Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 161 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ch*** tam. Browara sam se wezmę. THX guys :good:

to jak bedziesz przechodził koło lodówki-wez i dla mnie przy okazji... :gwizdanie: :decayed:
Opublikowano

A ch*** tam. Browara sam se wezmę. THX guys :good:

to jak bedziesz przechodził koło lodówki-wez i dla mnie przy okazji... :gwizdanie: :decayed:

OK. Czeka :good:
Opublikowano

...tak samo, jak moje na Ciebie... :decayed::wink4:

Opublikowano

A ch*** tam. Browara sam se wezmę. THX guys :good:

to jak bedziesz przechodził koło lodówki-wez i dla mnie przy okazji... :gwizdanie: :decayed:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

chyba chodzi Ci o walkę Moneta z Pacmanem

Floyd "Money" Mayweather , moze byc monet jak go tak nazywasz. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

chyba chodzi Ci o walkę Moneta z Pacmanem

Floyd "Money" Mayweather , moze byc monet jak go tak nazywasz. :naughty:

:good:

Opublikowano

Ciekawe jak zaprezentują się pięściarze na poszczególnych galach :):mysli: Pacquiao-Marquez to musi być widowisko- oni zawsze dają z siebie wszystko i mają technikę dla której przyjemnie ogląda się walki:)

Opublikowano

o której są walki?

Opublikowano
  • Autor

O 20:00 zaczyna się gala w Gdyni zobaczymy Andrzeja Wawrzyka i Pawła Kołodzieja ... jeśli chodzi o te ważniejsze walki

A o 3:00 gala w Las Vegas

Timothy Bradley - Joel Casamayor

Mike Alvarado - Breidis Prescott

Luis Cruz - Juan Carlos Burgos

a na główne danie ... :kox:

Opublikowano

O 20:00 zaczyna się gala w Gdyni zobaczymy Andrzeja Wawrzyka i Pawła Kołodzieja ... jeśli chodzi o te ważniejsze walki

Zdaje się, że jeszcze Jackiewicz będzie walczył
Opublikowano
  • Autor

Co do Rafała to już szybko nie dostanie ważnej walki,pewnie teraz będzie coraz gorzej z jego boksowaniem ... :mysli:

Jeszcze będzie warto obejrzeć Izuagbe Ugonoh (5-0, 4 KO)... polski murzynek jest dobry .... :naughty:

!
Opublikowano

Moim zdaniem za szybko chcieli z niego zrobić gwiazdora. Może taki kopniak w tyłek pomoże mu twardo stanąć na nogach ;)[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 18:51_________________________________________________Jackiewicza niestety przegapiłem.

Wawrzyk pięknie znokautował Argentyńca :kox:

Opublikowano

Wszystkie walki wygrane przez naszych :notworthy: . Jackiewicza walka nie podobała mi się. Pierwsza runda dla niego , ale później bym się sprzeczał . Szwab był aktywniejszy .Walka Wawrzyka trwała za krótko :( nie zdążyłem się nacieszyć !,

Opublikowano

Izu nie miał okazji się wykazać, turas bodajże żadnego ciosu nie wyprowadził :naughty:[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 23:28_________________________________________________No i zaczynamy walkę wieczoru :kox:[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 23:29_________________________________________________Jestem mocno zniesmaczony.

Spodziewałem się ostrej batalii, a tu nuda. Kontrola od początku do szybkiego końca. Cios nokautujący po prostu za***isty :good:

Opublikowano

to juz po walce??? k**wa nawet kawy sobie nie zrobiłem... :wallbash:

Opublikowano

Obejrzyj teraz powtórkę walki Pacmana z Clotteyem.

Pamiętam. za***ista walka :kox:

Opublikowano

Ugonogh jest dobry! Powinien być też przykłądem dla Polaków którzy nie potrafią posługiwać się jezykiem polskim!

Opublikowano
  • Autor

walka miała zakończenie biznesowe gdzie niby wygrywa Pacquiao jest to żałosne ... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

walka miała zakończenie biznesowe gdzie niby wygrywa Pacquiao jest to żałosne ... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

W pełni się zgadzam :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.