Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak rozpoznac 2,5 Tdi ( z kodem B..)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I czym się różnią miezy sobą poszczególne rodzaje B** ?

Drogi Kolego..

Funkcja :szukaj: się kłania , było to już kilka razy opisane na forum :hi:

[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 19:23_________________________________________________Yelo , Ogra auto ma 187KM i 350kg mniej waży , to chyba dobre porównanie :wink4:[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 19:24_________________________________________________Nie wszystko było do Ciebie , ale nie chce mi się w każdym zdaniu pisać do kogo się zwracam :decayed:

Opublikowano

Mówisz, że idziecie równo - z rolki?

Ile masz PS po sofcie?

Opublikowano

z miejsca 2-3 długości przed ale Ogruś nie ma Q więc to normalne , z rolki równo :wink4:[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 19:28_________________________________________________204PS

Opublikowano

No to bardzo ładnie idzie to Twoje 2.5 :) Nie od dzisiaj wiadomo, że starsze (bez wtrysku i zmiennej geometrii łopatek itd.) TB potrzebują paru koni więcej żeby objechać podobne TDI.

Nadal uważam, żę BFB ma rywala w BDG i BFC.

Spalanie porównywalne, koszty 1.8T niższe, cena zakupu niższa, dynamika baaardzo zbliżona. Zastanawiam się dlaczego mało osób zastawia się nad tymi dwoma jednostkami. 2.5 jest zazwyczaj porównywane do 1.9 (gdzie to porównanie jest kulą w płot), a 1.8T do wolnossących V6-ek.

Opublikowano

Tak czytam sobie i czytam. Non stopa te wałki.

Dla chętnych polecam bardzo dobry artykuł (nie można tego nazwać postem) bodajże Piotrusia na AKP na temat problemów z wałkami w 2,5 TDI.

Moim skromnym zdaniem, jedynym problemem tego silnika jest to, że nie jest tak idiotoodporny jak 1,9.

Opublikowano

ja w środku,ale z walniętym EGR :gwizdanie: i troszkę zrąbałem start :decayed:,na końcu pasa Ogr jakieś 4 długości przede mną,Trzeniek czekał znudzony z fajką :wallbash:

http://www.youtube.com/watch?v=jcYbGeT0zCM&feature=player_embedded

Opublikowano

Wiecie co , szkoda że Piotruś nie zabierze/zabiera tutaj głosu...

Opublikowano

Wiecie co , szkoda że Piotruś nie zabierze/zabiera tutaj głosu...

się mu nie dziwię :gwizdanie:

Opublikowano

Wiecie co , szkoda że Piotruś nie zabierze/zabiera tutaj głosu...

Ileż może to samo pisać?

Kto chce, ten znajdzie i zrozumie. Kto nie chce, to i młotkiem do głowy nie wbijesz ;)

Opublikowano

Lektura do snu:

http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=59776&highlight=wa%B3ki+bau

Wracając do tematu głównego - poruszony na wstępie problem pękających krzywek w nowej generacji ułożyskowanych głowicach - przypominam, że zdarza się "tylko" w silnikach z początkowego okresu produkcji (02/2003 do początków 2004). Czyli wszelkie BAU, BDG, BDH i BCZ np. z rocznika modelowego 2005 - "już" tej wady nie mają.

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.