Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Ktore fele na lato?


Koczis

Rekomendowane odpowiedzi

1-moze byc

2-zdecydowanie nie -za duzo tego jezdzi

3-moze byc

a nie podobaja Ci sie mam7 Nuvo albo RS4 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 17'' można już coś poszukać... Ale 16'' to wszystkie wzory odpadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 ok :good:

2 oklepane

3 przekombinowane

Generalnie każda coś w sobie ma :naughty:

Nawet te oklepane... :kox::tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o takich:

Są od A3 i chyba tam wyglądają najlepiej, ale cenowo są do wytrzymania:

0cbb0543dd9d0973med.jpg

lub te, są to wymarzone fele, ale cena jak dla mnie zabija, bo 2,5-3,5tysia za komplet używek to troche za dużo, ale jaka Wasza opinia:

60a4fbc84ea29914.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie 2. Lepiej się trochę poczaić na w miarę okazyjną cenę, niż kupić po prostu brzydkie felgi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wybór z tych dwóch to tylko no. 2! Innego wyboru nie widzę! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie 2. Lepiej się trochę poczaić na w miarę okazyjną cenę, niż kupić po prostu brzydkie felgi...

Właśnie znalazłem. Te z fotki są za 2300zł z oponami, ale akurat Święta i wydatki więc z tą okazją to poczekam do wiosny :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do b7 tylko 18 albo wyżej.Ja na zimę kupiłem 18 bo nie chciałem zepsuć wizerunku auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te felgi co pokazales to te drugie te drozsze zdecydowanie lepsze :good: i min 18 te pierwsze jak dla mnie :sick3: ale to Twoj wybor my Ci tylko doradzamy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zdecyduję się na te 17, ale dopiero poszukam okazji na wiosne, choć teraz ceny chyba są bardziej przychylne. Zastanawiam się tylko, czy nie lepiej na wiosnę zrobić przekładkę (mam teraz 16 alu ori) i dozbierać kasy, aby nie żałować, że się kupiło coś co się jako/tako podoba. A że nie jest to RS4 ani S4 oraz nie planuję żadnej gleby to 17 będzie ok.[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 23:55_________________________________________________P.S. Bardzo dziękuję za rady i proszę o kolejne opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zdecyduję się na te 17, ale dopiero poszukam okazji na wiosne, choć teraz ceny chyba są bardziej przychylne. Zastanawiam się tylko, czy nie lepiej na wiosnę zrobić przekładkę (mam teraz 16 alu ori) i dozbierać kasy, aby nie żałować, że się kupiło coś co się jako/tako podoba. A że nie jest to RS4 ani S4 oraz nie planuję żadnej gleby to 17 będzie ok.[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 23:55_________________________________________________P.S. Bardzo dziękuję za rady i proszę o kolejne opinie.

Te co pokazałeś to zdecydowanie nr 2 :good:

myślę że teraz zima jest okazja tanio kupic bo na wiosnę napewno będzie branie na alu fele i cena może byc wyzsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...