Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czy jest różnica między CD a Tunerem FM??


tomstat

Rekomendowane odpowiedzi

Witojcie, dla wielu pewnie te zapytanie bedzie banalne i bardzo dobrze. Otoz u mnie w audi jest 8 glosnikow. 4 z przodu i 4 z tylu. Kiedy slucham radia (FM) graja wszystkie pieknie, kiedy zaś wrzucam plytke CD graja tylko te przednie 4. :mysli: Ma ktos pomysl co to za zaraza i jak to zrobic aby bylo haraszo? Od razu mowie ze wszystkie ustawienia radia typu FAD juz byly probowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprobowalbym odpiac od AKU, wtedy ustawienia sie zresetuja do fabrycznych i wtedy bym zobaczyl bo... dziwna sprawa ze gra na tunerze OK a na CD grymasi. Jesli odpiecie aku nic nie da zarejestruj sie i napisz na elektrodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym aku sprobuje dzisiaj jak snieg odpusci :disgust:

Jeszcze jedno zapytanie, czy mozliwe jest ze np plyta wypalana jest w jakims systemie mono albo w jakiejs takiej slabej jakosci i to ma wplyw? :mysli:

Bwet jesli bylaby nagrana w mono to gralyby 4 glosniki. To taki problem wrzucic inna plyte do radia?

Ja juz dawno odpialbym na chwile aku... a jesli nie chcesz tego robic, wez 'kluczyki' do radia i wyjmij kostke ISO, po podlaczeniu radio wroci do fabrycznych ustawien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wreszcie wyciągnełem radio, odłączyłem wszystkie kable na 5 minut. Po podłączeniu i uruchomieniu płytki popłynął piekny dźwięk z wszystkich glosnikow :> pojechalem na zakupy, po wyjsciu ze sklepu wsiadam, wkladam panel, odpalam i... zas tylko przod gra. Operacje powtorzylem, znow wtyczka out/in CD on i gra ladnie, zmieniam na tuner, znow na cd i znow d*pa :wallbash: czyzby walniety soft radia?? ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...