Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ANB] Lotka do Avanta


Galec

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam sobie założyć lotkę na klapę bagażnika taką jak była w RS4 niestety nigdzie nie znalazłem oryginały. Na allegro znalazłem dwie

http://www.allegro.pl/item747753734_audi_a4_1995_2001_avant_spoiler_rs4_look_tuning.html

http://www.allegro.pl/item773451307_daszek_spoiler_audi_a4_avant_99_rs_schreiter_tychy.html

którą byście ewentualnie polecali i czy jest sens się w to bawić czy po prostu szkoda kasy na takie wynalazki??

Pozdrawiam <MAT>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się już prawie na 100% zdecydowałem na pierwszą ale chciałem się dowiedzieć jak to jest z tym laminatem czy daje rade bo różne słyszałem opinie na marginesie dodam że znalazłem tą drugą lotkę na stronie producenta kosztuje aż 89 euro :blink: czyli u nas jak za darmo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie laminat i nic z nim sie nie dzieje, zakupiłem swego czasu najtańszą na rynku całe 70zł na alegro, kwestia aby tylko równomiernie położyć klej(nie packi). Lakier nie odpryskuje nic nie pęka, wkońca ta lotka nie jest narazona tak jak zderzak czy progi, wiec bierz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się już prawie na 100% zdecydowałem na pierwszą ale chciałem się dowiedzieć jak to jest z tym laminatem czy daje rade bo różne słyszałem opinie na marginesie dodam że znalazłem tą drugą lotkę na stronie producenta kosztuje aż 89 euro :blink: czyli u nas jak za darmo :)

Pewnie będzie ciężko z pasowaniem ale da radę miałem taką w golfie na kleju do szyb mogłeś ciągnąć cały samochód i nic :good: gorzej było z pasowaniem do klapy :) z lewej strony miałem o 3 mm więcej kleju niż z prawej. Praktycznie niewidoczne ślady :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotka zanabyta zobaczymy jak to z nią będzie na własnej skórze jak dotrze to pstrykne fotke i się pochwale no i oczywiście efekt finalny na samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...