Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Nie działa NAVI z CD Teleatlas Polska Czech Republic 2008 2009 TravelPilot DX


mkosinski

Rekomendowane odpowiedzi

no trzeba troche pokonbinowac z nagrywaniem :) ale udaje sie

najlepsza nagrywarka to stare LG :)

mam rozumieć, że problem leży po stronie nagrywarki a nie samej navi czy wersji softu?

dziwne tylko, że u mnie te płytki działają a u kolegi nie, ta sama płytka, nagrana właśnie na starej LG (ponad 2 lata)

Sam sobie odpowiedziales :decayed:. Sprawdz czy BNS5 obsluguje format DX lub kolegi navi jest do remontu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedziales :decayed:. Sprawdz czy BNS5 obsluguje format DX lub kolegi navi jest do remontu

chciałem właśnie potwierdzenie :)

właśnie się dowiedziałem, że znajomy działał kiedyś na oryginalnej mapie 2007 ale ona w nazwie miała coś jak NV...

ale to mi brzmi jak "Tele Atlas N.V." :) no nic na poszukamy, jeśli uda mi się odpalić nie omieszkam się pochwalić rozwiązaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 2 dni temu wypaliłem DX 2008/2009 ale do mietka, wszystko śmiga ale też nie ma polskiego lektora który powinien być, na sczęście nie mam problemu z angielskim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmień na english metric i będzie polski :)

co do wypalania płyt to musi być jakas stara nagrywarka nagrywajaca tylko CD

i predkośc nagrywania nie moze byc wieksza od 1 :)

do tego musi być również dobra płyta :) a nie jakas markiet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wypalania płyt to musi być jakas stara nagrywarka nagrywajaca tylko CD

Piotruś, wcale nie musi :decayed:. Ja mam nagrywarke DVD w laptopie(nie pamietam nazwy producenta) i nagrałem już kilka działających płyt. Najbardziej istotne jest nagranie dołączonym profilem i, tak jak napisałeś, z niska prędkością. Co do płyt to ja nagrywam na TDK niebieskie i jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wypalania płyt to musi być jakas stara nagrywarka nagrywajaca tylko CD

Piotruś, wcale nie musi :decayed:. Ja mam nagrywarke DVD w laptopie(nie pamietam nazwy producenta) i nagrałem już kilka działających płyt. Najbardziej istotne jest nagranie dołączonym profilem i, tak jak napisałeś, z niska prędkością. Co do płyt to ja nagrywam na TDK niebieskie i jest :good:

ja nagrywałem z profilem itp wszystko pieknie itp

do tego próbowałem na 5 nagrywarkach DVD i CDRW czy cos tam po zmarnowanych 20 CD poddałem sie

kupiłem na allegro nagrywarke LG za 30 zł i nagrywałem wszystkie i wsztskie działały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że nagrywarka ma największe znaczenie... Tylko, że ta sama płytka działa a u kumpla nie :)

hmm

Juz Ci pisałem, ze albo jego navi jest do d*py, albo nie obsluguje tego formatu(DX). Jaki jest dokładny komunikat po włożeniu płyty? Tylko napis "CD Failure"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że nagrywarka ma największe znaczenie... Tylko, że ta sama płytka działa a u kumpla nie :)

hmm

no musi miec format DX

jesli ma taka samą nawigacje to wymijcie czytnik i wyczyście laser :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie gdzie można znależć link do nawigacji Audi A4 Awant 2005r. tej między zegarami ? na Polskę lub Europę. Niżej podaje typ nawigacji ,bo mam płytę na Niemcy tą orginalną.

HW -version

BNS 4,2

SW -Version

0050

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prywatna wiadomość, po lewej masz ikonkę jak kwadratowy balonik tj. wyślij prywatną wiadomość, coś w stylu jak mail ew. gg :) jak nie dasz rady to ja Ci napiszę PW :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie czy już coś wiadomo na temat BNS 5.0 w A4 z 2007 roku? Jakiś czas temu bawiłem się i dałem sobie spokój, wypaliłem kilkanaście różnych płytek na różnych nagrywarkach i nic "CD Failure". Może przez kilka miesięcy coś się pojawiło co odpali tą navigację. Z góry dzięki i pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BNS 5.0 w A4 z 2007

Do BNS 5.X pasuje <a href="http://navigation.teleatlas.com/en/shop/audi/blaupunkt-travelpilot-e">"Blaupunkt TravelPilot E"</a>.

I tu niestety, z tego co mi wiadomo trzeba mieć oryginalną płytę (jest zabezpieczenie w navi), back-up'y nie będą działały.

No chyba, że coś się od pewnego czasu zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...