Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 160,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

szkoda ze na Ringu nie istnial i obrywal tak ze mu leb odskakiwal ... i gdzie te slynne amerykanskie obrony ? :decayed: , dobrze to skwitowal Lennox ze Adamek bronil ciosy Kliczki wlasna glowa :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Jutro Jackiewicz - Brook

To jest ostatnia szansa dla Rafała aby jeszcze mieć szansę walki o pas... :cool1:

Opublikowano

Sędzia przegiął pałę :thumbdown: , przerywając tą walkę. Faktycznie Jackiewicz nic nie pokazał ale mogli walczyć dalej. W ten sposób załatwił Brookowi następne zwycięstwo przed czasem.

Opublikowano

zgadzam się z przedmówcą sędzia zawalił!!!

Opublikowano
  • Autor

Sędzia trochę za wcześnie zakończył walkę,ale to nie zmienia faktu że Rafał tą walkę przegrywał i był już mocno porozbijany.

Dla Rafała przyszedł już chyba koniec kariery jeśli chodzi o boks zawodowy.

Za tydzień będziemy mieli następną galę w PL a za oceanem zobaczymy walkę Hopkins-Dawson

Ostatnie te 3 miesiące roku 2011 zapowiadają nam sporo emocje będzie kilka ciekawych walk .... :kox:

Opublikowano

...kolejny raz udowodniono,że świetna obrona nie jest drogą do tytułu Mistrza...Jackiewicz pięknie się bronił,ale nie zadawał ciosów,co pewnie tez wpłynęło na ostateczną decyzję Sędziego,który widział,że Jackiewicz przegrywa walkę i z rundy,na rundę obrywa coraz częściej, ale faktem jest, że w walce o Tytuł- nie powinna mieć miejsca taka decyzja w połowie pojedynku...dostał szansę,ale Sędzia nie pozwolił nam i samemu Rafałowi przekonać się o tym, czy została zmarnowana...

Opublikowano

Dzisiaj o 20.00 w Polsat Sport gala boksu w Katowicach. Walczył będzie Jonak i Szpilka, oczywiście nie przeciwko sobie :)

Opublikowano

dzisiaj o 3 hopkins-dawson

Opublikowano

Dzisiaj o 20.00 w Polsat Sport gala boksu w Katowicach. Walczył będzie Jonak i Szpilka, oczywiście nie przeciwko sobie :)

Po 3 rundach Szpila wygrał :):hi:

Opublikowano

Przewidziałem, że w 3 rundzie będzie TKO. Szkoda, że nie postawiłem kasy. ;d

Opublikowano

Szpila wcale nie używał prawej ręki, siła siła siła, nic poza tym, techniki brak, tylko lewy sierpowy. Oglądaliście Hopkins-Dawson? porażka... sędzia musiał kupe siana dostać.

Opublikowano

Kolejna walka z dziwnym zakończeniem która to już w tym roku?

Opublikowano
  • Autor

W sobotę walka o mistrzowski pas - waga junior ciężka: Marco Huck - Rogelio Omar Rossi

[br]Dopisany: Październik 20, 2011, 23:44:43_________________________________________________

Kat" Hopkins odzyskał pas mistrzowski WBC

http://www.sport.pl/boks/1,64992,10510955,Boks___Kat__Hopkins_odzyskal_pas_mistrzowski_WBC.html

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Gala boksu w Uncasville .Druga runda 1 min. 09 sek. Szpila wygrał przez TKO w USA . Super :good:

Opublikowano

szkoda mi Majewskiego-przegrał i tak na prawdę, to już Jego czas się kończy...teraz ciekawe, czy się pozbiera, po takim knock out'cie :confused4:

Opublikowano

3 z 4 naszych wygrało więc jest co świętować :good:

Opublikowano

Majewski w tej walce wyglądał jak Adamek z Klitschko: był przewidywalny, wolny. Szkoda, że przegrał, ale to jest sport. Najlepszy był wczoraj rewanż pomiędzy Najmana z Saletą... Najman tak kopał Saletę po nogach że nabawił się kontuzji :polew:

Opublikowano

Gala boksu w Uncasville .Druga runda 1 min. 09 sek. Szpila wygrał przez TKO w USA . Super :good:

Tak się zastanawiam ile w tym zasługi Szpili, oczywiście niczego mu nie ujmując, ale grubas się tak zasapał, że po pierwszej rundzie miał problem ze złapaniem oddechu :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.