Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gołota vs Adamek - Kto wygra ?


wojtas-audi

Kto wygra pojedynek ??  

  1. 1. Kto wygra pojedynek ??



Rekomendowane odpowiedzi

No ale 200 tys $ w kieszeni.

A ja słyszałem że obaj po 300 tys $ mają dostać

tak mieli zapisane w kontrakcie że po 300 tys $

a Adamek dodatkowo że ma go nie nokautować w I rundzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walka zakonczona bardzo szybko golota juz sie spalil nawet wyslowic sie nie umie ,po walce nawet nie moglem zrozumiec co on tam belkotal....przytulili obaj sporo kaski i tyle,golota pomyslal po co mam dac odijac ryja przez 12 rund i tak przegrac,zejde w 4-5 rundzie za te same pieniadze i z prostym nosem jeszcze......najgorzej mnie wkurzalo jak przez pierwsze dwie rundy andrzej pajacowal-usmieszki ,opuszczanie gardy itp.zrobil z siebie pajaca i tyle.....adamek do wagi ciezkiej musi wlozyc jeszcze sporo pracy,ale chce walczyc i miejmy nadzieje ze nie bedzie sie tak sprzedawal jak golota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lał go Adamek niesamowicie, ale Gołocie nawet głowa nie odskakiwała, ale jak dostał od niego cepa to góral, aż się na nogach ugiął. Myślałem, że Andrju więcej wytrzyma i jak go trafi dobrze to będzie po ptokach. Sędzia niepotrzebnie przerwał, bo czekałem na przebudzenie Gołoty :decayed: no ale nokaut w 5 rundzie to niezła kaska za kulisami.

Czekam na kolejna walke Gołoty :kox:

Gratki dla Adamka za wiare na przyszlość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało by się..jak Gołota czekał aby mu tylko znaczącego gonga pierdolnąc :decayed:

Ale porównując masę dwóch panów to :shocked: , ale Adamek sprawniejszy..Gołota zachowywał się jak worek z trotem j**nięty na sam środek ringu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ja nikogo sie nie boje" chyba ze trzy razy dziennikaz zadał mu pytanie czy jesli teraz padłaby propozycja walki z Kliczka czy by ja przyjął za kazdym razem nie odpowiedział wprost tak albo nie tylko ja nikogo sie nie boje jestem szybki..... :polew: :polew: :polew:

pajac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...