Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gołota vs Adamek - Kto wygra ?


wojtas-audi

Kto wygra pojedynek ??  

  1. 1. Kto wygra pojedynek ??



Rekomendowane odpowiedzi

Prawdziwą wartość Michalczewskiego można by było poznać gdyby walczył w Stanach z prawdziwymi pieściarzami, Roy Jones, Mosley itp. No ale wolał Europe i kelnerów.

Zaraz ktoś zacznie porównywać Włodarczyka bo jest/był jakimś mistrzem, do Gołoty :) Nikt z Polaków nie zaszedł dalej w zawodowym boksie niz Gołota i taka jest prawda.

tu sie zgodze,ale przypomina mi sie walka Wałujewa z Czagajewem (2007)-pewniakiem byl Ten wiekszy i ciezszy-a jednak pas WBA zabral Rusłan :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich jak Andrzej Gołota miał przeciwników w swojej karierze to nikt chyba nigdy nie będzie miał z polskich pięściarzy i zaznaczmy że to waga ciężka :hi: I naprawdę porównywania statystyk Andrzeja z kimkolwiek jest :polew: :polew: :polew: wystarczy co by się działo jak Andrzej by miał dzisiaj 30 lat i walki z takimi bokserami jak Adamek to by mógł walczyć 2 razy w tygodniu.

Co do Adamka to mi jest go żal, że tak go traktują jak pajaca a jest naprawdę dobrym pięściarzem,ale w wadze ciężkiej nie widzę dla niego przyszłości z kim on tam chce walczyć Kliczko Wałujew Czagajew.Nawet jak pokona Andrzeja to pierwsza jego walka z czołówki wagi ciężkiej i jest po karierze Adamka. Wydaje mi się że pan SOLORZ próbuje się wbić z Adamkiem na rynek bokserski i zarobić trochę kasy taki biały DON KING

Kibicuje Andrzejowi ale przegra bo na zdrowy rozum jak by miał wygrać to ta walka nie ma żadnego sensu.Pan Solorz nie wykłada grubej gotówki po to aby się coś działo, tam już jest wyliczony zarobek i plany na większe pieniądze :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta walka jak dla mnie jest sfingowana i ustawiona......Atomet dostanie wp***dol od Jędrusia a i tak pewnie wugra bo - cytuje-

Wydaje mi się że pan SOLORZ próbuje się wbić z Adamkiem na rynek bokserski i zarobić trochę kasy taki biały DON KING

Kibicuje Andrzejowi ale przegra bo na zdrowy rozum jak by miał wygrać to ta walka nie ma żadnego sensu.Pan Solorz nie wykłada grubej gotówki po to aby się coś działo, tam już jest wyliczony zarobek i plany na większe pieniądze :hi:

[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 20:18_________________________________________________ :confused4: ale piniondze to nie fszysko a fszysko bes piniendzy to i tak jes h*j :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michalczewski to niech sie w ogole nie odzywa. Lał się w europie i to z kim, i jeszcze sędziów miał po swojej stronie, tak, że nawet jak przegrał to wygrał. Gołota zaproponował mu walke, rzucil wyzwanie, a Michalczewski jak ciota się zachował i dla mnie to popierdułka :>.

Gołota lał się z najlepszymi i z mojej strony warto mu było kibicować. Jaki był efekt każdy widział, ale to jest boks i to jeszcze na najwyższym poziomie i.... wszystko się może zdarzyć. Lubie go bo sympatyczny z niego gość. Wg mnie najlepszy bokser.

Adamek tez w porządku, też go lubie, podobaj mi się jego walki, ale nie robią na mnie takiego wrażenia jak Gołoty. Jest szybki, ale czy, az tak szybki żeby nie dać sie trafić - zobaczymy. Bo jak "Endriuuuu" go trafi to nie wiem czy bedzie w jednym kawałku. Ciekawe ile zniesie Adamek i czy Gołota bedzie walił z całej pary i ile mu z tej pary jeszcze zostało. Mi sie wydaje, że sporo. Zobaczymy.

Kibicuje Gołocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam szacunek dla Andrzeja, choćby za to, że żaden Polak w boksie tak daleko nie zaszedł, jednak jego czas już przeminął.

EEEEE Michalczewski??? Gołota się zbłaźni jak zawsze...

A kto to?

Sorry, ale nie ta klasa zawodnika (nie mylić z wagą). Z kim "wielkim" walczył Tiger?

U Gołoty łatwiej zapytać, z kim "wielkim" nie walczył.

To jedyny polski bokser, którego nazwisko liczyło się na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przegra bo na zdrowy rozum jak by miał wygrać to ta walka nie ma żadnego sensu.Pan Solorz nie wykłada grubej gotówki po to aby się coś działo, tam już jest wyliczony zarobek i plany na większe pieniądze :hi:

[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 20:18_________________________________________________ :confused4: ale piniondze to nie fszysko a fszysko bes piniendzy to i tak jes h*j

Daymoon daj spokoj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat sport polecam teraz

Endriu kontra Riddick Bowe :kox: Konkret walka jakich mało :kox: :kox: :kox:

Wiele osób mowi o Gołocie teraz, że to pajac itp. a ja zawsze go lubiłem. Pamiętam jak zegarki się w nocy nastawiało żeby wstać na walki :kox:

Bez względu na wszystko szacun dla Endriu :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat sport polecam teraz

Endriu kontra Riddick Bowe :kox: Konkret walka jakich mało :kox: :kox: :kox:

Wiele osób mowi o Gołocie teraz, że to pajac itp. a ja zawsze go lubiłem. Pamiętam jak zegarki się w nocy nastawiało żeby wstać na walki :kox:

Bez względu na wszystko szacun dla Endriu :notworthy:

:good: :good: :good:

zawsze się o 3 rano wstawało aby kibicować Andrzejowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat sport polecam teraz

Endriu kontra Riddick Bowe :kox: Konkret walka jakich mało :kox: :kox: :kox:

Wiele osób mowi o Gołocie teraz, że to pajac itp. a ja zawsze go lubiłem. Pamiętam jak zegarki się w nocy nastawiało żeby wstać na walki :kox:

Bez względu na wszystko szacun dla Endriu :notworthy:

:good: :good: :good:

zawsze się o 3 rano wstawało aby kibicować Andrzejowi

i tak juz bedzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem ze Endriu jutro pokaze sie z dobrej strony :gwizdanie:

Ucieknie :kox:

Nieprawda ;)

Na pytanie dziennikarki:

-Jak zamierza Pan przestraszyć Adamka?

Andrzej odpowiedział:

-Wyjdę do ringu.

:naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...