Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja wiem kiedy Adamek powinien mierzyc sie z Kliczka ...jka ten bedzie odchodzil na emeryture i nie bedzie trenowac z 2 lata , wtedy moze mialby jakies szanse.

Z Wladkiem tez go nie widze ...mozliwe ze dostalby jeszcze bardziej .

Haye -Adamek - taka walke bym obejrzal . Moze Haye gwiazdorzy moze nie , Adamek po walce go obsmarowal ze Haye unikal pojedynku ... pytam co zrobil Tomek w walce ??? Uderzyl Kliczke DWA RAZY w twarzy... kilka ciosow na korpus i reszta w klatke , ramie i w powietrze ...

Zobaczacie sobie co po pojedynku z Haye powiedzial Wladek - "zazwyczaj nie widujecie mnie z takimi sincami na konferencjach prasowych , to znaczy ze przeciwnik postawil twarde warunki " .

Vitali po pojedynku " Trafilem Adamka i wow i jeszcze raz to trafilem i wow (...) " :decayed: Gosc mowi jak go trafial w leb az mu odskakiwal a Tomek twierdzi ze jeden cios mu walke ustawil... :gwizdanie:

Haye przynajmniej trafial Wladka a Tomek gdzies buszowal po ringu szukajac ...no wlasnie czego.

Walczy sie tak jak przeciwnik pozwala , dlatego tez ciezko po walkach Haye i Adamka z braciami K , ocenic jakby wypadli w pojedynku 1-1 ale mimo wszysztko dalbym na zwyciestwo Davida. :hi:

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 161 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja też bym Haye'a obstawiał. Szybszy, mocniejszy cios i bardziej doświadczony w tej kategorii. :hi:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2011, 17:45_________________________________________________A swoją drogą to Adamek vs Sosnowski to mógłby być całkiem ciekawy pojedynek wbrew pozorom. Adamkowa psychika pewnie ucierpiała po tej porażce, a dla Sosny zaś motywacją by była możliwość wypromowania się. Stawiałbym 65-35 dla Adamka, szczerze. IMO Albercik miałby szanse. :kox:

Opublikowano

To co wczoraj pokazał Floyd Mayweather Jr to jakaś katastrofa sędziego to powinni do końca życia zdyskwalifikować,Floyd mało dziennikarza nie pobił. :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

niesamowita sytuacja, Floyd nie fair postąpił. po tej sytuacji chyba wszyscy oczy przecierali ze zdumienia

Opublikowano

niesamowita sytuacja, Floyd nie fair postąpił. po tej sytuacji chyba wszyscy oczy przecierali ze zdumienia

oddał mu,bo mogło to się skończyć,kontuzją,np złamaniem szczęki,lub nosa,ew potężnym rozcięciem łuku brwiowego...i się Floyd wk....ił,ciekaw jestem,co mu powiedział, tuż przed tym,jak mu jebnął :kox:

Opublikowano

Ja też bym tak zrobił :decayed:

Opublikowano

Ja też bym tak zrobił :decayed:

Ty to jeszcze byś na niego wskoczył... :decayed::kox::wink4:
Opublikowano

Ja bym chcial taka walke . Na Haye to Adamek jest moim skromnym zdaniem ... za slaby :decayed:

Opublikowano

Poza tym Haye ma pewną walkę z Vitkiem, więc na Adamka pewnie czasu nie znajdzie. Obojętnie czy wygra, czy przegra, pewnie na emeryturę przejdzie. ಠ_ಠ

Opublikowano

Ja bym chcial taka walke . Na Haye to Adamek jest moim skromnym zdaniem ... za slaby :decayed:

czy jest za słaby,czy nie-będzie można powiedzieć w trakcie i tuż po konfrontacji... :gwizdanie: :wink4:
Opublikowano

Chciałbym, żeby Tomek stanął twardo na ziemi po porażce z Vitalijem.

Po pierwsze. Z Kliczką przegrać, to nie wstyd, choć widoczna była przepaść ich dzieląca.

Po drugie, chciałbym konfrontacji (za jakiś czas) właśnie z Hayem. Obaj to ex Cruiser. Myślę, że Haye, jest sporo silniejszy, ale Tomek, jak już się ogarnie i (tego bym sobie życzył) wróci pod skrzydła Gmitruka, to swoim sprytem i szybkością, odpornością na ciosy i dobrą taktyką mógłby Haye'a ograć

Opublikowano

Real Deal to niesamowity koles :notworthy: :notworthy: 49 urodziny ... nie mam pytan do niego ... Taka forma , taka szybkosc w tym wieku ...

Znakomity piesciarz :good: :good: :good:

Opublikowano

adamek juz wybil wszystkich kelnerow i nie ma kto w barach piw podawac :thumbdown:

Opublikowano

Dimitrienko jest żałosny. Nie chodzi o to, że Sprott jest słaby, nie oceniam, ale "Sasza" startuje do Kliczko nie dając sobie rady z przeciętniakiem. :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Jutro zobaczymy walkę Grzegorz Proksa i Sebastian Sylvester .

Proksa będzie walczył u helmutów więc czeka go ciężka przeprawa z Sylvestrem ... :cool1:

Oraz walka Cunningham- Yoanem Pablo Hernandezem .

[br]Dopisany: Wrzesień 30, 2011, 20:36:48_________________________________________________ A za oceanem - waga średnia: Sergio Gabriel Martinez - Darren Barker

Sergio Martinez vs Darren Barker Boxing Promo/Preview

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.