Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

Hah Albert dostanie lanie od Adamka. Nie można porównywać tych dwóch walk Sosnowskiego i Adamka z Kliczko. Przecież wtedy Kliczko już przed walką zapowiedział w której rundzie znokautuje Alberta i tak też się stało. Adamka potraktował poważnie i od początku atakował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niech Albert zaproponuje Gołocie walkę bo słyszałem że ten myśli o powrocie do boksu :shocked:

A co do samej walki to jakby Adamek miał warunki Andrzeja zachował by swoją rozwagę i umiejętności techniczne to by wygrał z Kliczkami. Adamek ma za słaby cios i za dużo rozsądku żeby powalać takich kolosów, Tyson miał 180 cm wzrostu ale miał parę w łapie i był wariat w ringu. Moim zdaniem Adamek za szybko wystartował do takich kolosów, powinien się porozgrzewać na takich Albertach, najpierw powinien Hayemakera powalić. Za mało doświadczenia a za dużo serca i wiary, ale i tak uważam go za jednego z najlepszych polskich bokserów zaraz koło Michalczeskiego. Bo Saleta to taki bokser jak Najman i Gołota za którego było czasami wstyd ... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah Albert dostanie lanie od Adamka. Nie można porównywać tych dwóch walk Sosnowskiego i Adamka z Kliczko. Przecież wtedy Kliczko już przed walką zapowiedział w której rundzie znokautuje Alberta i tak też się stało.

wtedy zapowiedział na głos, a teraz pomyślał po cichu. nie ma to znaczenia. jednym i drugim (a drugim szczegolnie) bawil sie jak kot na wpół zdechłą myszą. Tylko od niego zalezalo kiedy nastapi zgon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah Albert dostanie lanie od Adamka. Nie można porównywać tych dwóch walk Sosnowskiego i Adamka z Kliczko. Przecież wtedy Kliczko już przed walką zapowiedział w której rundzie znokautuje Alberta i tak też się stało.

wtedy zapowiedział na głos, a teraz pomyślał po cichu. nie ma to znaczenia. jednym i drugim (a drugim szczegolnie) bawil sie jak kot na wpół zdechłą myszą. Tylko od niego zalezalo kiedy nastapi zgon.

j.w. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamka potraktował poważnie i od początku atakował

chyba inna walke ogladalismy ale spoko , dobrze ze ktos wierzy w takie rzeczy ...

Powaznie to on Adamka traktowal przez 1-2 runde. Szybko go sprawdzil i juz wiedzial ze wymierzy mu dobry prosty i Adamek pojdzie na deski.Reklamy na RTL szly trzeba bylo boxowac :polew: :polew:

Ja bym chetnie zobaczyl starcie Adamka z Sosnowskim ... wcale nie uwazam ze Albert bylby na przegranej pozycji . Kondycyjnie napewno ustepuje Tomkowi ale ma troche pary w rekach

najpierw powinien Hayemakera powalić

zeby sie nie skonczylo podobnie jak ta walka :> .

Umowmy sie ...sila i wielkosc Adamka zostaly napompowane jak balonik na potrzeby slabnacej i niekonkurencyjnej wagi ciezkiej . Ze niby Adamek to jest przegosc i moze zdetronizowac Kliczkow...ani przez 2s nie watpilem ze go Kliczko rozjedzie walczac nawet na 70% swoich mozliwosci .

Tomek stoczyl JEDNA dobra walke z Arreola gdzie biegal na wstecznym i obijal grubego meksyka , ktory przygotowania do walki spedzil w barze z browarem i "kielbaskami" .

Z Grantem na wstecznym cala walka , raz sie nie zdazyl odsunac to do naroznika ledwo sie dotoczyl :> .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba inna walke ogladalismy ale spoko , dobrze ze ktos wierzy w takie rzeczy ...

Powaznie to on Adamka traktowal przez 1-2 runde.

Chodziło mi o same podejście do walki. Zgadzam się z Tobą, że już od 2 rundy a w zasadzie końca pierwszej robił z Adamkiem co chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Albert zaproponuje Gołocie walkę bo słyszałem że ten myśli o powrocie do boksu :shocked:

A co do samej walki to jakby Adamek miał warunki Andrzeja zachował by swoją rozwagę i umiejętności techniczne to by wygrał z Kliczkami. Adamek ma za słaby cios i za dużo rozsądku żeby powalać takich kolosów, Tyson miał 180 cm wzrostu ale miał parę w łapie i był wariat w ringu. Moim zdaniem Adamek za szybko wystartował do takich kolosów, powinien się porozgrzewać na takich Albertach, najpierw powinien Hayemakera powalić. Za mało doświadczenia a za dużo serca i wiary, ale i tak uważam go za jednego z najlepszych polskich bokserów zaraz koło Michalczeskiego. Bo Saleta to taki bokser jak Najman i Gołota za którego było czasami wstyd ... :thumbdown:

Bez urazy kolego, ale Haye by zmiótł Tomka. Nie ma się co łudzić. David ma dobry balans i ma cios, o czym świadczy choćby jego walka z Valuevem i zamroczenie giganta w 12 rundzie. Adamek miałby problemy z Povietkinem nawet. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Albert zaproponuje Gołocie walkę bo słyszałem że ten myśli o powrocie do boksu :shocked:

A co do samej walki to jakby Adamek miał warunki Andrzeja zachował by swoją rozwagę i umiejętności techniczne to by wygrał z Kliczkami. Adamek ma za słaby cios i za dużo rozsądku żeby powalać takich kolosów, Tyson miał 180 cm wzrostu ale miał parę w łapie i był wariat w ringu. Moim zdaniem Adamek za szybko wystartował do takich kolosów, powinien się porozgrzewać na takich Albertach, najpierw powinien Hayemakera powalić. Za mało doświadczenia a za dużo serca i wiary, ale i tak uważam go za jednego z najlepszych polskich bokserów zaraz koło Michalczeskiego. Bo Saleta to taki bokser jak Najman i Gołota za którego było czasami wstyd ... :thumbdown:

Bez urazy kolego, ale Haye by zmiótł Tomka. Nie ma się co łudzić. David ma dobry balans i ma cios, o czym świadczy choćby jego walka z Valuevem i zamroczenie giganta w 12 rundzie. Adamek miałby problemy z Povietkinem nawet. :wallbash:

Czyli twierdzisz że Adamek dobrze zrobił wybierając sobie na wcześniejszego przeciwnika słabszego od Haye'a Kliczkę tak ? Mi się wydaje że powinien właśnie zacząć od Davida który nie ustępuje mu warunkami fizycznymi jak ukraińscy bracia. Jeżeli chodzi o siłę ciosu to Adamek pokazał że ma szczękę bo połowa naszych bokserów w 3 rundzie już by kończyła pojedynek a jednak on wytrzymał do 10 i też nie przyklęknął na kolano tylko stał a sędzia skończył pojedynek w trosce o jego zdrowie. Dla mnie ten cały Haye to pajac który więcej gwiazdorzy niż walczy. Jakby Adamek nie miał mocnej szczęki to ta walka zakończyła by się jego ciężkim liczeniem. Dla mnie Adamek za szybko wystartował do braci, miał za mało doświadczenia i pojęcia o zawodnikach w wadze ciężkiej a dla Kliczków to idealny przeciwnik bo trzeba gasić płomień prędzej niż zapali się cały las. Po prostu dał lanie niedoświadczonemu zawodnikowi bo waga ciężka rządzi się innymi prawami...

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dominikt1, niby tak, co nie zmienia faktu, że z Hayem też miałby ogromne problemy. Adamek po prostu średnio się do ciężkiej nadaje. Nie ma ani warunków, ani ciosu, ani nawet szybkości, o której tak wszyscy trąbili przed walką.

on ma tylko prędkość ale do wagio ciężkiej prędkość powinna iść w parze z petardą. a petardy jak sam mówisz nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem kiedy Adamek powinien mierzyc sie z Kliczka ...jka ten bedzie odchodzil na emeryture i nie bedzie trenowac z 2 lata , wtedy moze mialby jakies szanse.

Z Wladkiem tez go nie widze ...mozliwe ze dostalby jeszcze bardziej .

Haye -Adamek - taka walke bym obejrzal . Moze Haye gwiazdorzy moze nie , Adamek po walce go obsmarowal ze Haye unikal pojedynku ... pytam co zrobil Tomek w walce ??? Uderzyl Kliczke DWA RAZY w twarzy... kilka ciosow na korpus i reszta w klatke , ramie i w powietrze ...

Zobaczacie sobie co po pojedynku z Haye powiedzial Wladek - "zazwyczaj nie widujecie mnie z takimi sincami na konferencjach prasowych , to znaczy ze przeciwnik postawil twarde warunki " .

Vitali po pojedynku " Trafilem Adamka i wow i jeszcze raz to trafilem i wow (...) " :decayed: Gosc mowi jak go trafial w leb az mu odskakiwal a Tomek twierdzi ze jeden cios mu walke ustawil... :gwizdanie:

Haye przynajmniej trafial Wladka a Tomek gdzies buszowal po ringu szukajac ...no wlasnie czego.

Walczy sie tak jak przeciwnik pozwala , dlatego tez ciezko po walkach Haye i Adamka z braciami K , ocenic jakby wypadli w pojedynku 1-1 ale mimo wszysztko dalbym na zwyciestwo Davida. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym Haye'a obstawiał. Szybszy, mocniejszy cios i bardziej doświadczony w tej kategorii. :hi:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2011, 17:45_________________________________________________A swoją drogą to Adamek vs Sosnowski to mógłby być całkiem ciekawy pojedynek wbrew pozorom. Adamkowa psychika pewnie ucierpiała po tej porażce, a dla Sosny zaś motywacją by była możliwość wypromowania się. Stawiałbym 65-35 dla Adamka, szczerze. IMO Albercik miałby szanse. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co wczoraj pokazał Floyd Mayweather Jr to jakaś katastrofa sędziego to powinni do końca życia zdyskwalifikować,Floyd mało dziennikarza nie pobił. :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niesamowita sytuacja, Floyd nie fair postąpił. po tej sytuacji chyba wszyscy oczy przecierali ze zdumienia

oddał mu,bo mogło to się skończyć,kontuzją,np złamaniem szczęki,lub nosa,ew potężnym rozcięciem łuku brwiowego...i się Floyd wk....ił,ciekaw jestem,co mu powiedział, tuż przed tym,jak mu jebnął :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...