Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Montaż ksenonów


maciejka

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się dołączyć do tematu. Mam zwykłe refleksy a chciałbym zrobić minimum xenony czyli bez sprysków i poziomowania. Cz da się włożyć skrętne zamiast zwykłych. Widziałem gdzieś na necie jakieś adaptery bezy podpiąć ksenony zamian zwykłych. ale zastanawiam się czy skrętność będzie działała. i jak z tym sterowaniem zasięgu. da się silniczki przełożyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zalozyc adaptery poniewaz sa inne wtyki dla zwyklych lamp a inne do xenonka :)

no tak a jak z tym poziomowaniem mechanicznym. jest to do zrobienia tzn mozna zamienić silniczki ?. nie mam teraz czasu na rezanie samopoziomu(może na wiosnę) a przełożył bym na zime ksenony bo się o niebo lepiej jeździ po sniegu z ksenonami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrclaguna:

czyli co? montuję lampy ksenon ,wpinam adaptery(przejściówki),koduję na ksenon i już lampki działają???

dobrze rozumiem? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrclaguna:

czyli co? montuję lampy ksenon ,wpinam adaptery(przejściówki),koduję na ksenon i już lampki działają???

dobrze rozumiem? :mysli:

Pod warunkiem, że masz odpowiedni MCE - w wersji HIGH jak chcesz żeby biksenon działał... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde......nie wiem jaki mam MCE,jak mam sprawdzić?

niebawem mam mieć kompletne lamy z żarnikami i przetwornicami ale chyba zwykłe a nie biksy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akjam

dzięki,podjadę do kogoś z VAGiem

1)a jeśli mam MCE nie High,tylko Low,to czy zwyłke ksenony (nie Biksy) będą działać?

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sprawdzic Bortneza czy obsługuje Xenon. Dołożenie czujników poziomowania nie jest problem raptownie 2 czujniki po 4 piny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie :) Tu macie rozpiske wszystkich pinow w sterowniku Modul Centralej Elektryki ( Bortnez ) :arrow2:MCE tylko trzeba kliknąc w zwijak :wink4:

Historia modeli MCE:

Wersje LOW:

8E0 907 279 H -> 8E0 907 279 K -> 8E0 907 279 M

Wersje HIGH:

8E0 907 279 J -> 8E0 907 279 L -> 8E0 907 279 N

Jezeli chodzi o podlaczenia to mozna zrobic to samemu kupujac wtyki oraz piny w ASO ( bedzie o wiele taniej ) :wink4:

Tu sa schematy do lamp xenon :arrow2:SCHEMATY DO LAMP XENON A4 B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...