Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak rozpoznac 2,5 Tdi ( z kodem B..)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po czym rozpoznać 2,5 tdi z kodem silnika zaczynającym sie na B. Nie mając numer VIN. Po mocy silnika?

Opublikowano

2004 rok

Opublikowano

2004 rok

no tak, ale wcześniej też były :wink4: chyba nie było 163km z kodem A..

Opublikowano

po naklejce w kole zapasowym , tam jest oznaczenie silnika również

Opublikowano

po naklejce w kole zapasowym , tam jest oznaczenie silnika również

jak jest naklejka to jest samochód, bądź książka serwisowa => VIN też jest :decayed: koledze chyba chodzi bardziej o rozpoznanie silnika na podstawie ofert sprzedaży :)

Opublikowano

2004 rok

już w 2002 r. były ;)
Opublikowano
  • Autor

jak jest naklejka to jest samochód, bądź książka serwisowa => VIN też jest decayed koledze chyba chodzi bardziej o rozpoznanie silnika na podstawie ofert sprzedaży smiley

No dokładnie żebym wiedział jak mobile przeglądam

Opublikowano

11.1997 - 06.2000 110/150 AFB

07.1998 - 09.2001 110/150 AKN

04.2001 - 06.2002 114/155 AYM

07.2002 - 05.2003 120/163 BFC

06.2003 - 12.2005 120/163 BCZ

06.2003 - 05.2006 120/163 BDG

12.2000 - 05.2003 132/180 AKE

06.2003 - 12.2004 132/180 BDH

06.2003 - 12.2004 132/180 BAU

Opublikowano
  • Autor

Devastation dziękuje dziękuje, a po mocy tez idzie jakoś?[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 14:34_________________________________________________Podałeś w KW rozumie.

Opublikowano

wszystko poprawiłem, moc jest w kilowatach i koniach mechanicznych

oznaczenie każdego silnika masz na pokrywie paska rozrządu

lub na karteczce w bagazniku no i oczywiście po VIN-ie

mam nadzieje że nie chcesz kupić tego dziadostwa ??????????

Opublikowano
  • Autor

Chodzi mi po głowie i chyba się skuszę wlasnie na 2,5 tdi.

Opublikowano

lepiej kup 1.9 TDi (AVF lub AWX) + parę zmnian (Program, turbo, FMIC)

i bedziesz smigał lepiej jak 2.5TDi, który ma male przyrosty i jest bardzo awaryjny

Opublikowano

dobrze mówi, chyba że jeździsz tylko po autostradzie powyżej 200 to 2,5 będzie lepszy..... do pierwszej awari :decayed:

Opublikowano

jest bardzo awaryjny

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

i jest bardzo awaryjny

jakiś przykład?

2,5 będzie lepszy..... do pierwszej awari :decayed

przeczytaj dokładnie temat,o jakie silniki chodzi :gwizdanie:

Opublikowano

chcesz przykładu?????

to przyjedz do mnie do zakładu zobaczysz na własne oczy te "cacka"

z Gdyni nie masz daleko

Opublikowano
  • Autor

Ze o co tam teraz chodzi na tym warsztacie?

Jak kupie diesla to tylko 2,5 ten po 2003 roku

Jeżdżę 80% jak nie więcej tylko autostrady.

Opublikowano

Tak naprawdę, to problem z wałkami nie został usunięty w silnikach B**, tylko od 2004 roku...

Opublikowano
  • Autor

To kolego Yelo opisz może to jakoś dokładniej, bo każdy ma inne zdanie na ten temat.

Opublikowano

na samym początku wałki w BDG/BDH pękały,bardzo rzadko,ale jednak,po kilku miesiącach wada została usunięta całkowicie.

chcesz przykładu?????

to przyjedz do mnie do zakładu zobaczysz na własne oczy te "cacka"

z Gdyni nie masz daleko

jesteś pewien,że są to silniki z kodem B...?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.