Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ARG] Pytanie o licznik


bin85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam zegary bez FISu i postawnowiłem zmienić je na wersję z FIS mam tylko jeden problem zakupiłem zegary z anglika (przebieg pokazuje w km) i po przełozeniu tarczy prędkościomierz przekłamuje ponieważ w wersji europejskiej w połowie skali jest 100km/h a w angielskiej 80mil/h, 130km/h w efekcie czego licznik przekłamuje o 30km/h jak temu zaradzić?

Z góry dzięki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem to kodowanie nic nie da licznik będzie dobrze pokazywał ale na tarczy angielskiej a ja chce tarcze europejską obecnie mam kodowanie 03142 jeżeli faktycznie kodowanie pomoże to na jakie zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden wsad tylko poprawne kodowanie licznika poszukaj bo temat był przerabiany.

jak wpiszesz taskie kodowanie żeby przestawić prędkościomierz daje Ci tysiaka :good: ja jakoś już ze dwa lata nie mogę :good, nie pisz jak się nie znasz :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałem, ale podobno na allegro są dostępne tarcze i innym wyskalowaniu prędkości. Ktoś je robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O własnie takie coś by załatwiło sprawę tylko ciekawe jak z jakością wykonania bo na zdjęciach to zawsze wszytko ładnie wygląda, ale spróbuje chyba podmienić wsad :naughty:. Dzięki za podrzucenie linka to tych tarcz bo nawet nie wiedziałem że takie robią. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że jest ryzyko uszkodzenia to wiem ale dlaczego ma nic nie dać ?[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 20:34_________________________________________________Już sobie z tym poradziłem wgrałem wsad z licznika o numerze 8D0 919 880 N i jest ok, oczywiście trzeba jeszcze raz zakodować kluczyki oraz ustawić przebieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...