wagę ciężką jest za słaby, nie ma nokautującego ciosu, którym straszył poprzednich "szczypiorów", a imponować może wielkim sercem i szybkością.

Bracia KO są klasą w tej chwili dla samych siebie i szczerze powiedziawszy, w HW nie mają przeciwnika. Chwała dla Tomka za podjęcie prób i to, że już w 1 rundzie nie leżał na dechach, bo mógł. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem - jeszcze dużo przed nim :wink4:

Przy okazji szacunek dla RTL za transmisję :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zacytować właśnie słowa Witalija, które usłyszał po walce dziennikarz RTL'u, ale audimilan mnie uprzedził :good: Niestety - w 200% się z tym zgadzam - Tomek na wagę ciężką jest za słaby, nie ma nokautującego ciosu, którym straszył poprzednich "szczypiorów", a imponować może wielkim sercem i szybkością.

Bracia KO są klasą w tej chwili dla samych siebie i szczerze powiedziawszy, w HW nie mają przeciwnika. Chwała dla Tomka za podjęcie prób i to, że już w 1 rundzie nie leżał na dechach, bo mógł. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem - jeszcze dużo przed nim :wink4:

Przy okazji szacunek dla RTL za transmisję :hi:

:good: :good: :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przed walką powiedziałem do kolesia,że wygraną dla Tomka będzie przetrwanie pełnego dystansu...Kliczki to nie są chłopcy spod sklepu monopolowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliczko w tej walce bardziej zniszczył Adamka psychiczne jak fizycznie.Adamek powinien wracać do swojej wagi bo w ciężkiej będzie obijany i skończy tak jak słynny Król Artur Abraham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliczko w tej walce bardziej zniszczył Adamka psychiczne jak fizycznie.Adamek powinien wracać do swojej wagi bo w ciężkiej będzie obijany i skończy tak jak słynny Król Artur Abraham.

no niby tak ,choc ryja tez mial dobrze obitego :cool1: ,ana konferencji nie wiedzial co powiedziec za bardzo i mialem wrazenie ze sie zaraz rozplacze(to akurat potwierdza to jak psychicznie zgnebil go Vitali nie dajac mu nawet sie trafic przez 10 rund ).

Spodziewalem sie mimo wszystko wiecej po nim ... choc sposob w jaki walczy wogole do mnie nie przemawia :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...