Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Laptop 17 cali


Rekomendowane odpowiedzi

Przyjechal dzis do mnie HP, wyglada rewelacyjnie!

edmondo,

widze, ze w model wyzej od mojego celujesz - po kilku chwilach "zabawy" moge powiedziec, ze ma swietna klawiature, swietny touchpad (co jest wazne), swietna matryca... wykonanie super i design rowniez. Goraco polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechal dzis do mnie HP, wyglada rewelacyjnie!

edmondo,

widze, ze w model wyzej od mojego celujesz - po kilku chwilach "zabawy" moge powiedziec, ze ma swietna klawiature, swietny touchpad (co jest wazne), swietna matryca... wykonanie super i design rowniez. Goraco polecam ;)

A czy do tego wyższego modelu w lepszej cenie może też masz dojście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalatwial moj dobry kumpel i chyba poprostu udalo mu sie pogadac z handlowcem w hurtowni, ze to niby dla niego... obawiam sie, ze zbyt czeste promocje tego typu sa nierealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jest ASUS & HP do wyboru. Pytanie, czy warto dołożyć, żeby wziąć HP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wygląd sprawa (powiedzmy) drugorzędna.

Pytanie, czy sprzętowo, gwarancyjnie, awaryjnie warto.

endriuu, mógłbyś troszeczkę rozwinąć?

lenovo y710 albo y730 dobry plus ładny :decayed:

Tylko cena nie ładna.

Nastawiam się na 3000. W najgorszym wypadku te 700 dodatkowo wysupłam, jeśli warto na tego HP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

endriuu, mógłbyś troszeczkę rozwinąć?

nie ma co rozwijac i rozwodzić. wszystko sie ujednolica. Toshiba HP Dell spadly z jakoscia. ASUS trzyma na takim samym dobrym poziomie, a ACER jakosc podwyzszyl i jest naprawde dobra marką. ja na twoim miejscy bral bym ASUSa lub tego Acera (wyglad ok, a bebechy bezkonkurencyjne w tej cenie) - http://allegro.pl/item825201784_gracz_acer_7738_t6600_4gdr3_gf240gt_1g_ddr3_gry.html

A jak widze jak rozmowa zaczyna schodzic na marki HP Lenovo w stylu - to bierz bo to zawsze dobre marki byly - to przestaje brac udzial w dyskusji :kwasny:

Mozna to skonfrontowac tylko z tekstami przy kupnie TV: "tylko wie pan jakis dobry potrzebuje - najlepiej SONY." Stereotypy nadal sie ciagna za nami jak smród po gaciach. jak mowie, ze Sony do połowy swoich TV bierze matryce od Samsunga (bo to ta marka przoduje w prod TV) ludzie wsadzaja palec do nosa :nose:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w firmie Asus'y padały jak muchy np. ... nie ma reguły, a HP-ki chodzą od 1,5 roku bez problemów.

Sam chcialem kupi Acer'a, ale nie potrzebuje lapa do gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na markę jakoś nie stawiam, bo to bajki już się trochę robią.

Pomacam je jeszcze i zobaczymy.

Acer jest na Linuxie, pozostałe na Win7.

Czy Win7 jest już "ogólnodostępny" w sprzedaży pantoflowej :naughty:? Instalować Vistę czy połasić się już na Win7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie chwala WIN7 i zaloze sie, ze bedzie swietny... sam taki wybralem :wink4:

HP mnie bardzo pozytywnie zaskoczyl, kozak :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkuję Win7 od dłuższego czasu i z powodzeniem można go nazwać godnym następcą win xp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie u mnie decyzja zapadła, będzie HP, pozostaje tylko kwestia wyboru modelu:

- HP Pavilion dv7 3010ew (podobno wydajniejszy procek Intela ale karta graficzna 518 mb)

- czy HP Pavilion dv7 3015ew (procek AMD, ale karta grafiki 1gb)

Cena porównywalna +/-100zł, w różnych sklepach można wychaczyć jeden lub drugi model tańszy, laptop ma służyć do ogólnego użytku przeważnie w domu, chciałbym aby laptop posłużył mi przez kilka lat, dlatego parametry powinny być z górnej półki, do tego w wolnych chwilach relaks przy jakiejś fajnej gierce :tongue4: - nie chciałbym tu napotkać na jakieś ograniczenia.

Na co byście postawili?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... według mnie tylko Intel.. a grafikę i to masz współdzieloną tzn. wykorzystuje też część pamięci... przy 4 Gb Ram-u win7 i tak wykorzysta ok. 3 więc zostaje ci jeszcze 1 Gb do grafiki...

... osobiście od 2 lat mam "kadłubka" Santa Rosa S96S w obudowie Asusa.. procesor T7500 , 4 Gb ram-u , grafika GF 8600 GS , szybszy dysk 7200 rpm... i Vista 32 ... od 2 lat bez formatowania (trochę zabawy z "regedit" i "msconfig")... zero problemów .. no może jeden głośność wentylatora... a córki Hp-ek dv6720 padł po miesiącu.. i kilka innych nowych HP-ków z którymi miałem do czynienia też nie pokazała się z dobrej strony... system uruchamia się strasznie wolno... często się wiesza.. ale wyglądowo są oki...

... postaraj się znaleźć taki "sklep" w którym sam sobie skonfigurujesz komputer... bo w tych ich konfiguracjach zawsze coś jest do ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...