Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Tuba w tylny boczek w bagażniku


michal-oracz

Rekomendowane odpowiedzi

Czy będzie ktoś tak miły i zrobi zdjęcie ori tuby w bagażniku ? najlepiej po odsunięciu tapicerki . Pozdrawiam i dziękuje :hi:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 12:35_________________________________________________Czy warto bawić się w dokładanie ori subwoofera z B5 avant. Jak to gra? Zabawa warta świeczki ? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo może coś takiego ;)

http://allegro.pl/audi-a4-avant-zabudowa-mdf-powerbass-s104-wroclaw-i1273595413.html

Jestem ciekaw jak to wygląda w bagażniku?

Ma może ktoś z szanownych forumowiczów coś takiego u siebie w avancie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów potrzebuje zdjęć jak zabudować tube w tylni boczek w bagażniku w avancie wiem ,że to już było ale nie moge znaleść tematu dlatego prosze o pomoc. Z góry dziękuje

nie wiem czy o to chodziło http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11885.0[br]Dopisany: 19 Październik 2010, 13:26_________________________________________________

Albo może coś takiego ;)

http://allegro.pl/audi-a4-avant-zabudowa-mdf-powerbass-s104-wroclaw-i1273595413.html

Jestem ciekaw jak to wygląda w bagażniku?

dostałem zdjęcie tej zabudowy w aucie:

suba4avant.jpg

oraz odpowiedź producenta na moje pytanie czy trzeba wymontowywać oryginalny subwoofer aby wsadzić tą zabudowę:

W niektórych przypadkach konieczne jest zdemontowanie subwoofera Bose, ale w wiekszości przypadków Bose jest obok schowka, więc nasz subwoofer wejdzie. Tylna ścianka naszego suba ma kwadratowy kształt i wchodzi w kwadratowy otwór schowka.

Na zdjęciu jest ta zabudowa ze starym głośnikiem Infinity i maskownicą wykonaną indywidualnie przez klienta, którą przełożył ze starej zabudowy, więc oczywiście nie ma jej w naszym zestawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego :) a masz to samo zdjęcie w lepszej rozdzielczości? Jeśli tak to wyślij mi na maila [email protected]

Dostałeś może też jakąś informację czy trzeba coś docinać? Jak z dostępem do koła?[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 21:23_________________________________________________I jeszcze jedno, jak jest to zamontowane, chodzi o to jak to się trzyma? Czy nie będzie się przemieszczać podczas szybkiej jazdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna skrzynka ArturVip.... sam ją robiłeś? Czy trzeba wymontować oryginalny subwoofer żeby ją włożyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłeś tą zabudowę sam czy kupiona na allegro? Na sprzedaż masz samą skrzynkę czy wraz z głośnikiem i jaki głośnik tam wchodzi (25cm)? Wchodzi to idealnie w otwór czy trzeba coś rezać? Najważniejsza jeszcze cena. Jeśli dobra to biorę ;) Możesz podesłać mi całe info wraz z ceną na prv jak chcesz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawy schowek ci zostanie a lewy musisz poświęcić. Ale apteczke możesz tam zmieścić lub inne pierdoły.

A jakby wsadzić zamiast nokii inny sub o takiej średnicy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jego parametry T-S będę zbliżone do ori subwoofera, to śmiało możesz wymieniać, tylko...

...stawiam 6cio-pak carlsberga, jeśli znajdziesz T-S'y do głośnika nokii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...