Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Brak płynu w nagrzewnicy


tacim

Rekomendowane odpowiedzi

Hm od czego zacząc kupiłem auto wiosną ogrzewanie było zbyteczne latem klima mroziła było super ale teraz jak jest szron a w aucie dalej mrozi to już szok Czytałem Wasze wypowiedzi więc pełen zapału ruszyłem do auta choć dzisiaj pogoda taka że odpadają pewne częsci ciała i chciałem odpowietrzyć układ. Zdjąłem lewą obejme znalazłem odpowietrznik i nic nie leci ni kropelka. Auto wskoczyło na jakieś 70 stopni . Nic nie leci , lekko zdenerwowany zdjąłem oba węże i d.... ni kropelki. Co zrobić pomocy ziomy. :wallbash:Jest zakiś zaworek który puszcza płyn do nagrzewnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A auto nagrzewa ci się do 90 stopni?Przyczyn może być kilka:zapowietrzony układ,padnięty termostat,zablkowane klapy od ciepłego powietrza.Jeżeli masz możliwoś podłącz VAG i zrób test elementów wykonawczych klimy.Sprawdź też czy węże od nagrzewnicy są ciepłeczy zimne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wlac płyn do nagrzewnicy, jezeli to nie pomoze zobacz czy jest płyn w przewodzie idacym z głowicy do nagrzewnicy. Moze nagrzewnica przecieka i poprzedni właściciel zaslepił dopływ cieczy do nagrzewnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto trzyma 90 stopni bez problemu . Był robiony rozrząd i pompa wody może to coś skopało . Węże ściągnąłem na włączonym silniku nic nie leci .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie same objawy jak ty ,po zdjęciu węży z nagrzewnicy nic z nich nie leciało a powinno z jednego.Miałem walniętą pompe wody wirnik obracał się na jej ośce.Zmieniłem pompe i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna nowa pompa . Choć pomimo pogody do d.... tak jak wyczytałem podpiąłem wąż ogrodowy do jednego krućca i rura ile w kranie mocy poleciała jakaś piana i takie tam wynalazki później w 2 stronę to samo i jest o niebo lepiej ale to jeszcze nie to. Nagrzewnica nie jest już na pewno zatkana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...