Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Czarny sedanik :)


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

nie moge sie przyzwyczaic do tych chromowanych lusterek i mysle nad czarnym ale wtedy już całość .. zobaczymy co wyjdzie z próby zmiany koloru ramek szyb ;) narazie jest chrom :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacna furka :D troche pracy w zabudowe też widze włożyłeś :D trzeba było zrobić fotostory i opisac w dziale car audio swój projekt może by sie przydał komuś :D Powodzonka w dalszych modach i bezawaryjności ;):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 :decayed:

właśnie wiem ze pasowało by je wywalić ale musze ogarnąć najpierw hamulce bo ciagle mam twardy pedał i do tego tarcze troche biją a klocki sie konczą :wallbash:

a potem zobaczymy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 :decayed:

właśnie wiem ze pasowało by je wywalić ale musze ogarnąć najpierw hamulce bo ciagle mam twardy pedał i do tego tarcze troche biją a klocki sie konczą :wallbash:

a potem zobaczymy..

wkladaj odrazu wieksze :kox: na 320 sie juz spoko hamuje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

David, mówisz i masz :decayed:

dzisiaj paczka przyszła od kolegi siemian :hi:

teraz tylko pytanko co jeszcze oprócz tarcz i płynu potrzebuje i jaki kolorek.. zawsze mi się podobały czerwone w czarnej feldze ale nie wiem czy nie są już za bardzo oklepane ..

DSC03582.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: no to czekam na montaz bo nie wiem czy wkladac 288 na tyl :gwizdanie: po tarcze uderzaj do dzika z forum? wiesz gdzie> on tez wkladal ostatnio 320 przod i ma w dobrej cenie Zimermann wentylowane :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem Zimermann-a ale zwykłe, nie wentylowane a na tył ATE.. jest różnica w hamowaniu ale wciąż jest problem z twardym hamulcem chociaż wcześniej skok hamulca to bylo ok 5 cm a dalej był jak kamień a teraz skok jest o wiele większy a uczucie jest jak bym wbijał pedał w mocną gumę.. coś czuje ze serwo trzeba wymienic ;([br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 23:42_________________________________________________nie miła niespodzianka ;/ na szczęście tata prowadził auto powoli na jednej z niewielu równych autostrad w polsce i nic się nie stało , felga też całą ale oponka przecięta:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze troche poprawić lakier na felgach i zastanawiam się nad jakimś innym kolorem..

w dziale Virtual Tuning kolega gawlaszmontował takie fotki, wielkie dzieki za nie :)

i teraz mam dylemat bo felgi są w ciemnym graficie i kolor jest całkiem ładny ale nie wiem czy walnąć je w czarny połysk czy w ciemny grafit czy może troche jaśniejszy bo biały chyba jednak nie pasuje..

może jakiś metalik ładny żeby troche bardziej uwidocznić felgi bo czarny kolor zmniejsza felge i ją chowa..

Białe:

dsc03539biel.jpg

Czarne:

dsc03539czer.jpg

Grafit:

dsc03539grafit.jpg

co myślicie ? może jeszcze jakiś inny kolor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasny grafit tez spoko ale w biel nie polecam bo ten wzor umyc to Ci bedzie baardzo ciezko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no biel odpada ;) zastanawiam się własnie nad ciemnym grafitem jak teraz, czarnym lub jasniejszym grafitem ale ten ostatni chyba tez odpadnie bo jakos tak dziwnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...