Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Montaż ksenonów


maciejka

Rekomendowane odpowiedzi

spryski można zrobić... samopoziomowanie to już większy problem... na tyle większy że chyba nikt tego nie robił

samopoziomowanie jest do wykonania, rozmawiałem z osobą pracującą w salonie, która dokonała w swoim autku takiego zabiegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spryski można zrobić... samopoziomowanie to już większy problem... na tyle większy że chyba nikt tego nie robił

samopoziomowanie jest do wykonania, rozmawiałem z osobą pracującą w salonie, która dokonała w swoim autku takiego zabiegu

To niech się loguje na FORUM i daje opis. :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spryski można zrobić... samopoziomowanie to już większy problem... na tyle większy że chyba nikt tego nie robił

samopoziomowanie jest do wykonania, rozmawiałem z osobą pracującą w salonie, która dokonała w swoim autku takiego zabiegu

Nie wiem, jak w przypadku B7, ale podejrzewam podobieństwo do B6.

Ceny ori klamotów to ponad 600 EUR, a zestaw samopoziomu w Kufatecu 330 EUR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może wiesz jak tego dokonała chyba że chciała by się podzielić wiedzą bo często bywam w twoich rejonach, a nic nie trzeba przerabiać vagiem w kompie

wiem tylko tyle, że wszystko tak jak w oryginale, co do VAGa to na pewno 3a będzie zakodować :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podstawa to lampy z soczewką. masz soczewkę - mozesz ksenon montować

Niestety w b7 zwykłe lampy nie są na soczewce, co oznacza że przy przeróbce na ksenony trzeba wymieniać lampy.

W b6 było dużo łatwiej ponieważ można było od biedy dać Hidy...

Co do poziomowania to wiem że kolega Mk4 badal temat i mamy zamiar w niedalekiej przyszłości coś w tym kierunku podziałać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy, pomijamy tematy spryskiwaczy i samopoziomowania , jak odpalić oryginalne ksenony zakupione razem z reflektorami :

1. aby w ogóle świeciły - co i jak ustawić vagiem

2. czy trzeba dodatkowe przejściówki , adaptery - jeśli tak to do czego ?

3. czy do soczewek z xenonami można przełożyć silniki z oryginalnych reflektorów bez xenonów - tak by działa regulacja elektryczna ,co w wariancie na oryginalnych silnikach z xenonów jest niemożliwe bo w xenonach jest silnik krokowy .

Generalnie wersja minimum oryginalne ksenony : maja świecić i dać się regulować góra dół .

Jeżeli ktoś to robił lub wie jak to zrobić byłbym wdzięczny za podpowiedź

p.s

czy montaż hidów z allegro w orginalne reflektory wymaga przestawiania kompa vagiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak panowie,dorezał ktoś z was ksenony do swojej B7 ???

wie ktoś może jak się do tego zabrać mając kompletne lampy ori ksenon???

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...