Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

Wierzę w to że Andrew jeszcze coś pokaże i nas zaskoczy. Który z polskich bokserów zaszedł tak daleko i tyle razy walczył o tytuł mistrza świata ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Już od dłuższego czasu wiadomo, że Andrew wraca!:) czekamy na pojedynek, tylko z kim? Plotki głoszą, że Solis miałby walczyć z Andrzejem, ale to pewnie bzdury na resorach :decayed:. Kilka pojedynków ze stopniowo lepszymi przeciwnikami i walka o tytuł byłaby czymś fantastycznym :) ... No i kolejna nieprzespana noc :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy z soboty na niedzielę będzie wielkie bombardowanie i pokaz boksu .... :kox:

Juanem Manuelem Marquez - Manny Pacquiao

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik z gory znany... ja czekam na walke Moneya z Pacmanem .

no nie byłbym taki pewien ... :cool1:

pierwsza ich walka zakończyła się remisem i słusznym ... :cool1:

następną walkę Marquez z Mannym Pacquiao przegrał ale tylko oczami sędziów bo wielu specjalistów, komentatorów i widzów uznało ten wynik za kontrowersyjny... :hi:

chyba chodzi Ci o walkę Moneta z Pacmanem

jeśli chodzi o Mayweathera to jest jednym z najlepszych pięściarzy na świecie ale jego styl walki jest jaki jest, dużo fauluje i klinczuje można by powiedzieć nie ważne jak walczy ale skutecznie i wygrywa... :cool1:

sam Pacquiao powiedział że woli walczyć z takimi zawodnikami jak Marquez bo on walczy i podobna była wypowiedz na ten temat Marqueza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marquez wygra! :wink4:, nie przepadam za Pacquiao, ale jestem pełen podziwu tego co prezentuje w ringu. Jego umiejętności są na takim poziomie, że tylko Mayweather miałby z nim szanse. Clottey za bardzo się bronił, a De la Hoya nie był przygotowany i zrzucanie wagi odbiło się w pojedynku na nim z Mannym... Gołota gdyby nie wniosł do ringu tak dużej wagi to mógł pokonać Adamka wtedy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę mamy jeszcze polską gale Paweł Kołodziej z Mauro Adrian Ordiales, o pas WBA International

16 listopada zobaczymy walkę młodego 21 letniego Saula Alvareza z bilansem (38-0-1, 28 KO) uwielbiam tego chłopaka skromny nie pajacuje i robi to co do niego należy,jego promotor to sam Oscar Delahoya gdzie zapowiada że to będzie prawdziwy złoty chłopak..... :naughty:

3 grudnia czeka nas dobre widowisko ... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę mamy jeszcze polską gale Paweł Kołodziej z Mauro Adrian Ordiales, o pas WBA International

16 listopada zobaczymy walkę młodego 21 letniego Saula Alvareza z bilansem (38-0-1, 28 KO) uwielbiam tego chłopaka skromny nie pajacuje i robi to co do niego należy,jego promotor to sam Oscar Delahoya gdzie zapowiada że to będzie prawdziwy złoty chłopak..... :naughty:

3 grudnia czeka nas dobre widowisko ... :kox:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę mamy jeszcze polską gale Paweł Kołodziej z Mauro Adrian Ordiales, o pas WBA International

O. :good:

Dobrze, że napisałeś, bo nie wiedziałem, a Kołodziej bardzo lubię :decayed:

Będzie na jakimś POlsacie Sport, czy cóś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o. I to mi się podoba. Jeszcze niech ktoś browara zapoda i będzie git.

A c**j tam. Browara sam se wezmę. THX guys :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ch*** tam. Browara sam se wezmę. THX guys :good:

to jak bedziesz przechodził koło lodówki-wez i dla mnie przy okazji... :gwizdanie: :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ch*** tam. Browara sam se wezmę. THX guys :good:

to jak bedziesz przechodził koło lodówki-wez i dla mnie przy okazji... :gwizdanie: :decayed:

:polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba chodzi Ci o walkę Moneta z Pacmanem

Floyd "Money" Mayweather , moze byc monet jak go tak nazywasz. :naughty:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...