Jump to content
IGNORED

[B5 AFN] Problem z linią diag. K potrzebny schemat

PAWEL69
 Share

Recommended Posts

Witam szanowne grono :hi:

Mam problem z autkiem silnik prawdopodobnie AFN rok 98 ,ecu na dwie wtyki..

Mianowicie potrzebuję schemat przebiegu linii K [cały] tzn od gniazda poprzez licznik,radio ,ecu....itd[może coś w pdf]

Problem polega na tym że vag komunikuje o zwarciu do plusa,i nie można przeprowadzić diagnostyki.

Napięcie na linii w tej chwili jest równe napięciu acu.czyli zwarcie

Jeżeli ktoś z kolegów posiada takowe info to będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam serdecznie Paweł.

Kolega sprawdzi sobie w pierwszej kolejności złacze przy radiu czy nie jest zmostkowany do plusa. U mnie jak miałem włożone nie orginalne radio ktoś na pinie z Linią K potrzebował +12 i zamiast wyciąć linie to zmostkował z nią i miałem to samo a doszedłem do tego przy zmianie radia.

Siemka Paweł, czyżby chodziło o chorusa? :gwizdanie:

Kolega sprawdzi sobie w pierwszej kolejności złacze przy radiu czy nie jest zmostkowany do plusa. U mnie jak miałem włożone nie orginalne radio ktoś na pinie z Linią K potrzebował +12 i zamiast wyciąć linie to zmostkował z nią i miałem to samo a doszedłem do tego przy zmianie radia.

Radyjko ori - kość sprawdzona

Siemka Paweł, czyżby chodziło o chorusa? :gwizdanie:

Siemka Marku

Nie to jest AUDI Beta CC

patrzyłem w sam naprawiam ale tam faktycznie nie jest za dużo o linii k (jedyne co znlazłem to mała wzmianka na str.364)

znalazłem na elektrodzie coś takiego:

http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=1429114&highlight=audi+z%B3%B1cze+diagnostyczne&sid=

nie zawiele ale może coś da

patrzyłem w sam naprawiam ale tam faktycznie nie jest za dużo o linii k (jedyne co znlazłem to mała wzmianka na str.364)

znalazłem na elektrodzie coś takiego:

http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=1429114&highlight=audi+z%B3%B1cze+diagnostyczne&sid=

nie zawiele ale może coś da

Dzięki Zbyszku ,czytałem ten wątek i wiele innych

Ja potrzebuje poprostu serwisówki.

Pozdrawiam

Proszę

SILNIK

http://www.speedyshare.com/432248762.html

LICZNIK

http://www.speedyshare.com/853938551.html

Na czerwono masz linię K może coś pomoże a jak nie dzwoń jutro będziemy myśleć dalej.

Dziękuje Tomku :>

Jakiś ....edał...ku....s chciał żeby Mu podświetlenie zegarków świeciło po otwarciu drzwi [alarmowcy] no i podpioł kabelek +

na JANA pod linie K przy liczniku...kurde za takie zoonki normalnie :thumbdown: :thumbdown:

A zrobili to HELMUTY ....z opowieści klienta :naughty:[nie wierzę]teoretycznie nie możliwe,ale działało[teraz nie]

P.S. Mam [znalazłem,dostałem...] pinouta dla ALH mogę wrzucić [elektroda PDF]

Czy to co podałeś jest z AUTODATY?

Tak, miałem dużo pdf-ów z ELSY ale się lapek rozp.... Z tym podświetlaniem to dobry patent. Ja dziś miałem gościa a8 twierdził że potrącił psa przyjechał do domu zgasił i już nie odpaliło( zapomniał wspomnieć że jak nie odpaliło i padł aku to podłączyli odwrotnie +- prostownik). Będzie drogo :wink4:

Tak, miałem dużo pdf-ów z ELSY ale się lapek rozp.... Z tym podświetlaniem to dobry patent. Ja dziś miałem gościa a8 twierdził że potrącił psa przyjechał do domu zgasił i już nie odpaliło( zapomniał wspomnieć że jak nie odpaliło i padł aku to podłączyli odwrotnie +- prostownik). Będzie drogo :wink4:

Ech :confused4:...mistrzowie,a za głupotę trzeba płacić....no i bardzo dobrze :good: