Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Póki co mody na bok - pompa wysiadła

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajny wieloryb. :good:

Opublikowano

Szczerze mówiąc,według mnie żadne z tych felg nie widzą mi sie w a6, czemu nie chcesz od rs?;>

Opublikowano

bo nie jestem milionerem i chce coś do dwóch koła z oponami. Mogą być do lakierowania :cool1:[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 09:28_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item770682755_18_5x112_model_rs6_z_oponami.html :mysli:

Opublikowano

No widzisz, nie trzeba byc milionerem, wysatrczy poszukać :P Te co teraz wstawiłeś są naprawde fajne :)

Opublikowano

Widziałem ostatnio w Zakopcu A6 Avant na tych 18tkach RH. Robi naprawde duże wrazenie !! :good:

Opublikowano

będą te fele :good: już w weekend

Opublikowano

dobry wybór :good:

Opublikowano

nieeee

poczekaj, moze cos sie jeszcze trafi

Opublikowano
:thumbdown: ja bym się wstrzymał..
Opublikowano

Łane som one ale chromowane kołpaki tes.Pozdro

Opublikowano

Kurcze stary ale te dywaniki to wywal...

My też mieliśmy takiego wieloryba i wiem jak jest... ale jak masz takie potargańce gumowe nie ory to to strasznie wygląda :D

To autko jest klasa i pełna kultura, dywanik też musi być ładny.

A co do felg to wstrzymaj się na jakieś ładne ORY od Audi.

zobacz na naszą byłą A6 :D

podobne...

2caa01e5e053a170med.jpg

1097df641a1c406bmed.jpg

Opublikowano

Łane som one ale chromowane kołpaki tes.Pozdro

:polew: :polew: :polew: potargany język :blink:[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 21:45_________________________________________________sory :) OT[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 21:45_________________________________________________dywaników ogólnie gumowych nie uwarzam ale błoto było więc włożyłem :rolleyes:[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 21:46_________________________________________________

:thumbdown: ja bym się wstrzymał..

:good:

Opublikowano

lepiej poczekaj, jeszcze upolujesz te RH, idzie zima na allegro cos sie pokaze a przeciez nie bedziesz na letniakach teraz jezdzil :tongue4:

Opublikowano

Koledzy maja racje, poczekaj jeszcze, narazie Ci przecież nie są potrzebne :)

Opublikowano

kase mam....chyba poszekam.....albo pozarywam do rogala bo już się z nim kontaktowałem :kox:[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 08:00_________________________________________________a czarny grill ma tu sens?? czy bez alu nie ma sens??

Opublikowano

ojjj moim zdaniem ma :)

Opublikowano

poczekamy na kolejne opiine :przebiegly:

Opublikowano

Bedzie ok, brewki sciagnales ? :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.