Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mike to był zabijaka, którego teraz niezmiernie w ciężkich brakuje. Ogólnie nie ma dobrych ciężkich teraz. Bracia Kliczko są oczywiście dobrymi pięściarzami z dobrą techniką i warunkami fizycznymi, ale może jutrzejszy przeciwnik, który nie ma szacunku do nich (i w sumie dobrze) pójdzie na wymianę ciosów, i nie da ustawić się jak choćby Adamek który nie próbował atakować, a wręcz bał się podejść do Kliczki.

Jestem strasznie ciekaw jutrzejszej walki, bo wkońcu jest ciekawa atmosfera przed walką, nie ma klepania po pleckach.

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 161 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kliczko pierwszy raz dostał liścia..może psychicznie być podłamany :gwizdanie:

Opublikowano

Chisora sobie już wykopał grób :decayed:

Opublikowano

W tamtych latach Mike dałby sobie radę z oboma braćmi. Jak już tak o przeszłości piszemy to zdecydowanie brakowało mi walki Andrew z Ukraińcami( początek XXI wieku) i z Holyfieldem(koniec XX w.).

Opublikowano

Kliczko pierwszy raz dostał liścia..może psychicznie być podłamany :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:
Opublikowano
  • Autor

Chisora dostał 50 tyś kary i to chyba będzie najdroższy liść w historii boksu .... :decayed:

Szkoda że Adamek nie przyjął rewanzowej walki z Arreolą może wydygał bo obecnie chris jest w bardzo dobrej formie skończył z paleniem i piciem ... :mysli:

Opublikowano

Adamek dostałby wciery od Arreoli teraz, jestem pewien. Już wtedy Chris był lepszy, aczkolwiek gorszy dzień miał. Zresztą wystarczy porównać, jak z Witkiem radził sobie Tomasz, a jak Krzysztof. Ten drugi zdecydowanie lepiej, choć dziwnie się na końcu zachował. :wallbash:

A a propos jutrzejszej walki, to mam nadzieję, że niespodzianki żadnej nie będzie. Nie mówię o tym, że Chisora okaże się lepszy od Witalija, ale o kontuzji Ukraińca. Jak to ktoś powiedział, dziś, tj. 18 lutego, odbędą się dwa pogrzeby: Whitney Houston i Dereka Chisory. Bez urazy dla tej pierwszej, bo w sumie zestawienie jej z takim chamem nieco jej ubliża. :thumbdown:

Opublikowano

Majk był mega koxem ale nie wiem czy dałby radę Kliczko - warunki fizyczne Kliczki są niedopokonania..

Adaś , Mike złamałby Kliczke w najgrubszym miejscu ,zobacz co on robił z przeciwnikami wiekszymi/wyzszymi od siebie ,łamał im gardy jak czołg :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Mike to był potwór stworzony do walki z gigantami. ;d

Opublikowano

Mike to był potwór stworzony do walki z gigantami. ;d

a z jakim Gigantem On walczył? Jednym z najlepszych był Lennox Lewis , ale te walkę przegrał zdecydowanie- Mike jest legendą, ale nie miał na swojej drodze kogoś takiego, jak Bracia Kliczko... :cool1:

http://www.legendyboksu.pl/Mike-Tyson.php

Opublikowano
  • Autor

Lenoksa nie złamał .... :cool1:

Jeśli chodzi o tamte czasy to boks zawodowy był bardzo brutalny liczyła się tylko siła i odporność fizyczna jak i psychiczna,stawało dwóch gladiatorów i w każdej walce szli na wyniszczenie.Wystarczy tylko sobie obejrzeć walki z tamtych czasów samej czołówki i nie ważne kto z kim ale zawsze była rzeźnia.

Lenoks chyba był pierwszym zawodnikiem któremu boks nie uratował życia i boksował jako sportowiec.

Opublikowano

Lenoksa nie złamał .... :cool1:

Jeśli chodzi o tamte czasy to boks zawodowy był bardzo brutalny liczyła się tylko siła i odporność fizyczna jak i psychiczna,stawało dwóch gladiatorów i w każdej walce szli na wyniszczenie.Wystarczy tylko sobie obejrzeć walki z tamtych czasów samej czołówki i nie ważne kto z kim ale zawsze była rzeźnia.

Lenoks chyba był pierwszym zawodnikiem któremu boks nie uratował życia i boksował jako sportowiec.

Ale walka Mike'a z Lenoxem to było piękne widowisko. Ci ochroniarze przez środek ringu przed walką.
Opublikowano

dziś walka na Polsacie?? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Lenoksa nie złamał .... :cool1:

Jeśli chodzi o tamte czasy to boks zawodowy był bardzo brutalny liczyła się tylko siła i odporność fizyczna jak i psychiczna,stawało dwóch gladiatorów i w każdej walce szli na wyniszczenie.Wystarczy tylko sobie obejrzeć walki z tamtych czasów samej czołówki i nie ważne kto z kim ale zawsze była rzeźnia.

Lenoks chyba był pierwszym zawodnikiem któremu boks nie uratował życia i boksował jako sportowiec.

Ale walka Mike'a z Lenoxem to było piękne widowisko. Ci ochroniarze przez środek ringu przed walką.

Atmosfera przed walką była za***ista ale już sama walka to nic specjalnego Mike był przez całą walkę sparaliżowany lewym prostym Lenoksa a jak postanowił w końcu w 8 rundzie zaatakować to dostał kontrę i po walce

Opublikowano

Lenoksa nie złamał .... :cool1:

no i tak napisałem :wink4: w wadze ciężkiej-każdy jest wielki, ale Kliczki są potężni-jeden Lennox dał radę Vitalijowi, fakt TKO, ale Vitalij po walce wyglądał gorzej niż Lennox...[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 17:48_________________________________________________

dziś walka na Polsacie?? :mysli:

czytaj Tomek :gwizdanie:

Polsat Sport: godz. 23.00 i Polsat Sport Extra, na necie powinny też być transmisje.

Wałujew zakończył karierę w końcu.

Opublikowano

czytaj Tomek :gwizdanie:

dzięki :embarrassed:

teraz tylko kogoś z telewizorem na ursynowie znaleźć :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Zgadzam się z tobą Dominik że wyglądał gorzej ale na kartach punktowych Witek prowadził i chciał bardzo walki rewanżowej ale Lennoks zakończył karierę

Opublikowano

Na zwykłym Polsacie też jest transmisja

Opublikowano

Na zwykłym Polsacie też jest transmisja

chyba pójdę telewizor kupić :decayed:

Opublikowano
:good: :good: nawet nawet

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.