Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z klimą


ariel

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć koledzy!!!

Kupiłem audi 6 miesięcy temu i nawet nie zauważyłem że klima nie działa ale kicha nie? Byłem zrobić serwis klimatyzacji oni zrobili co swoje ale powiedzieli że kompresor się nie załancza bo przy kołach pasowych z przodu mniałem poprzecierane kable od czujnika który jest przy chłodnicy ja te kable wymieniłem i dalej nic co może być? Pomóżcie prosze bez. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pozostaje naprawa przez fachowca bo z vagiem to chyba nie takie proste a pozatym trzeba mnieć odpowiednie kable żeby się podpiąć do samochodu co gorsze mieszkam teraz w angli nie wiem gdzie szukać. Dziś rano zaprowadziłem samochód do jakiegoś gostka ma mi sprawdzić co jest grane mam nadzieje że to nie będzie jakaś drobna rzecz a on mnie skasuje skasuje jak by wszysko wymienił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesz co odebrałem samochod dalej nie zrobione powiedzieli że to panel sterowania klimą kupiłem zaraz używaną oni ją zamontowali i dalej nic teraz powiedzieli że to może nie od tego modelu faktycznie wyciągnąłem ją z benzyniaka a ja mam diesla ale chyba to nie robi różnicy wizualnie jest taka sama podłączyli moj samochód pod kompa i wyskoczyło 5 usterek dali mi te numery ale co mi po nich. Kazali mi znależć identyczny panel jak ja mam i przyjechać fajnie co? Gorsze jest to że za każdą wizyte mnie kasują. :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przylec do mnie 1 raz i wyjedziesz szczesliwy i zimny :grin:[br]Dopisany: 14 Maj 2007, 17:46 _________________________________________________

raczej bez ingerencji fachowca się nie obędzie, vag-iem nie naprawisz, a jedynie zdiagnozujesz usterkę

no i tu chodzi o diagnoze na poczatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesz co odebrałem samochod dalej nie zrobione powiedzieli że to panel sterowania klimą kupiłem zaraz używaną oni ją zamontowali i dalej nic teraz powiedzieli że to może nie od tego modelu faktycznie wyciągnąłem ją z benzyniaka a ja mam diesla ale chyba to nie robi różnicy wizualnie jest taka sama podłączyli moj samochód pod kompa i wyskoczyło 5 usterek dali mi te numery ale co mi po nich. Kazali mi znależć identyczny panel jak ja mam i przyjechać fajnie co? Gorsze jest to że za każdą wizyte mnie kasują. :angry:

W ten sposób będziesz wymieniał panele w nieskończoność.

Zmiana panelu musi być skojarzona z jego kodowaniem, chyba że wyciągniesz panel z auta o takim samym silniku i ten panel będzie miał dokładnie takie same numery oryginału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem, musiałem kupić sprawny sterownik. A co do tego czujnika (chodzi pewnie o presostat - czujnik wysokiego ćisnienia jesli się nie mylę) też miałem niesprawny, a bez podłaczenia do kompa to jak pisali koledzy wyżej to sie nie obędzie. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na klimatroniku pokazuje 2 błędy

18.3 Napięcie dmuchawy świeżego powietrza, sporadyczne

22.1 (F118) Wyłącznik wysokiego ciśnienia gazu klimatyzacji, ciągła przerwa,

*22.1 (zobacz poniżej) *22.1 Kompresor pozostaje wyłączony aż wyłącznik się zamknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...