Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gołota vs Adamek - Kto wygra ?


wojtas-audi

Kto wygra pojedynek ??  

  1. 1. Kto wygra pojedynek ??



Rekomendowane odpowiedzi

podczas ostatniej rundy ktoś z widzów rzucił butelkę na ring

Zamiast ręcznika :polew: :polew: :polew:

Ręcznik był główną wygraną w konkursie smsowym polsatu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie się okazało, że podczas transmisji komentatorzy o 3 razy za mało wymienili nazwę Atlas Arena i teraz organizator ma zapłacić 100 000 bagsów za niedotrzymanie warunków umowy wynajmu.

Pan S. tak się tym doszczętnie zdrażnił, że kazał Gołocie zapłacić za miejsce w pierwszym rzędzie dla Marioli

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ja wlasnie wrocilem z walki :gwizdanie:

emocje przeogromne :kox:

az szkoda Mi bylo Gołoty jak na zywo widzialem ten łomot :confused4:

jaka to byla piosenka po walkach poprzedzajacych walke wieczoru ? :mysli:[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 01:28_________________________________________________Liroy siedzial 2 metry ode Mnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widziałem Gołotę w szatni to od razu widziałem że będzie nie ciekawie dla niego...

Później było tylko jeszcze gorzej. Jak wychodził na ring to patrzył tylko w dół.

Nie był pewny siebie, wiedział że będzie rzeź niewiniątek. Jest całkowicie bez formy i jechał w tym momencie już tylko na swojej marce, na swoim nazwisku.

Do tego jego zdziwienie na ważeniu... miało być 112 a jest 116kg - to też o nim źle świadczyło.

No ale 200 tys $ w kieszeni.

Chyba o to chodziło.

Da sie jakoś ściągnąc ten utwór z tych linków ? czy tylko mozna odsłuchać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko czkam jak Adamka wbiją w ziemie pięściarze z czołówki wagi ciężkiej.Teraz będzie się ślizgał na popularności nazwiska Gołota bo znokautował starego porozbijanego Emeryta normalnie żałosne.

Chyba że następnym przeciwnikiem ADAMKA będzie ALI jemu to nie przeszkadza on chce walczyć z najlepszymi emerytami :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka według mnie totalnie ustawiona. Gołota to niestety typowy chlopak do bicia i w dodatku mało mu już co z mózgu zostało więc na jego miejscu dał bym sobie spokój nawet z podstawianiem się. Jemu chodzi już tylko o kasę. Chociaż za takie marne grosze nie dał bym sobie tak ryja obić :decayed:. Adamkowi chodziło z kolei o otworzenie drogi do wagi ciężkiej. Teraz pojawi się pełno chętnych z wagi ciężkiej do walki z Adamkiem bo wygrał z "wielkim" :polew: Andrzejem. Bilet na tą walkę to pieniądze wywalone w błoto. Śmieszyło mnie (bez urazy) jak ktoś miał jeszcze wątpliwości jak ten pojedynek się zakończy. Syf jak w polskiej piłce nożnej :wallbash:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oszukujmy się Ademek jest dobry ale to jeszcze nie ten czas żeby walczył w wadze cięźkiej widzieliście jakąon miał posture przy Gołocie. Przecież jak by walczył z Kliczko to byłoby nie ciekawie.

P.S I jak zawsze w najważniejszej chwili poszedłem sobie herbatke zrobić a jak wróciłem do było po ptokach a cały czas na tą walkę czekałem :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ja wlasnie wrocilem z walki :gwizdanie:

emocje przeogromne :kox:

az szkoda Mi bylo Gołoty jak na zywo widzialem ten łomot :confused4:

jaka to byla piosenka po walkach poprzedzajacych walke wieczoru ? :mysli:[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 01:28_________________________________________________Liroy siedzial 2 metry ode Mnie :decayed:

faktycznie....Liroy to wielki vip....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...