Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Montaż ksenonów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym się dołączyć do tematu. Mam zwykłe refleksy a chciałbym zrobić minimum xenony czyli bez sprysków i poziomowania. Cz da się włożyć skrętne zamiast zwykłych. Widziałem gdzieś na necie jakieś adaptery bezy podpiąć ksenony zamian zwykłych. ale zastanawiam się czy skrętność będzie działała. i jak z tym sterowaniem zasięgu. da się silniczki przełożyć ?

Opublikowano

Musisz zalozyc adaptery poniewaz sa inne wtyki dla zwyklych lamp a inne do xenonka :)

Opublikowano

Musisz zalozyc adaptery poniewaz sa inne wtyki dla zwyklych lamp a inne do xenonka :)

no tak a jak z tym poziomowaniem mechanicznym. jest to do zrobienia tzn mozna zamienić silniczki ?. nie mam teraz czasu na rezanie samopoziomu(może na wiosnę) a przełożył bym na zime ksenony bo się o niebo lepiej jeździ po sniegu z ksenonami

Opublikowano

wrclaguna:

czyli co? montuję lampy ksenon ,wpinam adaptery(przejściówki),koduję na ksenon i już lampki działają???

dobrze rozumiem? :mysli:

Opublikowano

wrclaguna:

czyli co? montuję lampy ksenon ,wpinam adaptery(przejściówki),koduję na ksenon i już lampki działają???

dobrze rozumiem? :mysli:

Pod warunkiem, że masz odpowiedni MCE - w wersji HIGH jak chcesz żeby biksenon działał... :wink4:
Opublikowano

kurde......nie wiem jaki mam MCE,jak mam sprawdzić?

niebawem mam mieć kompletne lamy z żarnikami i przetwornicami ale chyba zwykłe a nie biksy.

Opublikowano

VAG i wejdź do modułu 09 :wink4:

Opublikowano

akjam

dzięki,podjadę do kogoś z VAGiem

1)a jeśli mam MCE nie High,tylko Low,to czy zwyłke ksenony (nie Biksy) będą działać?

:hi:

Opublikowano

Trzeba sprawdzic Bortneza czy obsługuje Xenon. Dołożenie czujników poziomowania nie jest problem raptownie 2 czujniki po 4 piny.

Opublikowano

:shocked:

bortnez??? co to jest??? nie mogę znaleźć w szukajce

Opublikowano

Tak zwany sterownik instalacji elektrycznej bo on za wszystko odpowiada.

Opublikowano

Zgadza sie :) Tu macie rozpiske wszystkich pinow w sterowniku Modul Centralej Elektryki ( Bortnez ) :arrow2:MCE tylko trzeba kliknąc w zwijak :wink4:

Historia modeli MCE:

Wersje LOW:

8E0 907 279 H -> 8E0 907 279 K -> 8E0 907 279 M

Wersje HIGH:

8E0 907 279 J -> 8E0 907 279 L -> 8E0 907 279 N

Jezeli chodzi o podlaczenia to mozna zrobic to samemu kupujac wtyki oraz piny w ASO ( bedzie o wiele taniej ) :wink4:

Tu sa schematy do lamp xenon :arrow2:SCHEMATY DO LAMP XENON A4 B7

Opublikowano

:hi: czyli jeśli mam moduł MCE LOW to ksenony nie chodzą???

Opublikowano

Ja to bym podejrzał VCDsem czy w bitach ma opcje xenon

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.