Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFB] Spadek Vmax

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam czym moze byc spowodowany spadek Vmax mianowice gdy kupowalem moje audi na drugim biegu szlo wycisnac 95km/h a teraz odcina przy 75km/h na 3 i 4 biegu tak samo macie jakies pomysly na to czy trzeba pod komp sie podpinac.

pozdrawiam.

Opublikowano

podpiac odczytac błedy i zrobic logi wtedy bedzie wiadomo bez tego to wróżenie i fusów a filtr paliwa i powietrza jak wygląda ?

Opublikowano
  • Autor

Nowe.[br]Dopisany: 11 Październik 2009, 12:57_________________________________________________I czy to ze obr dochodza do 5tys potem stoja to normalne czy powinny isc dalej do 6tys.

Opublikowano

Mojego jak przykrece do odcinki na 2 to jest maks 80 wiecej nic a nie widze wogole sensu lojenia silnika az do takich obrotow, powyzej 4k juz sie nic nie dzieje ...

Opublikowano
  • Autor

No ja go nie loje tak tylko naszla mnie ochota sprawdzenia mysle ze po jednym razie nic sie nie stanie no ale te 20km/h spadku mnie zaniepokoily.

Opublikowano

No ja go nie loje tak tylko naszla mnie ochota sprawdzenia mysle ze po jednym razie nic sie nie stanie no ale te 20km/h spadku mnie zaniepokoily.

a skrzynie masz 6? jesli tak to nie ma mozliwosci zebys na 2 osiagnal 95km/h. Chyba ci sie snilo :gwizdanie: na trojce max 110...

Opublikowano

Witam czym moze byc spowodowany spadek Vmax mianowice gdy kupowalem moje audi na drugim biegu szlo wycisnac 95km/h a teraz odcina przy 75km/h na 3 i 4 biegu tak samo macie jakies pomysly na to czy trzeba pod komp sie podpinac.

pozdrawiam.

Jeśli będziesz kręcił tak swojego AFB to za chwile będziesz pisał że na drógim biegu nie idzie nawet 60km/h- zwłaszcza na nie rozgrzanym silniku. Chłopie jak chcesz tak jeździć to lepiej sobie kup turbo-benzyne bo AFB to bardzo delikatny silnik i przy robieniu Vmax-ów na poszczególnych biegach długo nie posłuży. A tak na marginesie to może Ci padać VP44.

Opublikowano

Nowe.[br]Dopisany: 11 Październik 2009, 12:57_________________________________________________I czy to ze obr dochodza do 5tys potem stoja to normalne czy powinny isc dalej do 6tys.

jakim cudem udalo Ci sie wycisnac 5k rpm ?? maksymalne obroty tego silnika to troszke ponad 4000 rpm

Opublikowano

I czy to ze obr dochodza do 5tys potem stoja to normalne czy powinny isc dalej do 6tys.

Wiesz w ogole jak pracuje diesel?

Ten silmik max moc osiaga przy 4000 obr. i krecenie go wyzej nie ma zadnego sensu. Chyba, ze chcesz go zarznac i narobic sobie kosztow.

Na II 95km/h? Niemozliwe. Musialo Ci sie wydawac... albo licznik Cie oklamal.

80km/h to jest maks, a obroty wtedy to ~4500.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.